Jump to content



XFX GeForce 6800 Extreme Gamers Edition 'h ATI 9800 Pro?


Duff

Recommended Posts

Δεν ειναι εταιρια το XFX ειναι ο τυπος της καρτας XFX Ge FORCE 6800.Τα εχεις μπερδεψει λιγο μου φαινεται.Η 6800 ειναι καινουριας γενιας καρτα και εννοειται οτι θα την προτιμησεις απο την 9800 που ειναι προηγουμενης γενιας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ [Χθες, στις 23:09]

Δεν ειναι εταιρια το XFX ειναι ο τυπος της καρτας XFX Ge FORCE 6800.Τα εχεις μπερδεψει λιγο μου φαινεται.Η 6800 ειναι καινουριας γενιας καρτα και εννοειται οτι θα την προτιμησεις απο την 9800 που ειναι προηγουμενης γενιας.

Γκούχου! ’λλος τα έχει μπερδέψει μου φαίνεται! http://www.overclockers.co.uk/acatalog/GeForce_6800.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Ειναι ωραιο να σε γραφουν, ε?

Αρχική απάντηση από vdeseris

Γκούχου! ’λλος τα έχει μπερδέψει μου φαίνεται! http://www.overclockers.co.uk/acatalog/GeForce_6800.html

LOL posts!!!

Παντως φιλε μου, για να μην ξεφευγουμε κιολας, χαλαρα πηγαινε για την 6800 ακομα και η απλη που λες ειναι πολυ καλυτερη απο την 9800!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Σήμερα, στις 04:06]

Γκούχου! ’λλος τα έχει μπερδέψει μου φαίνεται! http://www.overclockers.co.uk/acatalog/GeForce_6800.html

Eγω αναφερομουνα οτι τα εχει μπερδεψει λιγο ο φιλος μας οσο αφορα την επιλογη του αναμεσα σε δυο καρτες που δεν μπορουν να συγκριθουν μεταξυ τους.Τωρα οσο αφορα την XFX δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοια εταιρια γιατι δεν την ειχα δει πουθενα:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

Δεν ειναι εταιρια το XFX ειναι ο τυπος της καρτας XFX Ge FORCE 6800.Τα εχεις μπερδεψει λιγο μου φαινεται.Η 6800 ειναι καινουριας γενιας καρτα και εννοειται οτι θα την προτιμησεις απο την 9800 που ειναι προηγουμενης γενιας.

LOL αυτό πολύ μου άρεσε :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

Δεν ειναι εταιρια το XFX ειναι ο τυπος της καρτας XFX Ge FORCE 6800.Τα εχεις μπερδεψει λιγο μου φαινεται.Η 6800 ειναι καινουριας γενιας καρτα και εννοειται οτι θα την προτιμησεις απο την 9800 που ειναι προηγουμενης γενιας.

θα την επιλεξει επειδη ειναι καλυτερη καρτα...οχι επειδη ειναι νεας γενιας...ας σκεφτουμε τη διαφορα μεταξy gf4 ti4200 και gf fx5200....που πηγαιναμε στα μαγαζια και ελεγαν οτι ειναι καλυτερες οι 5200...και τοτε ειχα παρασυρθει εγω και ειχα ανταλαξει την τι4200 μου με μια 5200....αλλα τις ξανασκατζαρα την πρωτη μερα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984 [Σήμερα, στις 10:21]

θα την επιλεξει επειδη ειναι καλυτερη καρτα...οχι επειδη ειναι νεας γενιας...ας σκεφτουμε τη διαφορα μεταξy gf4 ti4200 και gf fx5200....που πηγαιναμε στα μαγαζια και ελεγαν οτι ειναι καλυτερες οι 5200...και τοτε ειχα παρασυρθει εγω και ειχα ανταλαξει την τι4200 μου με μια 5200....αλλα τις ξανασκατζαρα την πρωτη μερα...

Αυτο ηθελα να πω haris οτι ειναι καλυτερη καρτα συμφωνω με τα λεγομενα σου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.