Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Κοίτα Αγάπη, επειδή γενικότερα έχουμε αρχίσει και κάνουμε κάποιες εκκαθαρίσεις στα project που τρέχουν, αν νομίζεις ότι δε μπορείς να ανταπεξέλθεις στις απαιτήσεις του True Violet, τότε να κοιτάξουμε να βρούμε κάποιον να σε αντικαταστήσει.

Φιλικά πάντα.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Ειλικρινά λυπάμαι που δεν μπορώ να είμαι μέσα στα χρονικά περιθώρια. Ξέρω ότι οι χορηγοί ζητούν update σε συγκεκριμένες περιόδους. Δυστυχώς για 20 μέρες minimum δεν έχω την δυνατότητα να ανεβάσω update.:wall:

Ατομα να το αναλάβουν υπάρχουν πολλά στον Λάμπη ευτυχώς. Αν δεν γίνεται να κάνετε υπομονή20-30 μέρες αποσύρομαι και με χαρά δίνω το hardware σε άτομο που θα επιλέξετε :T:

Τι έγινε ρε παιδιά?:nothing:
Έχουμε κανονίσει συνάντηση σήμερα το απόγευμα για να συζητήσουμε κάποια θέματα, θα το συζητήσω με τα παιδιά και θα σου απαντήσω.
έγινε boss :T:
Εγώ λέω ότι, η υπομονή είναι μεγάλο χάρισμα και όποιος την επιδεικνύει -βλέποντας την ουσία του πράγματος- αξίζει της προσοχής μας!

Έτσι ο έξυπνος χορηγός συμπαρίσταται και δεν κοιτά το "ρολόι" και η "αμοιβή" του είναι σίγουρη.

Γιατί το καλό το σχόλιο από τον άνθρωπο που εκτιμάς έχει άλλο ειδικό βάρος από μια γενική ευχαριστία.

Και για να μην δημιουργηθεί καμία παρανόηση, καλύτερα να ξεχάσουμε την ιδέα της συνέχειας από άλλο "άτομο", το -οποιδήποτε- project, δεν είναι μια γραμμή παραγωγής, που απλά κωλύεται ό ένας εργάτης , και βάζουμε έναν άλλο στη θεση του.

Εδώ υπάρχει "άρωμα" από την ψυχούλα του δημιουργού, κι αυτό δεν υποκαθίσταται, ή για να το θέσω ορθότερα , δεν επιτρέπεται να υποκατασταθεί.

Όταν ο καλιτέχνης έχει πρόβλημα, τότε είναι που πρέπει να τον τιμήσουμε, και να περιμένουμε να επανακάμψει "δριμύτερος", μέχρι τότε π ε ρι μ έ ν ο υ μ ε !

Αλλοιώς να δίνουμε τα project Φασόν, ....άλλα νομίζω ότι τότε αυτά θα είναι "άψυχα" και αυτό δεν το θέλει κανείς , ακόμα ούτε κι ο ποιό ανεβάσταγος χορηγός!

Άντε καλημέρα σε όλους και Αγάπη μην αγχώνεσαι, αυτοί που ξέρουν ...περιμένουν, οι υπόλοιποι, καλά θα κάνουν να μάθουν να περιμένουν και να εκτιμούν το χρόνο και την ψυχή που βάζεις στις "δουλειές" σου!

Link to comment
Share on other sites

Για σας φιλι μου εχς ενα προβλιμα κολισα ιο και ενο μου λεει στον υπολογιστι μου οτι ο c απο 465gb εχει ελεφερα 320gb μπενω μεσα και μου λεει οτι ειναι κενο φακελος!!!

Παρακαλς ειναι πολιτιμι η βοηφια σας εχω ολιμου τι ζωη εκιμεσα!!!!!!!

Πωναναι τα ματοια μου!
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα με ενδιαφερει ο Seagate SATA 7200rpm 320GB

προσφερω 20 ευρω

Απο Θες/νικη χερι χερι

Δεν σου κανω παζαρι απλα με βαση οτι ειναι σατα 1

3 χρονων χωρις εγγυηση και οχι στην καλυτερη δυνατη κατασταση θεωρω λογικη την τιμη αυτη

Το οτι κανεις προσφορα μικροτερη απο την ζητουμενη, ΝΑΙ, ειναι παζαρι. Το οτι κανεις παζαρι δεν ειναι κακο για να δικαιολογεις τον εαυτο σου.

Ισα ισα, ολα στο παιχνιδι ειναι, οπως κ η αρνητικη απαντηση που σου δινω για τα 20 ευρω.

από εδώ

http://www.thelab.gr/pwliseis/hdd-sata-320gb-pata-200gb-107180.html

Link to comment
Share on other sites

To έχω κάνει block, γιατί δε μπορώ να διαβάζω fanboys, αλλά έτυχε να μπω χωρίς να έχω κάνει login και το είδα. Μου έφτιαξε τη μέρα :hehe:

sebastian: Christara πολυ καλη αναβάθμιση έκανες απο 7970 σε 580gtx. Με άκουσες και το θεο είδες, μακάρι να με άκουγαν και αλλοι.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς να πω πως είμαι νέο μέλλον και με καλωσορίζω με την σειρά σας, καλός σας βρήκα λοιπόν :T:

γνωρίζει κανεις αν ειναι ανοιχτά τα μαγαζιά σήμερα λόγο γιορτών ?

Παλαιοημερολογητης;;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

οχι , απο Πάτρα ειμαι:)

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

pr0per

Καταρχάς να πω πως είμαι νέο μέλλον και με καλωσορίζω με την σειρά σας, καλός σας βρήκα λοιπόν :T:

γνωρίζει κανεις αν ειναι ανοιχτά τα μαγαζιά σήμερα λόγο γιορτών ?

Ήρθες από το μέλλον; :p
οχι, προπόνηση ειχα πάει :nothing:
Παλαιοημερολογητης;;

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

οχι , απο Πάτρα ειμαι:)
Link to comment
Share on other sites

Θες να σου δειξω τριχα στο στερνο μου στο ποδι μου και οπουδηποτε αλλου θελεις?

Η φωτογραφια μου τα σπαει! Ειμαι τελειος, κουκλος και χτυπαω απο ολα τα γκομενακια!

Εχεις προβλημα?

:rofl: :rofl:

http://www.thelab.gr/1063242801-post55.html

Link to comment
Share on other sites

Τί μου ήρθε στο facebook όσο ήμουν on στο chat. :nothing:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΚΟΣΜΟΤΕ 10Ε ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ?ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

στειλε απάντηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ και εγω ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ π...π@ , ΜΠΟΡΕΙΣ?ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ απο γκόμενα ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ σαν τα τραγιά στις μέρες τους

---

μετά δεν παίζει να ξαναζητήσει τίποτα.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

...σε συγχωρώ για τα λάθη σου:dirol:, έχει ξανατιχει να έχω τέτοια αντιμετωπίση απο άτομα που ζηλεύουν την εξωτερική μου εμφάνιση και βγάζουν το κόμπλεξ τους με οτι τρόπο μπορούν , για αυτό ομως δεν εισαι υπεύθυνος εσύ , πηγάζει απο μέσα σου , ειναι ψυχολογικό το θέμα.

bb στο φαν κλάπ μου :hi::hi:,

400_petr1_large.jpg

Link to comment
Share on other sites

α να πω επειδή ακούγονται πολλά για αύριο !

όσοι έχουν αποφασίσει να ψηφίσουν την Χ.Α

ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΑΔΙ !

αυτά ....

Αγκυλωτος δηλαδη? :p
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι στα 10 μου μια νυχτα (μαγικη σαν την αργεντινη :hehe:)

Ολο το βραδυ ειχα παραισθησεις σε φαση να βλεπω εναν ελεφαντα να καθεται στο γραφειο κ θυμαμαι οτι σκεφτομουν μη μου χεσει τα τετραδια :hehe:

:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.