Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Σήμερα στο άλσος Συγγρού ήταν ένας πανέμορφος γερμανικός ποιμενικός που αναζητούσε τόσο επίμονα όσο και μάταια κάποιον: αυτόν που τον παράτησε. Αν δεν ζούσα σε διαμέρισμα θα τον είχα μαζέψει.

Link to comment
Share on other sites

έχω τα νεύρα μου σήμερα ΣΔΑδφαδσφγεαδγσδφρ;ςρτςεγσδφψχσδψφασδεφ :wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

τι θα γίνει με τους ανεγκέφαλους να τους πάρει το σπίτι ο θεός να ψοφήσουν να σκωτοθούν μ2ΡΤΑΣΔΧφτ το κεφάλι τους άχρηστοι χρονιάρες μέρες να ψοφήσετε ή να χωφίσει ότι πιο πολίτιμο έχετε για να μάθετε άχριστοι το σπίτι σας κρεμάλα θέλετε σδφξσιγηφσαι;ςε90ορθι213=4ε=2-4ροτφγκωιοηψξ9ερφθε0ιφκωξιοδφηρτσιε :fist:

πάνε δύο γατάκια μου :weep::weep::weep: ....

πείτε τι να κάνω γιατί θα ψωφίσω όλα τα σκυλιά εντός 1τkm και τους ιδιοκτήτες τους

Link to comment
Share on other sites

Και τί σκέφτεσαι να κάνεις; Έχεις κάποιες αποδείξεις για το ποιός το έκανε ή με το να φαν βρισίδι θα αλλάξει κάτι;

κοίτα πες ότι τις βρήκα αποδείξεις (το επόμενο γατάκι που θα γεννηθεί θα του βάλω σύστημα gps και κάμερα 240 μοιρών full hd με ledakia για να βλέπω στο πλήρες σκοτάδι ...)

άμα τον βρω θα τον βάλω να την φάει την φόλα ο παλιο μπιμπ μπιμπ μπιμπ

Link to comment
Share on other sites

πολυ σκληρο πραμα η φολα.μακαρι αυτοι που τις ριχνουν να φυγουν ετσι και χειροτερα.

το πιο απλό είναι να βάλω μια κάμερα στην βεράντα να καταγράφει όλο το εικοσιτετράωρο καρέ καρέ τι γίνετε έξω από το σπίτι μου .... φρούριο θα το κάνω άμα ξεκινήσω

Link to comment
Share on other sites

Η maggie αναρρωνει απο επεμβαση.Ο λογος?

Προ ημερων ειχε παρουσιασει καρουμπαλο πλαι στο πισω ποδι σχεδον καπουλια.

Μετα απο επισκεψη στο κτηνιατρο διαπιστωθηκε ξενο σωμα 99% αγανο.

Προχθες την ανοιξαμε εντελει και το αγανο απο το πλαι ειχε φτασει στην ραχοκοκκαλια ...

Αφου το εντοπισαμε εγινε καθαρισμος απολυμανση και ραφη της πληγης.

Συντομα θα αφαιρεθουν και τα ραμματα.Προσοχη λοιπον οταν δειτε κανενα υποπτο

καρουμπαλο και ιδιως σε σκυλους που βγαινουν εξω σε χορτα μην το παραμελησετε.

Αγανο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.