Jump to content




vic

Recommended Posts

Why??!!!!! Κρίμα... Οπότε πάω για αρχές Οκτωβρίου παραγγελία εφόσον θα είμαι ξανά προς τα τέλη στα πάτρια εδάφη.

Αν και τότε λόγω επικείμενης έλευσης του 5 θα είναι περίεργα τα πράγματα! Θα δείξει!

Όσο για τη μεταφορική, τους έστειλα mail και μου απάντησε μια κοπέλα στα ελληνικά. Εφόσον μου λέει πρόκειται για κινητό δώσε τη ταδε διεύθυνση, μόλις το παραλάβουμε θα φύγει με το επόμενο δρομολόγιο (Κάθε Παρασκευή/Σάββατο) και θα φτάσει Τεταρτη/Πέμπτη στα κεντρικά στον Ασπρόπυργο από όπου και θα το παραλάβω και θα δώσω 5€.

Πρόθυμη και εξυπηρετικοτατΗ!

Τέλος, ενα κολπάκι που μου είπαν πως λειτουργεί, για παραγγελία από Google play με ελληνική πιστωτική απλά μπαινετε με κάποιο proxy και αλλάζετε πριν τη παραγγελία τα στοιχεία στο Google wallet και βάζετε ως χώρα την Αγγλία!

Όποιος ξέρει αν μπορεί ας απαντήσει στο προηγουμενο μου post!

Στάλθηκε από το Xperia Neo V μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Tomahawk
Link to comment
Share on other sites

Το Yasatrans ασχολείται κυρίως με μετακομίσεις κλπ. Εμένα μου πήραν £50 για τον υπολογιστή που ήταν τεράστιο κουτί καμία 40 κιλά, συν 26" οθόνη. Οπότε λογικό για κινητά να ζητάνε ένα απλό ποσό εξυπηρέτησης.

Τα παιδιά που το έχουν αν θυμάμαι καλά είναι η Κατερίνα και ο Πάνος.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Link to comment
Share on other sites

Μία παραγγελία και από μένα με το που ανακοινώθηκε η προσφορά.

Με tunnelbear μπήκα, έβαλα ελληνική πιστωτική και μέσω forwardme.

Τώρα είναι pending η παραγγελία, για αποστολή 2/9. Και βλέπουμε..........

Link to comment
Share on other sites

4.3 and skype call = crash

επαιξα με το μενου,ρυθμισεις κτλ καμια ωρα ,εβαλα 5-10 εφαρμογες,σερφαρα λιγο και μπαταρια απο 87% πιγε 50%..

επισης σκασαμε 199 λιρες και δεν εχει μεσα hands free / ακουστικα? αισχος και ντροπη!

καλη αρχη!!:p

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Μία παραγγελία και από μένα με το που ανακοινώθηκε η προσφορά.

Με tunnelbear μπήκα, έβαλα ελληνική πιστωτική και μέσω forwardme.

Τώρα είναι pending η παραγγελία, για αποστολή 2/9. Και βλέπουμε..........

@$&*(%$^$&^@#$@&%^$#^&$ :suicide::suicide:

Μου την ακύρωσαν την παραγγελία τελικά.. μάλλον ελέγχουν την πιστωτική περισσότερο από ότι παλαιότερα....

Link to comment
Share on other sites

@$&*(%$^$&^@#$@&%^$#^&$ :suicide::suicide:

Μου την ακύρωσαν την παραγγελία τελικά.. μάλλον ελέγχουν την πιστωτική περισσότερο από ότι παλαιότερα....

Να ξέρεις πως υπάρχει δυνατότητα να το αγοράσει επίσης για λογαριασμό σου το forward2me αλλα με κόστος 15 λιρών ή 10% της αξίας του προϊόντος (ότι είναι μεγαλύτερο).

Θα δοκιμάσω κι εγώ παραγγελία Τετάρτη με Πέμπτη με ελληνική prepaid και βλέπουμε!

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις πως υπάρχει δυνατότητα να το αγοράσει επίσης για λογαριασμό σου το forward2me αλλα με κόστος 15 λιρών ή 10% της αξίας του προϊόντος (ότι είναι μεγαλύτερο).

Θα δοκιμάσω κι εγώ παραγγελία Τετάρτη με Πέμπτη με ελληνική prepaid και βλέπουμε!

Το κακό είναι ότι βάζοντας την μία προμήθεια, τα πρώτα ταχυδρομικά, τα δεύτερα (προς Ελλάδα) κτλ, πλέον το κόστος αγοράς πλησιάζει την τιμή που υπάρχει ήδη εδώ (κάπου 330γιούρια) οπότε στην ουσία δεν μιλάμε για 'προσφορά'.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιο παλιό και ενεργό μέλος ενδιαφέρεται για το κινητό, να μου στείλει ένα πμ μήπως μπορέσω να βοηθήσω με την αγορά από Αγγλία.

Εγώ περιμένω λογικά τη Δευτέρα το δικό μου και θα το στείλω στην αδερφή μου στην Αθήνα με Yasatrans.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφερθήκατε σε θήκες, να σας πω και εγώ τις εμπειρίες μου. Έχω πάρει 2 bumpers, το shenit από το amazon (όταν είχε 4 λίρες) και άλλη μία από το e-bay

Και οι 2 έχουν την ίδια ποιότητα, η οποία είναι ικανοποιητική. Αυθεντικό bumper δεν έχω δει από κοντά, αλλά δεν νομίζω να έχει ιδιαίτερη διαφορά. Σίγουρα πάντως αξίζει η αγορά. Να ξέρετε ότι όλα τα bumper (και το αυθεντικό) είναι πολύ ευαίσθητα στο σημείο του φορτιστή. Σπάει το πλαστικό που έχει την όψη μετάλου, χωρίς όμως να δημιουργεί ιδιαίτερο πρόβλημα.

Από ζελατίνες εγώ έχω τις xtremeguard, οι οποίες είναι wet-apply. Αυτό που έψαχνα είναι να καλύπτει και την κούρμπα που κάνει το γυαλί μπροστά και για αυτό τις πήρα. (μόνο οι wet μπορούν να το κάνουν αυτό). Εμένα μου αρέσουν, απλά δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία από καλές ζελατίνες για να συγκρίνω (πριν είχα κάτι φτηνές). Η μπροστά δεν φαίνεται καθόλου μιας και είναι τελείως μέχρι τις άκρες του γυαλιού, η πίσω θα μπορούσε να είναι λίγο μεγαλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

@FANISTELROOY οποια vikuti αι να παρεις μια χαρα ευχαριστημενος θα μεινεις... εγω ηδη με την μεταχειρηση του ακλοκαιριου σε θαλασσες και παραλιες εμεινα αρκετα ευχαριστημενος..

[MENTION=3150]sofix[/MENTION] μια χαρα επιλογη ειναι αυτες απλα απο προσωπικη εμπειρια εκανα το ιδιο και τωρα που ειμαι με bumper επρεπε να περιμενω να ερθουν οι ζελατινες για πισω ..χεχε

Link to comment
Share on other sites

Έγω έχω spigen μπρος πίσω άλλα μου φαίνεται οτι έχει πολλές αντανακλάσεις στον Ηλιο και δεν μπορείς να δεις καθαρά..Είχε κάποιος spigen και δοκίμασε αλλες να μου πει την γνώμη του;;

Nexus 7-cm10.2,m-kernel

Link to comment
Share on other sites

@FANISTELROOY οποια vikuti αι να παρεις μια χαρα ευχαριστημενος θα μεινεις... εγω ηδη με την μεταχειρηση του ακλοκαιριου σε θαλασσες και παραλιες εμεινα αρκετα ευχαριστημενος..

[MENTION=3150]sofix[/MENTION] μια χαρα επιλογη ειναι αυτες απλα απο προσωπικη εμπειρια εκανα το ιδιο και τωρα που ειμαι με bumper επρεπε να περιμενω να ερθουν οι ζελατινες για πισω ..χεχε

τι σε χάλασε στη θήκη και πηγες σε bumper?

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις video call με skype και να εχει περασμενη την 4.3?

Μόλις παρέλαβα και δοκίμασα Skype μετά την αναβάθμιση σε 4.3 και όλα καλά.

Εντυπώσεις πολύ καλές, πολύ άμεση απόκριση.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.