Jump to content



θα μου δίνατε με πίστωση????


DarkSaga

Recommended Posts

είμαι αξιόπιστος?

μο έκανε εντύπωση αυτή η αγγελία

"επειδή όμως είναι μεγάλο το ποσό των χρημάτων σε αξιόπιστα άτομα θα μπορούσα να κάνω κάποιες ευκολίες στην πληρωμή."

αλήθεια σας έριξε η ρίξατε ποτέ κάποιον σε αγοροπωλησία?

εμένα ο cΗosen θα με μαύριζε μάλλον:)

θα μπορούσε να γίνει ένα σύστημα αξιολόγησης των αγοραστών πωλητών?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

εμένα ο cΗosen θα με μαύριζε μάλλον:)

θα μπορούσε να γίνει ένα σύστημα αξιολόγησης των αγοραστών πωλητών?

Οχι βρε, μη μασας. Δεν εγινε και τιποτα σοβαρο.

Οσο για το συστημα αξιολογησης, πιστευω πως οι αγγελιες ειναι δευτερευουσα παροχη του λαμπη και δεν υπαρχει λογος να μπουνε κι αλλες "καταταξεις". Αν και δεν σταματαμε να παιζουμε ποτε, ειμαστε μεγαλα παιδια... ;)

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay οσο και fleamarket που χρησιμοποιω αν και εχω μικρες αξιολογησεις (12 - 8) εχω 100% positive feedback.

Γενικα προσπαθω να ειμαι ενταξει και η αληθεια ειναι οτι αν και εχω πεσει θυμα (πληρωσα και δεν μου ειρθε ποτε) δεν εχω κανει καποια ατασθαλια.

Θεωρω γυφτια να γινεσε ξεφτιλας για 10 - 20 η και περισσοτερα ευρω και ακομα χειροτερο να τα στερεις απο καποιον που εχει δουλεψει για να τα βγαλει...βεβαια αν ο αλλος δεν ειναι σωστα πληροφορημενος δεν φταισ και εσυ.Ας πουμε εχω δει πολλες δημοπρασιες που κλεινουν σε υψηλα ποσα απο οτι η πραγματικη αξια.Το εχω παθει και εγω οποτε οποιος δεν προσεχει ειναι αξιος της μοιρας του.

Γενικα παντως οταν πλεον αποφασισω να παρω κατι πεφτει ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ψιρισμα και ερευνα στο net.

...και βεβαια o Λαμπης ειναι απο τις πρωταρχικες πηγες τουλαχιστον σε οτι αναφορα πισια και τα συναφι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Οσο για το συστημα αξιολογησης, πιστευω πως οι αγγελιες ειναι δευτερευουσα παροχη του λαμπη και δεν υπαρχει λογος να μπουνε κι αλλες "καταταξεις". Αν και δεν σταματαμε να παιζουμε ποτε, ειμαστε μεγαλα παιδια... ;)

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

...

θα μπορούσε να γίνει ένα σύστημα αξιολόγησης των αγοραστών πωλητών?

Δυσκολο να γινει κατι τετοιο για διαφορους λογους και αλλωστε δεν ειναι πρωταρχικος στοχος του thelab κατι τετοιο. Απο εκει και περα παντα ημουν συνεπης στις αγοροπωλησιες μου και θελω να πιστευω οτι κανεις δεν εχει παραπονο απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

μου έκανε εντύπωση η ατάκα και γιυτό πόσταρα,πως είναι δηλαδή ο σωστός ο χρήστης?

εγω για όσους δεν ξέρω απο τα threads να σου πω την αλλήθεια κοιτάζω πόσα post έχουν

Πιστευω οτι 20-30 γνωστα ατομα του Forum τα θεωρεις "σωστα".

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

είμαι αξιόπιστος?

μο έκανε εντύπωση αυτή η αγγελία

"επειδή όμως είναι μεγάλο το ποσό των χρημάτων σε αξιόπιστα άτομα θα μπορούσα να κάνω κάποιες ευκολίες στην πληρωμή."

αλήθεια σας έριξε η ρίξατε ποτέ κάποιον σε αγοροπωλησία?

εμένα ο cΗosen θα με μαύριζε μάλλον:)

θα μπορούσε να γίνει ένα σύστημα αξιολόγησης των αγοραστών πωλητών?

Οι ευκολίες πληρωμής είναι σχετικό. Ευκολία είναι και να του δώσες 2-3 επιταγές με διαφορετικές ημερομηνίες πληρωμής.

Link to comment
Share on other sites

αρκετοι σε διαφορα φορουμ, στην υπογραφη τους, εχουν τα ονοματα οσων ειχαν καποιας μορφης συνναλαγη. φυσικα δεν ενδιαφερει με ποιους δεν ειχαν, αλλα με ποιους ειχαν προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.