Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Ε αφου πιασαμε τσακονοατακες, ας παραθεσω κι εγω απο τον τιτανομεγιστο..

ενα απο τα καλα του να εισαι δικηγορος ειναι οτι μπορεις να στελνεις εξωδικα.

απο κει και περα μπορεις να πεις οτι γουσταρεις στο εξωδικο,μια φορα εστειλα εξωδικο σε μια φιλη μου οτι εχει ωραια βυζια.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ωραίο ξέθαμα.

Τσάκωνα ρούφα το αυγό σου, καλά στην είχα πει τότε.

Καλά έκανες και δεν του έβαλες @ γιατί μπορεί να το έβλεπε και να σου έγραφε κάνα σεντόνι που μέχρι να το διαβάσεις να έπαιρνες 1 - 2 βαθμούς μυωπία : P

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
λοιπόν......μόλις μου σκασε φλασιά από παρόμοιο περιστατικό φίλου.

βγάλτο τελείως έξω και βάλε λίγο αλοιφή στο κάτω μέρος του πριν το ξαναβάλεις και βεβαιώσου οτι δεν έχει κάποιο ράγισμα.

Aν την πατήσει ο φίλος, πάντα πρέπει να βάζεις και εσύ αλοιφή...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Με τόσα λεφτά (σε θρησκευτικό γάμο) πας για πλάκα Χαβάη σε πολυτελή σουίτα και έχεις 2-3 μαύρους να σου κάνουν αέρα για 7 μέρες.(που το θυμάσαι στάνταρ αυτό μια ζωή)

Link to comment
Share on other sites

Ο "Θεός" είχε κάνει και σε μένα αίτηση κλπ... με είδε... "ξαπλωμένη" με τις ποδάρες μου έξω και του γυάλισα μάλλον :p

Αφού έφαγε άκυρο από μένα πήγε στην δευτεράντζα την Hydra :D

Link to comment
Share on other sites

Ο "Θεός" είχε κάνει και σε μένα αίτηση κλπ... με είδε... "ξαπλωμένη" με τις ποδάρες μου έξω και του γυάλισα μάλλον :p

Αφού έφαγε άκυρο από μένα πήγε στην δευτεράντζα την Hydra :D

Φαντάζομαι τον τύπο να συλλογίζεται έντονα ωσαν απόλυτο, καθαρόαιμο αρσενικό με εξαιρετική αυτο-ενίσχυση από εκφράσεις όπως "Όρμααα!!", "Χώσου!!", "βουρ στο ψητό!", "Δώσε!!", "Τι μπορεί να πάει στραβά?"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.