Jump to content



Ποιο θεωρειτε το καλυτερο παιχνιδι που εχετε παιξει ποτε?(γενικα)


xylokastro

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Homeworld by relic

Ατελειωτο κολλημα με τις ωρες Απαραιτητο μετα απο καθε φορματ για πολυ καιρο

Ωρες ολοκληρες στο πισι και μερικες απουσιες απο την εργασια ...................

Ειχα κατεβασει και τα απειρα μοντ για μετατροπες σε ολες τις csci-fi σειρες

Call of duty U.O

Καταστροφικο κολλημα στο multiplayer σε λαν με τα παιδια του t.w.m.n

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Founes [Χθες, στις 20:34]

Sensible World of Soccer :worship:

Το καλύτερο ποδοσφαιράκι που έχει βγεί ποτε.:T:

Καταριέμαι την ώρα κα ιτην στιγμή που πούλησα την amiga μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik

Έχουμε και λέμε pc πάντα :

1) RPG: Baldurs Gate 2 και μετά Morrowind

2) Strategy: Broodwars(Starcraft)

3) Hack 'n Slash: Diablo II

4) Sports : Championship Manager 4 & Colin Mcrae 4

5) FPS: Quake II (το doom III δεν το είδα ακόμα)

ΣΩΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗ ; ->

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη δεν μπορουμε να τα βαλουμε ολλα σε ενα σακι εχουμε και λεμε σε χρονολογικη σειρα :

1)AMIGA εκεινο με το ανθρωπακι μου πιδουσες κατι λιμνες κατι κροκοδειλους πιανοσουνα απο κατι σχοινια και τετοια (ονομα τρεχα γυρευε λολ)

2)Game boy LEGENT OF ZELDA LINKS AWAKING απλα παιχνιδαρα !!!!

3)Master System alex kid το defaylt παιχνιδι που υπηρχε στην μνημη της κονσολας εκεινο με την μπουνια

4)NES τα χελονονιτζακια το 3 αν θυμαμαι καλα :TD:

5)MEGA drive Steet Fighter turbo edition

6)playstation PENNY RACERS

7)PC απλα και μονο HALF LIFE και ολα τα παρελκομενα mods CS:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

(δοκιμαστε το Box wars απο mods)

αυτα και χρονια πολλα !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kIlGoRi

1)AMIGA εκεινο με το ανθρωπακι μου πιδουσες κατι λιμνες κατι κροκοδειλους πιανοσουνα απο κατι σχοινια και τετοια (ονομα τρεχα γυρευε λολ)

Tom Boy??? (Αν θυμάμαι καλά)

Link to comment
Share on other sites

Εχω φάει φοβερό κόλλημα με το Call OF DUTY U.O σε multiplayer.......:D

Παίζω με τις ώρες (4 κάθε μέρα) και είναι ότι καλύτερο σε multiplayer.... :T:

Eleven : μπορεί να έχουμε αλληλοσκοτωθεί και να μην το ξέρουμε..... :D Εγώ συνδέομαι με το ψευδώνυμο DAG_Killer ή GR_Τerminator... :T:

Link to comment
Share on other sites

super frog ισως οι παλιοι να το θυμουνται στην amiga.Πολυ ομορφα γραφικα για την εποχη και επισης φοβερο platform.Νομιζω της team17 ηταν...αν θυμαται κανεις ας διορθωσει.

Επισης duneII.Σερνοταν λιγο στην amiga αλλα ημουν τυχερος και επαιξα τοτε το πρωτο πραγματικα rts.Αυτα τα worms ακομα τα θυμαμαι με ειχαν ξεκληρισει σε μια πιστα....

Link to comment
Share on other sites

Έχει παίξει κανείς το Dynasty Warriors3(PS2)?μου έφαγε ατελείωτες ώρες για να το τερματίσω με 50 διαφορετικούς χαρακτήρες! από το πολύ παιχνίδι έβλεπα αστεράκια :confused: :confused:!!! και επιπλέον ήταν ο λόγος να πάω να πάρω ένα PS2!!!

Αλλά δεν θέλει συζήτηση η κορυφή είναι τα final fantasy 8,9 και 10:worship: :worship: :worship: έχει δει κάποιος καλύτερα εφε σε παιχνίδι ps2??οταν κάνω summon ένα aeon και βλέπω τα εφε ανατριχιάζω:T: :T: .Σκεφτείτε το αλλιώς αν δεν ήταν καλό παιχνίδι και επιτυχία θα είχαν βγει 12-13(έχω χάσει το μέτρημα)???? RESPECT

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 02:10]

super frog ισως οι παλιοι να το θυμουνται στην amiga.Πολυ ομορφα γραφικα για την εποχη και επισης φοβερο platform.Νομιζω της team17 ηταν...αν θυμαται κανεις ας διορθωσει.

Επισης duneII.Σερνοταν λιγο στην amiga αλλα ημουν τυχερος και επαιξα τοτε το πρωτο πραγματικα rts.Αυτα τα worms ακομα τα θυμαμαι με ειχαν ξεκληρισει σε μια πιστα....

Όντως ωραίο παιχνιδάκι.....γενικά η amiga είχε πολύ γ@μάτα παιχνιδάκια...πριν μια βδομάδα την κατέβασα απο το πατάρι μου και την ξανασύνδεσα...ποιά έχεις;;Εγώ έχω την 500άρα με 604 δισκέτες...προχτές έπαιζα το HQ Chase, το Test Drive 2 και το Agony...θυμήθηκα παλιές καλές στιγμές.... :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.