Jump to content



Τί γίνετε στο ΠΛΑΙΣΙΟ??? (Νέες εξελίξεις)


DMylonas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spc

εν έτει 2003 αγορές από cosmodata από έμπειρους του χώρου (και μάλιστα σε προιόντα που είναι δύσκολο να αποδείξεις την καλή ή όχι λειτουργία τους όπως π.χ. RAM) δεν επιτρέπονται LOL (γιατί σταμάτησε να ανοίγει το παράθυρο με τα smiles;)

ps Αστειεύομαι βέβαια - Μην το πάρεις προσωπικά ea6gka έτσι; smile

τι λες ρε τι ειναι αυτρα που λες σε εμενα μιλας ετσι ρε θα σε..:D:p:hehe: εχεις δικιο αλλα αν δεν το παθεις δεν μαθαινεις

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Τα νέα μεταφέρονται γρήγορα... Τόσο γρήγορα που πριν από 2 λεπτά με πήρε στο κινητό μου (που το βρήκανε?!) ο επιθεωρητής του πλαισίου και άρχισε να μου λέει ότι η λέξεις: "Κλεψιά + Αλητεία + Ψευτιά" είναι απαράδεκτες και ότι είναι σαν να τον βρίζω.....

Ο συγκεκριμένος κύριος, όπως μου είπε, οι λέξεις αυτές δεν αρμόζουνε στο Πλαίσιο ή στο προσωπικό του.....

Δεν μπόρεσα να καταλάβω μερικά πράγματα....

1. Ποιός του είπε για το post μου εδώ,

2. Πού βρήκανε το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι εφόσον σε εξυπηρέτησαν μετά από επικοινωνία μαζί τους, ο τίτλος είναι τουλάχιστον αποπροσανατολιστικός. Τώρα το που το βρήκαν το κινητό σου πιθανός τους το έδωσες σε κάποια προηγούμενη συνδιαλλαγή σου και το βρήκαν στο αρχείο τους.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ εγώ άλλαξα τον τίτλο, ελπίζω να αλλάξουνε και αυτοί την γενική πολιτική τους προς τους πελάτες και να μην χρειάζετε να στέλνω emails στην Αθήνα για να πάρω κάτι που δικαιούμε....

Link to comment
Share on other sites

ναι σίγουρα σε αύτο έχουν την ευθύνη το κατάστημα, αφού δε πιστεύω ότι ένας πωλητής ακολουθεί πολιτική του κεφαλιού του. Οι επι της διεύθυνσης πωλήσεων ποντάρουν στην άγνοια του πελάτη, πράγμα που στην περίπτωση σου δεν ισχύει γι αυτό και δικαιώθηκες...

Link to comment
Share on other sites

chroma μην γίνεσε κακός γιατί κάπου θα βρούνε το κινητό σου και θα σε πάρουνε να σε ψαρώσουνε.....

Πάντος το θέμα μου ακόμα δεν τελείωσε, αν δεν πάρω την κάρτα........

Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα εγινε περιπου ιδια περιπτωση στο πλαισιο.. αγορασα μια Chaintech Τι 4200 πριν 1 χρονο και μετα απο 2 μηνες που χαλασε μου ειπαν οτι απο 200 που την ειχα αγορασει τωρα εκανε 130.. απο τοτε μονο eshop:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Τα νέα μεταφέρονται γρήγορα... Τόσο γρήγορα που πριν από 2 λεπτά με πήρε στο κινητό μου (που το βρήκανε?!) ο επιθεωρητής του πλαισίου και άρχισε να μου λέει ότι η λέξεις: "Κλεψιά + Αλητεία + Ψευτιά" είναι απαράδεκτες και ότι είναι σαν να τον βρίζω.....

Ο συγκεκριμένος κύριος, όπως μου είπε, οι λέξεις αυτές δεν αρμόζουνε στο Πλαίσιο ή στο προσωπικό του.....

Δεν μπόρεσα να καταλάβω μερικά πράγματα....

1. Ποιός του είπε για το post μου εδώ,

2. Πού βρήκανε το κινητό.

καλα το κινητο σου που το βρηκανε? ξεφυγαμε τελειως

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Τα νέα μεταφέρονται γρήγορα... Τόσο γρήγορα που πριν από 2 λεπτά με πήρε στο κινητό μου (που το βρήκανε?!) ο επιθεωρητής του πλαισίου και άρχισε να μου λέει ότι η λέξεις: "Κλεψιά + Αλητεία + Ψευτιά" είναι απαράδεκτες και ότι είναι σαν να τον βρίζω.....

Ο συγκεκριμένος κύριος, όπως μου είπε, οι λέξεις αυτές δεν αρμόζουνε στο Πλαίσιο ή στο προσωπικό του.....

Δεν μπόρεσα να καταλάβω μερικά πράγματα....

1. Ποιός του είπε για το post μου εδώ,

2. Πού βρήκανε το κινητό.

Το site το βλέπουν χιλιάδες μάτια το μήνα, και γιατί όχι και αυτοί που δουλεύουν στο Πλαίσιο. Δε χρειάζεται να το πει κάποιος προφανώς.

Όσο για το κινητό σου μήπως το είχες δώσει σε καμιά παλιότερη παραγγελία/rma;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά όταν είχα αγοράσει μία μεταχειρισμένη κάρτα γραφικών από γνωστό και φίλο που την είχε πάρει από το Πλαίσιο και μου κάηκε,μου την αντικατέστησαν με ίδια και ας ήταν η εποχή πού είχε "τελειώσει" η παραγωγή της.....Στην αρχή δεν έβρισκαν αλλά στο τέλος βρέθηκε η ίδια......Δεν είχα παράπονο.....

Παράπονο είχα από ένα "γνωστό" μαγαζί του χώρου που "μπαινοβγαίνει" και εδώ μέσα το αφεντικό , σε μία μητρική ABIT IC7......Μου κάηκε και την πήγα RMA ......Οι "άθλιοι" έκαναν ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ μέρα να μου την αντικαταστήσουν......οοουουουουου.....σα δε ντρέποται πού θέλουν να έχουν και μαγαζί με εξηπηρέτηση πελατών.....ουουουου........Ακούς εκεί ΜΙΑ ολόκληρη μέρα ενώ άλλοι κάνουν ένα μήνα+......οουουουου....Δεν μπορείς εμένα κύριε να με ανεβοκατεβάζεις Αθήνα κάθε μέρα.......Πές μου σε δύο βδομάδες να προγραμματήσω τις δουλειές μου......ΜΗ μου λές : " Έλα αύριο ".......αυτό είναι αν μη τι άλλο είναι αντιεπαγγελματικό και αλητεία.......Ακούς εκεί ΜΙΑ μέρα....τστστστστσ...... :D

EDIT : Νομίζω ότι θα είχαν και το θράσος να μου πούν : "έλα το απόγευμα"........Ε όχι και συνέχεια πάνω - κάτω Αθήνα.!......Ήμαρτον δηλαδή....... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs [Σήμερα, στις 13:56]

Μια ο hipro, μια ο μυλωνάς, μια ο eleven, και πόσοι άλλοι, τελικά το thelab αλλάζει τα δεδομένα ε? (μεταξύ σοβαρού και αστείου...) :clap:

μεταξυ σοβαρου κι αστειου, δεν πρεπει σαν καταναλωτες να αλλαξουμε τα δεδομενα; αυτοι υπαρχουν γι εμας κι οχι εμεις γι αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.