Jump to content




hondo1

Recommended Posts

Δες το tree μου γιατί είμαι έτοιμος να πάρω lvl. Σε κάνα 2-3-4 maps χαχαχ. Πάω για blade of Renown; Έχει κ ζωή κι είναι ότι πιο κοντινό. Δε βλέπω κ τπτ άλλο κοντά για ζωή.

Αααα current offer.. κατάλαβα! Έχεις δίκιο για τα rmt, απλά τα παρέθεσα κυρίως σαν μεγέθη real life.. :drool:

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έκανα respec τα lust for carnage 3% leech και θα τα έχωνα σε κανα amulet..

επίσης έχεις κοντά σου σχετικά το bloodless = 20% life (5 points) και το thick skin = 20% life (6 points)

κάτω στο razor's edge έχει με 2 points για 6% life + 16% phys και το blade of renown ok φένεται για 4 points.

δες τι σε συμφέρει καλύτερα και κάνε respec :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έκανα respec τα lust for carnage 3% leech και θα τα έχωνα σε κανα amulet..

επίσης έχεις κοντά σου σχετικά το bloodless = 20% life (5 points) και το thick skin = 20% life (6 points)

κάτω στο razor's edge έχει με 2 points για 6% life + 16% phys και το blade of renown ok φένεται για 4 points.

δες τι σε συμφέρει καλύτερα και κάνε respec :p

Αν θα τα έκανες εσύ, τα κάνω ΧΘΕΣ εγώ :dance3:

Με τα 4 respec λέω να χτυπήσω το blade of renown (10% life και 40% physical damage) άμεσα και μετά με άλλα 2 lvl αυτά τα 2 κάτω στο razor's edge (6% life και 16% physical). Ουσιαστικά το lvl θα το πάρω σχετικά άμεσα, οπότε θα θέλω ένα ακόμα. Ρε λες να γίνω τρελό τανκιό;;; :banging::jump:

Και μετά αναλόγως τι θέλω, πάω για bloodless ή thick skin. Νομίζω το δεύτερο έχει κοντά του κι άλλα ενδιαφέροντα.. θα δείξει. Τότε ίσως κάνουμε κ τπτ άλλο respec για τπτ πιο ενδιαφέρον!

(life leech/gain έχω ήδη από ζώνη και όπλα αρκετό)

--> 4700hp life και επιθέσεις 22k dps με το dualstrike και 9k με το cleave (14.5k με το concentrated effect)!

ΟΛΕ! (νέο tree)

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

έλα ρε... το έκανες? :whistling:whistling:whistling

όχι όχι, τα'χω και τα 2.. εδώ δε μπορώ να κάνω άλλα πιο εύκολα..

Η ξενέρα η ίδια χθες, 2 rip μέσα σε μισή ώρα.. απλά σε map που με πήγε η Zana στο daily mission. Από το πουθενά.. και να πεις ότι δεν πρόσεχα.. είναι δύσκολο το 83lvl.. ξενέρωσα κ πήγα για ύπνο :o

Link to comment
Share on other sites

Τι να μην πουσάρω, έφαγα τα μούτρα μου.. ανοίγω 70άρη χάρτη και μου βγάζει πάλι τη Zana. Με πάει σε χάρτη 69 με quest να της σκοτώσω 4 rogue exiles.. ξεπετάω τους 2 για πλάκα και μετά μου βγαίνουν 2 !@$%^@& γκόμενες :mad: που έβγαζαν zombies (10+) και με το που πλησίαζα λίιιιγο, με κεραυνοβολούσαν με ένα μεγάλο κεραυνό και έπρεπε να πατήσω όλα τα flask μαζί για να ζήσω. Ε με το που πλησίασα τη 2η κατά λάθος παρ΄το κάτω το παλικάρι.. (ίσως να φταίει κι ένα desync)

Έχω παίξει 3-4 ώρες αυτές τις μέρες και αντί να πάω μπροστά είμαι κ λίγο πιο πίσω από όταν ξεκίνησα (82lvl ~70%) :wall:

Link to comment
Share on other sites

βάλε το unrighteous fire από πάνω μαζί με titty-biches και vulnera curse είναι το κερασάκι :p

ναι αυτούς τους κεραυνούς που λες...προφανώς σε είχαν κάνει shock (50% increased damage taken) γι'αυτό να κοιτάς τι debuffs έχεις και μην χώνεσαι άν δεν είσαι σίγουρος :p

Έγινε επεξεργασία από hondo1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΚΑΝΕΝΑ curse, ΚΑΝΕΝΑ map πάνω από 71lvl.

Δε ζητάω πολλά.. αραχτός προσπαθώ να είμαι κ αποφεύγω τα πολλά πολλά. Όπου βλέπω ξύλο τρέχω.. π.χ. temple map δεν έχω κάνει εδώ και καιρό. Κάνω μόνο maps με εύκολα bosses, γιατί κάποια δεν είναι καν να πλησιάσω.

Σήμερα την έφαγα σε shore map lvl 69 που απλά με μετέφερε η zana και μου ζήτησε να της σκοτώσω 4 rogue exiles.. ε οι 2 ήταν σαν την piety. Τι να πω.. πολύ δύσκολο παιχνίδι και εγώ πολύ μακάκας.. απογοήτευση..

Link to comment
Share on other sites

Ο πόνος του xp penalty "προσωποποιημένος" :happy:

Αριστερά τα lvl και πάνω τα end game maps - με "εξαίρεση" το 79αρι που γίνεται μόνο από 78 corrupt και το 80αρι alluring abyss aka uber atziri ( μέρη απάτητα ) :p

Map - Path of Exile Wiki

g34LGnX.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε μια ώρα (23:30) ξεκινάνε τα 3v3 LLD HC (low level duels) PvP tournaments :)

Δεν πάμε για πρωτιά αλλά λιγάκι αγχωμένοι είμαστε γιατί δεν ξέρουμε τι θα συναντήσουμε...τζέρτζελος να γίνεται!

Εδώ συντονιστείτε όσοι θέλετε να το δείτε Live :)

Twitch

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιααα τι κανετε ολα καλα? παιζεται ακομα? :beer:

ψαχνω ενα build (duelist) level 92 ιτεμς που εχω: 2x BoR - Soul Taker - Rainbowstrides Boots - Aegis Aurora shield..

γνωριζετε κανενα καλο build απο τα forums?;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιααα τι κανετε ολα καλα? παιζεται ακομα? :beer:

ψαχνω ενα build (duelist) level 92 ιτεμς που εχω: 2x BoR - Soul Taker - Rainbowstrides Boots - Aegis Aurora shield..

γνωριζετε κανενα καλο build απο τα forums?;)

κάνε κάτι τρελό με το cast on melee kill... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.