Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

γιεα ραιτ.

Οσες γατες εχω πιασει απο εκει για μεταφορα κινουνται ανετα και σου κανουν το χερι εμπριμε για πλακα.Αν θες να μεταφερεις γατα χωρις να σε στειλει στο νοσοκομειο,την σηκωνεις λιγο πρωτα πιανοντας την απο εκει,και μετα προσπαθεις κρατωντας να σπρωχνεις λιγο(ελαχιστα,να μην πονα το ζωο) τα εμπρος ποδια προς τα εμπρος ωστε να μην μπορει να κανει πολλες επικινδυνες κινησεις.

τα σχολια στο youtube απο κατω θεικα παντως "can i do this to my wife?""

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες η Maggie ειναι θυμα του καυσωνα.

Πλεον την κανουμε βολτες στα μπαλκονια (οταν γυριζει ο ηλιος να την χτυπαει την αλλαζουμε)και την κατεβαζουμε μονο για να κανει την αναγκη της.

Link to comment
Share on other sites

γιεα ραιτ.

Οσες γατες εχω πιασει απο εκει για μεταφορα κινουνται ανετα και σου κανουν το χερι εμπριμε για πλακα.Αν θες να μεταφερεις γατα χωρις να σε στειλει στο νοσοκομειο,την σηκωνεις λιγο πρωτα πιανοντας την απο εκει,και μετα προσπαθεις κρατωντας να σπρωχνεις λιγο(ελαχιστα,να μην πονα το ζωο) τα εμπρος ποδια προς τα εμπρος ωστε να μην μπορει να κανει πολλες επικινδυνες κινησεις.

τα σχολια στο youtube απο κατω θεικα παντως "can i do this to my wife?""

! εγω τα δικα μου οταν θελω να τα βαλω σε κανα καλαθι για μεταφορα παντα απο κει τα πιανω και καθονται οπως το γατι στο βιντεο...ακομα και αγριογατες σε χωρια/εξοχικα ετσι τις πιανω και δεν αντιδρουν. Φυσικα πρωτα χανω παντα 2 ωρες να τα "κυνηγαω" με το καλο , χαδακια και τα σχετικα :inlove::inlove:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12049]LAKIS[/MENTION]s και βεβαια ισχυει!!

Αλλωστε αν εχεις παρατηρησει η μαμα γατα τα γατακια της οταν τα πιανει απο εκει ...σουζα καθονται!!!

Εγω τις πιανω συχνα απο εκει.Τις βλεπεις να τα χανουν,αλλα δεν ποναν πιστεψε με.

Τωρα αυτο με το τσιμπιδι που δειχνει το βιντεο το βρισω πολυ τραβηγμενο.

Φανταζομαι ο τυπος θα το ανακαλυψε για να την κανει να ησυχαζει τα βραδια που κοιμαται; Η δε ξερω και γω τι....

Πολυ weird!!!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ρέ Τσάκωνα το μανταλάκι να προσομοιώνει το μητρικό grip...ξέρω γώ?

Το δοκιμασα στον Νιονιο με το χερι μου και οχι με κλιπ και παλι δεν δουλεψε ετσι οπως στο βιντεο.Απλα επιβραδυνθηκαν λιγο οι κινησεις του αν και γενικα ειναι by default πολυ νωθρο ζωο οποτε μπορει να ειναι ιδεα μου.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα στον Νιονιο με το χερι μου και οχι με κλιπ και παλι δεν δουλεψε ετσι οπως στο βιντεο.Απλα επιβραδυνθηκαν λιγο οι κινησεις του αν και γενικα ειναι by default πολυ νωθρο ζωο οποτε μπορει να ειναι ιδεα μου.

Δοκίμασε και αυτά τώρα:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=oFOk95Q5Yc0]‪Japanese TV Show - Cat Experiments‬‏ - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

τι του εκανες και κοιταει ετσι?:whip::whip::p

κοιτάει ένα κομμάτι της μπανάνας που θα του έδινα και για αυτό κάθετε προσοχή ... σπάνιο πράγμα μόνο όταν κρατάω φαί γίνεται .:tongue:

Link to comment
Share on other sites

μόλις μάζεψα άπο κάτω ένα σπουργιτάκι το έβαλα σε ένα κλουβάκι και το άφησα το κλουβάκι στην πίσω βεράντα (όπου και έπεσε) σε ένα ψιλό σημείο μπας και το δουν (είναι πολύ μικρό) και συνέχεια κοιτάει προς τα πάνω :weep:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.