Jump to content



Android Mobiles Thread


astrolabos

Recommended Posts

Προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο ούτε από τη Νόκια αλλά ούτε από τα Windows phone, ίσα ίσα, η πλατφόρμα έχει κάνει και συνεχίζει να κάνει βήματα μπροστά!

Παρ'όλα αυτά χαίρομαι ιδιαίτερα που τα καινούρια αυτά μοντέλα θα βγουν με "android" και ειδικά σε αυτό το εύρος τιμών, πιστεύω θα τα πάνε πολύ καλά!

Κυκλοφορούν πολλές πατάτες σε αυτή την τιμή και ο ερχομός της Νοkia θα καθαρίσει λίγο το τοπίο!

Aκόμα κι ως android fork πιστεύω προσφέρει περισσότερα και καλύτερα από τους ανταγωνιστές στην συγκεκριμένη κατηγορία!Νokia maps,ενσωματωμένα τα windows outlook, skydrive,skype και σια...

Φαντάζομαι αυτή η κίνηση θα έκανε πολλούς να θελήσουν κι ένα flagship της Νοkia με Αndroid...

Προσωπικά δεν μπορώ να φανταστώ πως η Μicrosoft θα άφηνε κάτι τέτοιο να συμβεί...

Από τη μία καλύτερα!Προτιμώ να έχω επιλογές, παρά όλα τα κινητά να τρέχουν android!

The more the merrier!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο ούτε από τη Νόκια αλλά ούτε από τα Windows phone, ίσα ίσα, η πλατφόρμα έχει κάνει και συνεχίζει να κάνει βήματα μπροστά!

Παρ'όλα αυτά χαίρομαι ιδιαίτερα που τα καινούρια αυτά μοντέλα θα βγουν με "android" και ειδικά σε αυτό το εύρος τιμών, πιστεύω θα τα πάνε πολύ καλά!

Κυκλοφορούν πολλές πατάτες σε αυτή την τιμή και ο ερχομός της Νοkia θα καθαρίσει λίγο το τοπίο!

Aκόμα κι ως android fork πιστεύω προσφέρει περισσότερα και καλύτερα από τους ανταγωνιστές στην συγκεκριμένη κατηγορία!Νokia maps,ενσωματωμένα τα windows outlook, skydrive,skype και σια...

Φαντάζομαι αυτή η κίνηση θα έκανε πολλούς να θελήσουν κι ένα flagship της Νοkia με Αndroid...

Προσωπικά δεν μπορώ να φανταστώ πως η Μicrosoft θα άφηνε κάτι τέτοιο να συμβεί...

Από τη μία καλύτερα!Προτιμώ να έχω επιλογές, παρά όλα τα κινητά να τρέχουν android!

The more the merrier!

Κι εγώ επιδοκιμάζω, αλλά τα συγκεκριμένα μόνο flagship δεν τα λες με τα χαρακτηριστικά που βγαίνουν. Παρ' όλα αυτά, τα περιμένω με ανυπομονησία.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ επιδοκιμάζω, αλλά τα συγκεκριμένα μόνο flagship δεν τα λες με τα χαρακτηριστικά που βγαίνουν. Παρ' όλα αυτά, τα περιμένω με ανυπομονησία.

Ή δε σε πιάνω ή δεν κατάλαβες τι είπα... :tongue:

Είπα ότι με τον ερχομό των X,XL,X+, πολλοί θα θελήσουν και κινητά της Νόκια στη μεγάλη κι ακριβή κατηγορία, με Android αντί WP...

Πράγμα χλωμό λόγω Μicrosoft.

Tώρα αν κατάλαβες σωστά και απλά θεωρείς τις ακριβές συσκευές της Νokia ως μη flagship τότε πάω πάσο!Διαφορετικά γούστα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

H ΗTC επιτίθεται με «το καλύτερο HTC One», το HTC One (Μ8) - Τεχνολογία - Ειδήσεις - in.gr

HTC One (M8) - Full phone specifications

Με τη συνταγή της Samy, ίδιο περιτύλιγμα δλδ, άλλα εντόσθια.

ΑΝ η νέα κάμερα αποδειχθεί ισάξια του ανταγωνισμού, με ψήνει.

Ειδικά σε GunMetal είναι heavy metal :banging::banging:

Foto-HTC-M8-3V-GunMetal-o2-blog-.jpg

Link to comment
Share on other sites

4.1 Mpixel η πίσω, 5 Mpixel η μπροστινή.. τι ισάξια του ανταγωνισμού;

Άσε, αρκετά φαρμάκια μας έχει κεράσει η htc, σιγά μην την ξαναπροτιμήσω αν δεν βάλει μυαλό.. κι είναι μεγαλύτερο από το one..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

Παίζει κανένα tried and tested app για να έχω στο κινητό σε shortcut icon, ή στο task bar πάνω, sound profiles σωσμένα και να μπορώ να τα αλλάζω?

Καλή ώρα όπως στα παλιά νοκια.

Γιατί δεν το βρίσκω να το έχει το τηλ απο default εκτός αν είμαι τυφλός ή/και καθυστερημένος. (δεν είναι και σπάνιο mind you).

Link to comment
Share on other sites

τΟ vibrate μου δουλεύει κανονικά σε 4.4 σε S4.

Τώρα το 2ο έχει και αυτό κανονικά 4 επιλογές όπως το τηλ.

Δεν ξέρω ακριβώς που είναι το θέμα.

S4 => Ringtone, Media, Notification, System

App => Phone, Notification, Media, System

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση...

Τις τελευταιες 2-3 μερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το κινητο μου (galaxy s3)..

Δεν συνδεεται με τιποτα στο pc(μεσω Usb)..Μολις το συνδεω στην Usb θυρα, το μονο που κανει το κινητο ειναι να βγαζει την ενδειξη οτι φορτιζει...Στο Pc δεν φαινεται τιποτα, λες και δεν εχω συνδεσει καποια συκευη πανω..

Στο παρελθον το εχω συνδεσει απειρες φορες χωρις προβλημα, αλλα τις τελευταιες 2-3 μερες απλα αποφασισε να μην συνδεεται με το PC μου:p

Εχει κανεις καμια ιδεα τι σκ@τα παιζει με αυτο το θεμα?

Εχει συμβει κατι τετοιο σε καποιον αλλο?

:help:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.