Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εγώ εδώ και μισή ώρα παίρνω αυτό στο Origin > My games, με αποτέλεσμα να μη μπαίνει σε κανένα server. Ξεκινάει loading, ανοίγει το Origin και δε φορτώνει ποτέ το BF4.

SLOW NETWORK

We’re sorry, loading your games is taking longer than expected. Please wait.

Κάποιος άλλος με ανάλογο θέμα; Το δίκτυο γενικά, παίζει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανιζει στη σελιδα του σερβερ σκορ και τους παιχτες που παιζουν μεσα. Απο την ιδια αυτη σελιδα του σερβερ δεν μπορεις να τον κανεις add στους favorites, παρα μονο απο τη σελιδα με τη λιστα των σερβερ. (το τι παιδεμα εχω φαει για να προσθεσω τους ελληνικους σερβερ !!)

νομιζω διορθωθηκε το προβλημα για καποιο λογο προστεθηκε στο δικο μ battlelog

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21984]fatalara[/MENTION] Κλεισε motion blur και AA.

Βασικα δεν ξερω γιατι σε καποιους δεν αρεσει,ειναι πολυ καλυτερο σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις απο το BF3.

Οι χαρτες ειδικα μου φαινονται πολυ καλοι.

Το μονο που μπορεις να πεις σε σχεση με το bf3 ειναι οτι εχουν κανει το infantry πιο αδυναμο σε σχεση με τα οχηματα συνολικα.

Link to comment
Share on other sites

H απόλυτη gaming εμπειρία είναι το multiplayer γι' αυτό είναι φτιαγμένο ;)

To SP είναι απλά μια βιτρίνα επίδειξης γραφικών που το παίζεις για 5 ώρες να το δεις και μετά καληνύχτα.

Απλώς η Dice φροντίζει με το SP να δείχνει την δύναμη της frostbyte και καλά κάνει.

Αντίστοιχα αν ρωτήσεις κάποιον για το single player του BF3 κανείς δεν θα το θυμάται ιδιαίτερα...παρά μόνο ότι είχε όμορφα γραφικά.

Εντάξει, σεβαστή η άποψη σου.

Προσωπικά, έχω λιώσει ώρες σε sp παιχνιδιού.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21984]fatalara[/MENTION] Κλεισε motion blur και AA.

Βασικα δεν ξερω γιατι σε καποιους δεν αρεσει,ειναι πολυ καλυτερο σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις απο το BF3.

Οι χαρτες ειδικα μου φαινονται πολυ καλοι.

Το μονο που μπορεις να πεις σε σχεση με το bf3 ειναι οτι εχουν κανει το infantry πιο αδυναμο σε σχεση με τα οχηματα συνολικα.

Τα λέγαμε και το μεσημέρι στο ts (αλλά δε θυμάμαι αν ήσουν μέσα για να λέω την αλήθεια :p). Ναι μεν ωραία γραφικά και χάρτες, αλλά όταν καταφέρνεις να χαλάσεις ακόμα περισσότερο το ήδη προβληματικό hitreg του bf3 τότε σου αξίζει το βραβείο της ανοιχτής παλάμης dice. Έχω γράψει αμέτρητα insta deaths από χτες, νισάφι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21984]fatalara[/MENTION] Κλεισε motion blur και AA.

Βασικα δεν ξερω γιατι σε καποιους δεν αρεσει,ειναι πολυ καλυτερο σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις απο το BF3.

Οι χαρτες ειδικα μου φαινονται πολυ καλοι.

Το μονο που μπορεις να πεις σε σχεση με το bf3 ειναι οτι εχουν κανει το infantry πιο αδυναμο σε σχεση με τα οχηματα συνολικα.

Οτι είναι καλύτερο δεν το συζητάμε τουλάχιστον στο campaing που παίζω προς το παρών αλλά αυτό το πραμα με το blur effect που σε κάθε καινούργιο BF είναι και πιο πολύ με χαλάει γτ δεν σε αφήνει να δεις το γραφικό καθαρά.
Link to comment
Share on other sites

δωσε μου λεφτα για αναβαθμιση και ερχομαι :hehe:

Μπορείς να μαζεύεις τις πιστολιές που ριχνεις (αυτες εκτός BF) σε έναν κουμπαρά.. θα γίνει κάποια στιγμή!:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Gozzar07
Link to comment
Share on other sites

Tα FPS έφτιαξαν λίγο με το fixάκι με το DXSETUP, αλλά θέλω ακόμα.. Πρέπει να κάνω OC την κάρτα..

Τρελή βλακεία το bug με τον sniper.. Επίσης, έχω την εντύπωση ότι ΟΛΑ τα όπλα από assault/engineer/support έχουν πολύ καλό accuracy σε σχέση με το BF3, ακόμα και στα χαμηλά ranks (λίγα πράγματα ξεκλείδωτα) με αποτέλεσμα να με τσακίζουν πανευκολα όταν παίζω Reckon.

Έχετει προσέξει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

What? :confused:

#mobile

Τι να τα κανω τα ωραια γραφικα, οταν δεν μπορω να παιξω ενα ματσακι χωρις να κρασαρη, χωρις να εχει ηχο,ειδικα στην πιστα με τα φραγμα ειναι παντα χωρις ηχο.....Ασε αυτο το lag σε ορισμενους server,ενα βημα μπροστα κ 5 πισω ειναι.......Μονο σε μενα γινονται αυτα??

Link to comment
Share on other sites

To τσίμπησα κι εγώ το μεσημεράκι από το e-shop..Ε το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα πιστεύω να το 'χω..

Έλεγα να περιμένω λίγο, αλλά δεν κρατήθηκα..Βλέπω όλους στο battlelog να λέει BF4 δίπλα και ζηλεύω! :baby::p

PC να το παίξουμε βέβαια δεν έχουμε, αλλά δεν πειράζει! :fun:

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο εχει κανεις Direct3d device remove error που σε πεταει στο desktop.Ξερω ειναι θεμα οδηγων 320.49 μαλλον αλλα ειναι πολυ σπαστικο.Ετρεξα το dx και το VC install παιζω σε x86 βελτιωθηκε λιγο η φαση αλλα δε εξαλιφτηκε το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pQPEqjOySDs]Battlefield 4 - Second Assault DLC Trailer - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8A2Z-XBabqQ]Battlefield 4 | Caspian Border Levolution Feature - Radio Tower Fall - YouTube[/ame]

Edit: Μερικα απο τα οπλα που θα ερθουν με το Second Assault

L85A2

attachment.php?attachmentid=59108&stc=1&d=1383379943

MP7

attachment.php?attachmentid=59109&stc=1&d=1383379943

AS VAL

attachment.php?attachmentid=59110&stc=1&d=1383379943

post-11666-1416077868,8363_thumb.png

post-11666-1416077868,4127_thumb.png

post-11666-1416077868,7969_thumb.png

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.