Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπεριμένω να κατέβει 40+γίγα παιχνίδι αν θυμάμαι καλά.

:p

το θέμα είναι ότι με τον 347.25 δεν έχω κανένα θέμα όπως αναφέρει και το παιδί στο ποστ απο battlelog.

Με τους επόμενους pearl market=crash=DirectX error.

Link to comment
Share on other sites

Hack υπάρχουν πολλά.Δεν χρησιμοποιούν όλοι το killhack.Πολλοί χρησιμοποιούν μόνο το wallhack.Φτάνει να ξέρεις ανά πάσα στιγμή που βρίσκεται ο εχθρός .https://www.youtube.com/watch?v=ENJHxgHZllA.Βέβαια εδώ ο τύπος έχει και τα δύο ΟΝ.

Ή κάτι τέτοιο https://www.youtube.com/watch?v=XzD9nHVOZ5A .

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Hack υπάρχουν πολλά.Δεν χρησιμοποιούν όλοι το killhack.Πολλοί χρησιμοποιούν μόνο το wallhack.Φτάνει να ξέρεις ανά πάσα στιγμή που βρίσκεται ο εχθρός .https://www.youtube.com/watch?v=ENJHxgHZllA.Βέβαια εδώ ο τύπος έχει και τα δύο ΟΝ.

Ή κάτι τέτοιο https://www.youtube.com/watch?v=XzD9nHVOZ5A .

το 2ο βιντεο νορμαλ μου φαινεται παντως ειδικα για την καιρο που ειχε βγει, δηλ. στις αρχες του παιχνιδιου........

απλα το παλληκαρι εχει λιωσει locker και ξερει που και πως....

καποια αλλα που βλεπεις εσυ, επαναλαμβανω βλεπεις εσυ, για πισω απο τοιχο, ο παιχτης μπορει να βλεπει κατι αλλο....

It' Magic..........

post-42672-0-17014000-1433417456_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με το μπαρδόν και συγγνώμη δηλαδής που έχω άποψη... αλλά όποιος ήταν Admn στο The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net  πριν από λίγο ήταν το λιγότερο για γέλια...

 

Να είμαι με τα χειρότερα stats και να με αλλάζει στην ομάδα που χάνει ειλικρινά με ξεπερνά... Εκτός και αν είναι αυτόματη η αλλαγή όπου πάω πάσο...  

Link to comment
Share on other sites

Με το μπαρδόν και συγγνώμη δηλαδής που έχω άποψη... αλλά όποιος ήταν Admn στο The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net  πριν από λίγο ήταν το λιγότερο για γέλια...

 

Να είμαι με τα χειρότερα stats και να με αλλάζει στην ομάδα που χάνει ειλικρινά με ξεπερνά... Εκτός και αν είναι αυτόματη η αλλαγή όπου πάω πάσο...  

Συνήθως είναι αυτόματα plug ins, αλλά δυστυχώς πολλοί δε γνωρίζουν να τα ρυθμίσουν. Δεν αναφέρομαι στο GBC, αφού σπάνια παίζω εκεί, αλλά γενικά. Έχει τύχει να είμαι πρώτος στο σκορ της ομάδας μου, να έχουν μείνει 100tks από τα 1500 και να με πηγαίνει στην ομάδα που χάνει... Συγκεκριμένα Banana Republic, που θεωρείται από τους πιό παλιούς servers (BF2, BC2, BF3, BF4) και με έμπειρους admins.

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά αποφάσισαν οι "pros" και έκαναν το παιχνίδι όπως αυτοί θέλουν. Οι υπόλοιποι είναι η πλέμπα και δε μας ενδιαφέρει η άποψή τους. Ας καταργήσουν λοιπόν όλες τις κλάσεις και τα όπλα, κι ας έχουν μόνο tanks κι assaults με ACE23 ή AN-94 να τελειώνουμε. Παίζουν TDM, κάθονται σε μια γωνία με την πλάτη στον τοίχο, έχουν 35:3 score και τους τρώει ο "camper" από την ταράτσα, που τους χαλάει και το streak.

Μπράβο DICE.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά αποφάσισαν οι "pros" και έκαναν το παιχνίδι όπως αυτοί θέλουν. Οι υπόλοιποι είναι η πλέμπα και δε μας ενδιαφέρει η άποψή τους. Ας καταργήσουν λοιπόν όλες τις κλάσεις και τα όπλα, κι ας έχουν μόνο tanks κι assaults με ACE23 ή AN-94 να τελειώνουμε. Παίζουν TDM, κάθονται σε μια γωνία με την πλάτη στον τοίχο, έχουν 35:3 score και τους τρώει ο "camper" από την ταράτσα, που τους χαλάει και το streak.

Μπράβο DICE.

ο ορισμός του bf4 σε 3 γραμμές.

Θεος απλά.

Μας αρέσει κάτι,κλαίνε οι νουμπάδες, το αλλάζουν.

ΔΕΝ μας αρέσει κάτι,ας το κάνουμε να τους αρέσει.

ΔΕΝ πάει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

A, και να μην ξεχάσω το μαχαίρι που αχρηστέψανε. Όταν μάλιστα είχα ξεκινήσει thread το forum του battlelog, πέσανε να με φάνε. Το κορυφαίο ήταν πως όταν τους μαχαίρωνες στη μούρη ήσουν n00b, ενώ αυτοί που σε έτρωγαν με το άρμα από 2km μακρυά, ήταν οι παιχτούρες. Άτομα με >10000 μαχαίρια στο BF3, τους βλέπω τώρα να έχουν 1000-2000... Για να μην πω και για τα άρματα... Ασπίδα; ΑΣΠΙΔΑ;;; lol.... Πόσο ξεφτίλα δηλαδή; Και πρέπει να φάνε 4 RPG για να καταστραφούν...

Αυτά είναι τα προβλήματα του παιχνιδιού, όχι το netcode...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.