Jump to content



Tα πανηγύρια και οι χαρές τέλειωσαν - Jimk was in town


DJD

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από enduracell

μην ανησυχείς Απόστολε o jimάκος του μετά το τέλος του tour του θα ξαναπεράσει από Αθήνα (σα συμπλήρωμα πάντα) για όσους δε πρόλαβαν να ρθουν κοντά του και να τον αγγίξουν...

Με όλο το επιτελείο του??:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

μην ανησυχείς Απόστολε o jimάκος του μετά το τέλος του tour του θα ξαναπεράσει από Αθήνα (σα συμπλήρωμα πάντα) για όσους δε πρόλαβαν να ρθουν κοντά του και να τον αγγίξουν...

:hehe: :hehe: :

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως δεν το περιμενα ετσι.......πολυ χαλια το μαγαζι πολυ χαλια οι περιπλανομενοι........αν δεν ειχε και κορονα θα ηταν το τελευταιο καφε στο κοσμο που θα παταγα..............

να πω την αληθεια δεν μου πολυαρεσε η ολη φαση......πηγαδακια πηγαδακια και τζερτζελο ελαχιστο........σχωρνατε με αν ειμαι υπερβολικος αλλα ειμαι χωμα 2 μερες χωρις υπνο και ισως αδικα να τα χωνω........

παλι καλα που υπηρχε και η γλυκητατη σερβιτορα που μοιρασε καπου 4 κασονια κορονες και 5 σακουλες πατατακια......

ελπιζω την επομενη να παμε σε κανενα μεγαλυτερο πιο ησυχο και πιο <καθαρο>

φιλικα.......

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω και γω τελικά που πήγατε σε καφενέ ή σε κω..δικό????? :p:hehe:

θα ληφθεί υπόψιν η μη σωστή παρουσίαση του προίοντος στο επόμενο tournέ...θα φέρουμε και καμιά από τις σχηστομάτες της Computex αυτές την έχουνε μάθει τη δουλειά...για το επιτελείο του πάντως δε ξέρω τι θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 21:17]

εγω παντως δεν το περιμενα ετσι.......πολυ χαλια το μαγαζι πολυ χαλια οι περιπλανομενοι........αν δεν ειχε και κορονα θα ηταν το τελευταιο καφε στο κοσμο που θα παταγα..............

να πω την αληθεια δεν μου πολυαρεσε η ολη φαση......πηγαδακια πηγαδακια και τζερτζελο ελαχιστο........σχωρνατε με αν ειμαι υπερβολικος αλλα ειμαι χωμα 2 μερες χωρις υπνο και ισως αδικα να τα χωνω........

παλι καλα που υπηρχε και η γλυκητατη σερβιτορα που μοιρασε καπου 4 κασονια κορονες και 5 σακουλες πατατακια......

ελπιζω την επομενη να παμε σε κανενα μεγαλυτερο πιο ησυχο και πιο <καθαρο>

φιλικα.......

δεν έχεις κ αδικο οι περιπλανομενοι........ κ η κούραση συνέβαλαν

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.