Jump to content



Razer mamba και lag .


msdx

Recommended Posts

Μου το κάνει και μένα αυτο τώρα τελευταία ακόμα και ενσύρματα, σταματάει να ανταποκρίνεται εκει που το κουνας. Τα κουμπιά δουλεύουν αλλα θέλει 2 δευτερόλεπτα μέχρι να πάρει μπροστα, ακόμα όταν το σηκώνεις λίγο για να κάνεις κίνηση πάλι χάνει.

Ακριβώς!!

χθές dayz έπεσα με heli με την παπ...άτζα :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Μου το είχε κάνει και μένα μερικές φορές. Δεν είμαι σίγουρος ακριβώς τι είναι αλλά επειδή μια-δυο φορές επηρεάστηκαν και άλλες συσκεύες κατέληξα ότι είναι USB related το πρόβλημα. Αν αποσυνδέσεις και συνδέσεις το ποντίκι λειτουργεί κανονικά. Και οι άλλες συσκεύες που επηρεάστηκαν ήταν πληκτρολόγια σε USB υποδοχή και εκεί το πρόβλημα ήταν ότι ορισμένα κουμπιά αντί για τον κανονικό χαρακτήρα τους εμφάνιζαν ότι να ναι.

Και με restart διορθώνει. Πιθανώς κάποιο issue enegy saving από USB; Δεν το κάνει τόσο συχνά τώρα τελευταία οπότε δεν έχω ασχοληθεί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.