Jump to content



Tα πανηγύρια και οι χαρές τέλειωσαν - Jimk was in town


DJD

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Παιδια(που δεν σταματατε να παιζεται ποτε)τι εχει το προγραμμα????????

Επισης αμα δεν καταφερει ο πατερας μου να με φερει προσφερετε κανένας απο εδω??(Νεα Φιλοθέη Αμαρουσιου μενωωωωω)......

Θα με αθησει ο πατερας μου ελπιζωωω:bye: :bye: :bye: :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιααααα πατερας λειπει ακομα ,,, μανα δεν ξερει να οδηγει,,,,σε ταξι δεν με αφηνει να μπω σε λεωφορειο ακομα χειροτερα αρα αν δεν εμφανιστει καποιος απο εσας τέεεεελος.....

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη που ρωταω αλλα εντελως πληροφοριακα......τι ηλικια εχεις?

δεν το λεω για να σε βαλω να τσακωθεις με τους δικους σου αλλα μου ακουγεται λιγο υπερβολικο ουτε ταξι ουτε λεωφορειο...........τεσπα........ρε παιδια αμα ερχεται κανεις απο βορεια ας κανει μια παρακαμψη για τον αποστολο......

Link to comment
Share on other sites

14 αρων ειμαι και δεν το βρησκω υπερβολικο απο μεριας των γονιων μου....τοσα ακουγονται αμα καποιος περναει ας με παρει(αν οι γονεις μου τον βρησκουν οκ(που πιστευω δεν εχουν λογο))

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostglen46

14 αρων ειμαι και δεν το βρησκω υπερβολικο απο μεριας των γονιων μου....τοσα ακουγονται αμα καποιος περναει ας με παρει(αν οι γονεις μου τον βρησκουν οκ(που πιστευω δεν εχουν λογο))

Πιστευω πως ειναι ρισκο για τους γονεις σου να σε αφησουν να μπεις σε αμαξι καποιυ μανιακου (εστω κ o/c manic),δε νομιζω να ειναι σε θεση να κρατησουν τον εαυτο τους σε ενα τρυφερουδι σαν εσανα!!!14 δεν ειπες???

χεχεχεχεχεχεχε

:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχείς Απόστολε o jimάκος του μετά το τέλος του tour του θα ξαναπεράσει από Αθήνα (σα συμπλήρωμα πάντα) για όσους δε πρόλαβαν να ρθουν κοντά του και να τον αγγίξουν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.