Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Έχετε πλάκα πάντως. Όταν εγώ έλεγα για προβλήματα στο 3, μου λέγατε ότι φταίει η σύνδεσή μου, η κάρτα μου, η soundblaster, το ποντίκι, το πληκτρολόγιο, μέχρι και η καρέκλα μου και το ψυγείο μου έφταιγαν.

Τώρα που σας λέμε ότι είστε υπερβολικοί και το παιχνίδι έχει θέματα, αλλά στο σύνολό του πλέον είναι μια χαρά, ΠΡΟΦΑΝΩΣ τίποτα από τον δικό σας εξοπλισμό δε φταίει κι εμείς είμαστε χαζοί/ηλίθιοι/άσχετοι.

Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.

Κι επειδή σε τρελάνανε αυτοί έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις εσύ τώρα; :hehe:

Τα βγάλαμε τα συμπεράσματα μας για το παιχνίδι από πρώτο χέρι και αυτό είναι που δεν καταλαβαίνεις.. :p

Τέλος πάντων συμφωνούμε ότι διαφωνούμε so ας το αφήσουμε εδώ και πάμε ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ μαζί για preorder του αποπάνω..:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όταν εγώ έλεγα για προβλήματα

Eσυ; Προβλημα;

Dafuq, γυρισε ο κοσμος αναποδα...

στο 3, μου λέγατε ότι φταίει η σύνδεσή μου, η κάρτα μου, η soundblaster, το ποντίκι, το πληκτρολόγιο, μέχρι και η καρέκλα μου και το ψυγείο μου έφταιγαν.

APaJZON.jpg

Τώρα που σας λέμε ότι είστε υπερβολικοί και το παιχνίδι έχει θέματα, αλλά στο σύνολό του πλέον είναι μια χαρά,

Τωρα που ολοι εχουν θεμα, εσυ εισαι οκ...

Αυτο κατι μου θυμιζει...

με δικη σας ευθυνη το ανοιγμα του spoiler

r1DMx6X.jpg

Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.

Eγω το εβγαλα.

Φταιει τελικα ο ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε ξεφύγει μερικοι και πραγματικά λυπαμαι με τις απαντησεις που διαβαζω...και αυτο γιατι ετυχε να σας γνωρισω προσωπικά.

Σταματω γιατι δεν εχει νοημα αυτη η αντιπαράθεση.

Θα ξαναπω ομως οτι οποιος επειξε την beta και εκανε pre-order δεν δικαιουται τωρα να γκρινιάζει...ποσο μαλιστα οταν εχει την εμπειρία απο EA (βλεπε BF3).

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ κι εσύ..

Λες και δεν έχεις καταλάβει τι προσπαθούνε να κάνουνε...

Δόλιοι άνθρωποι παιδί μου!!!

Kαταφέρανε τον [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] και τσίμπησε το titanfall.

Εσένα σε έχουν καταφέρει κατά το ήμιση.

Ε τα'πανε οι άλλοι κι αποφασίσανε (βοήθησα κι εγώ) να πείσουν τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION] να αλλάξει στρατόπεδο λέγοντας του ότι το BF4 ις ουάν μπιγκ πάιλ οφ σιεεεεεετ!

Αλλά μάταιος κόπος!!

Δεν θέλει Titanfall παιδιά!

:) :daisy:

Προφανώς αστειεύομαι κι αρκετά "χαλαστήκαμε" χωρίς λόγο πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

Rumor - Battlefield 4 Dragon's Teeth DLC Key Art Possibly Leaked - MP1st

Now, early this morning, Battlefield enthusiast Daniluk4000 may have discovered the official key art for Dragon’s Teeth, showcasing the bullet stopping shield and more.

attachment.php?attachmentid=62012&stc=1&d=1399567860

post-11666-1416078401,2393_thumb.jpeg

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Xk-dyEjYhN0]Battlefield 4 | Community Testing & Netcode Fix [CTE Premium PC] - YouTube[/ame]

UPDATE:

Dragon's Teeth Weapons & Gagdets leaked/found:

Dragon's Teeth Weapons and Gadgets - Battlefield 4: General discussion - Symthic Forum

The BALLISTIC SHIELD is most definitely in the files to. However it seems scattered around XP4 and XP3 folders. So its status is a little more...vague. It is also in the WEAPONS not gadgets category. Which probably means it will take the primary weapon slot as pointed out by TheMightyVoice

attachment.php?attachmentid=62030&stc=1&d=1399626622

attachment.php?attachmentid=62031&stc=1&d=1399626622

attachment.php?attachmentid=62032&stc=1&d=1399626622

post-11666-1416078411,1117_thumb.jpg

post-11666-1416078409,8727_thumb.jpg

post-11666-1416078411,0756_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να έχω ξαναπετύχει hacker στο bf4(μόνο στη beta).

Progression - Shiv4s - Battlelog / Battlefield 4

Εκτός από τα γνωστά aimbot και spothack που είχε,μπορούσε να κάνει και άλμα από το έδαφος στην οροφή του hainan resort..

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τα γνωστά aimbot και spothack που είχε,μπορούσε να κάνει και άλμα από το έδαφος στην οροφή του hainan resort..

Εδώ ο άλλος έπεσε από 1500μ και δεν έπαθε κάτι. Σιγά το cheat :hehe:

edit: άκυρο, τώρα κατάλαβα ότι το έκανε από κάτω προς τα πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.