Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

APS?

Τι εννοείς;

σιγούρεψες μήπως ήταν κανένα repair bot απο πίσω;

Μα δεν έγινε μία φορά. 3 ήταν.

H το πιο extreme οταν σας επαιρνε τη σημαια το παιχνιδι σε εβαλε κατα λαθος στο Lav λογω lag την εβλεπες μπλε ενω ηταν γκρι πχ( το γνωστο υπο κανονικες συνθηκες παταω το οχημα σε διαπλεκομενη σημαια και δε μπαινει),

Σε βαλε κατα λαθος και μετα απλα δε εκανε register τιποτα απο τα hits σου με το οχημα.Αναλογο με το οταν ψοφαω εξαφανιζετε το rocket launcher shell μου ή η grenade μου που κληρονομησαμε με το τελευταιο update.

Συντομα και πολυδιαστασιακο πεδιο μαχης με διακτινισμους... :spam::rant:

P.S μου χει συμβει και μενα ακριβως το ιδιο πραγμα μια φορα δε ειχα ριξει tow αλλα καμια 20 αρια φορες με το main gun τουτ LAV και register κανενα

Όπως είπα, δεν έγινε μία φορά, έγινε 3. Την πρώτη έτυχε να κάνω spawn. Τις άλλες δύο το πήρα κανονικά κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;

Active Protection System,είναι unlock των tank/lav/attack boat που όταν το πατήσει ο άλλος για λιγα δευτερόλεπτα οτι και να του ρίξεις,εκτός από tv,το "αποκρούει".

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;

Μα δεν έγινε μία φορά. 3 ήταν.

Όπως είπα, δεν έγινε μία φορά, έγινε 3. Την πρώτη έτυχε να κάνω spawn. Τις άλλες δύο το πήρα κανονικά κάποια στιγμή.

πχ στη βαρκουλα

ακου στο 0:20 το APS-ανοιγει (green light) τις τρωω αλλα μπα..:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα 14.1 και καταφερα να παιξω μονο μια πιστα. Απο τοτε κολάει συνέχεια... παγωνει το παιχνίδι και μου πεταει Direct X error "DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG".

Δοκιμασα και mantle και επαιξε στην μια πιστα που κατάφερα να παιξω μια χαρα, αλλα απο κει και περα κολαει συνεχεια...wtf ?

Link to comment
Share on other sites

Οι παλιοί μιλάτε BF4 (Voice) η όχι?

Το 4 έχει μόνο ingame που είναι για το squad.

Για να μιλήσεις με το κλασσικό, πρέπει με τον browser να μπεις στο 3, να ανοίξεις το chat και μετά ο καθένας να κάνει το ίδιο για να σε δει. Το @σανε...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα 14.1 και καταφερα να παιξω μονο μια πιστα. Απο τοτε κολάει συνέχεια... παγωνει το παιχνίδι και μου πεταει Direct X error "DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG".

Δοκιμασα και mantle και επαιξε στην μια πιστα που κατάφερα να παιξω μια χαρα, αλλα απο κει και περα κολαει συνεχεια...wtf ?

το ιδιο και εδω...ειχα γυρω στις 15 μερες να μπω. κατεβαζω σημερα 14.1 και λεω κατσε να μπω λιγο

μολις ξεκινα το game αμεσως κολλαει (δεν εμφανιζει error) και παπαλα.....:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε

Νομίζω ότι ο [MENTION=21436]sfirculitu[/MENTION] αναφέρετε στο battlelog voice και όχι στο skype.

Στο bv έκανε ένας party και όσοι ήταν στη λίστα φίλων του μπορούσαν να μπουν (αν δεν ήταν κλειδωμένο), και ο κάθε ένας που έμπαινε να καλέσει ή να μπουν οι φίλοι του. Για αυτό γινόταν χαβαλές, για αυτό γνωριστήκαμε πολλά παιδιά, για αυτό και μερικές φορές γινόταν χάβρα.

To skype είναι κάτι εντελώς διαφορετικό και εμένα πχ που έχω 2mbits γραμμή μου σκίζει το gameplay γιατί δεν είναι στημένο να καταναλώνει το ελάχιστο bandwidth, αλλά να έχει ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον απεγκατεστησα τους 14.1 και περασα τους 13.12, πλεον ομως υπαρχει προβλημα με τον ηχο......ακουγεται μονο η μουσικη του παιχνιδιου και τπτ αλλο.... μια Κυριακη ειπαμε να παιξουμε και μας επρηξε!!

απεγκατεστησα τον οδηγο απο την ενσωματωμενη καρτα, ξανα εγκατασταση αλλα τπτ.. ξερετε τι παιζει;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.