Jump to content



Επιλόγη ssd για pc


Filippos Gonzales

Recommended Posts

Συμφωνώ με όλα αυτά που λες. Απλά, η διαφορά στην τιμή δεν είναι 20, ούτε καν 10. Απλά δε βγαίνει σε 180GB o samsung. H διαφορά στην τιμή/GB είναι €0,018. Άμα έβγαινε δηλαδή ο samsung στα 180GB θα ήταν €3,24 πιο ακριβός, ουσιαστικά στην ίδια τιμή. Άμα κάποιος δουλεύει όμως πολύ με photo/movie editing, ο 330 θα είναι χειρότερη επιλόγή από το samsung στα ίδια χρήματα.

Το ξανα-λέω. Δεν ισχυρίζομαι ότι είναι κακός ο δίσκος, ούτε καν ότι ο samsung είναι καλύτερος. Αλλά ο intel ούτε φτηνότερος είναι, ούτε γρηγορότερος από τον samsung είναι σε όλες τις χρήσεις για να είναι μονόδρομος.

Ναι, για αυτό τον σύγκρινα με vertex 3 και όχι agility.

εφοσον ομως δεν εχει η samsung 180gb

πας στο ιντελ που εχει

By the way κατι ασχετο το ssd life μου δειχνει τον samsung 830 128gb οτι εχει 100% health

αλλα δεν μου λεει ακτιβως ποσες ωρες λειτουργιας εχει ακομα ζωη και ποσο εχει λειτουργησει

ενω στον aglity 3 μου δειχνει απο τι καταλαβαινω δεν υποστηριζει το προγραμμα μαλλον

Κανα αλλο προγραμμα υπαρχει οπου θα δειχει ποσες ωρες ζωης εχει ακομα??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.