Jump to content



Android Mobiles Thread


astrolabos

Recommended Posts

Και εγώ έπαθα λίγο πλάκα εχτές...

Είναι λίιιιγο χοντρό για τα γούστα μου αλλά εκτός αυτού είναι άρρωστο... Κάτσε να δούμε Ευρώπη και τιμές.

Αν πάρουμε το $1=1€ 600€ για τα 32gb και 650€ για τα 64gb.

Το μόνο που με απασχολεί είναι η φωτεινότητα της οθόνης σε ήλιο. Αν είναι οκ fuk Nexus, fuk Note4, fuk em all

Link to comment
Share on other sites

To λοιπόν,

μετά απο 3.5 χρόνια με Windows phone, η γενική αίσθηση είναι αυτη.

GRIMA_1.jpg

Snowmane_and_King_Theoden.png

Στα της μπαταρίας, το φορτισα, εβαλα σιμ είπα να περάσω αππς και accounts/contacts πριν κοιμηθώ ενω άκουγα και μουσικούλα απο τα ακουστικα. Το σκάλισα και λίγο το πρωί παλι με εγκαταστάσεις και instagram, να το αποτελεσμα. Φωτεινότητα καμια ώρα στο φουλ και μετα αυτοματο.<-Το οποίο αυτόματο είναι πολύ πιο φωτεινό απο το αυτόματο του tab3 και των 625/Ε900.

Λογικά oταν στρώσει τη μέρα θα την βγάζει + το οτι πάει ταπα.

Οχι ταπα οπως πορσε 911, ταπα οπως σιβικάκι 1.6... Ευχαριστημένος γενικά.:crazy_pilot:

Screenshot_2014_11_01_09_51_31.png

Screenshot_2014_11_01_09_51_38.png

Link to comment
Share on other sites

Μια που μιλάμε γι αυτό αυτονομία, τις προάλλες μετά από 2.5 χρόνια με το Note πήρα το Huawei G750.

Εκτος του ότι πετάει και έχει εξαιρετική οθόνη (ειδικά για τα λεφτά του) η μπαταρία του ήταν η πιο ευχάριστη έκπληξη μέχρι στιγμής.

2b767789109c92679b1e0525d63e12b4.jpg3964d0cfaf320d01596278487ddb7365.jpga0b745465fc63afaf2e8e6cced62ed9f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φουλ ερωτευσιμο το μότο ντουαλ. Πω πω πω τρομερό. Πόσο λέτε να παίξει σε τιμή;

Aπο Ελλάδα? Εγώ το πήρα 193 μαζι με μεταφορικά. Υπάρχει και πιο φτηνα αλλά ειναι το ασπρο το οποίο έχει αρκετά πιο φτηνιάρικο λουκ. Ενω στις φώτο παραδόξως φενεται πιο όμορφο.

Link to comment
Share on other sites

Aπο Ελλάδα? Εγώ το πήρα 193 μαζι με μεταφορικά. Υπάρχει και πιο φτηνα αλλά ειναι το ασπρο το οποίο έχει αρκετά πιο φτηνιάρικο λουκ. Ενω στις φώτο παραδόξως φενεται πιο όμορφο.

Παρεξήγησις, έμπλεξα τα μπούτια μου.. Droid έπρεπε να γράψω, όχι dual. Την συσκευή που θα εμφανιστεί στο Ρίο και που ανέφεραν στην προηγούμενη σελίδα. Πραγματικά απίστευτη! Μακάρι να υπάρξει διαθεσιμότητα και καλή τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει και καλή οθόνη (με αυτά που είδα για το G3 είμαι επιφυλακτικός με τις QHD), θα σπάσει ταμεία!

E..δεν έχει τελικά :p

"Unfortunately, some of the display’s other characteristics aren’t as impressive. In particular, the screen achieves a maximum brightness output of 247 nits when measured displaying an all white image (that's the way we're measuring maximum brightness for all phones) – a pitiful mark we might add, one that’s near the bottom of our benchmark list and makes it hard to read outdoors in the sun. AMOLEDs are known for their lower brightness in such tests and they can actually have brighter output if the displayed image is not all white – e.g. if it is mostly a black screen with a few white areas, those areas may be significantly brighter than 247 nits. But still, this is a mediocre mark even in the land of AMOLED screens – to put it into perspective, we measured the Note 4's maximum brightness output at 468 nits."

Motorola DROID Turbo Review

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε την οθόνη (που είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ) μια χαρά τα πήγε το κινητό...

Θα ήθελα να δω και κανένα-2 ριβιού ακόμα με κρυφή ελπίδα μήπως ήταν χάλια sample αυτό και είχε έτσι χάλια οθόνη, γιατί δεν του προσάπτει κανένα άλλο flaw...

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσουμε την οθόνη (που είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ) μια χαρά τα πήγε το κινητό...

Θα ήθελα να δω και κανένα-2 ριβιού ακόμα με κρυφή ελπίδα μήπως ήταν χάλια sample αυτό και είχε έτσι χάλια οθόνη, γιατί δεν του προσάπτει κανένα άλλο flaw...

Hands on: The first things you notice about Verizon's Droid Turbo | Computerworld

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.