Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το AS VAL πως το ξεκλειδώνουμε.. δεν το βλέπω κάπου..

μερικες σελιδες πιο πισω

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-4-a-111465-150.html#post1063634185

AS VAL (To μονο που ξεκλειδωνει)

Spend 10 Minutes In Choppers

Do 10 Squad Repairs

μια μικρη διευκρίνηση ειναι οτι θελει επιθετικο chopper

Link to comment
Share on other sites

To VAL είναι για όλους ή μόνο για τους premium/όσους έχουν πάρει το 2ο expansion ;

λογικά premium/ expansion

armageddon έχει βγεί το china rising και αναμένεται το second assault που είναι μόνο xbox atm

Link to comment
Share on other sites

λογικά premium/ expansion

armageddon έχει βγεί το china rising και αναμένεται το second assault που είναι μόνο xbox atm

μάλλον την τρίτη θα πάω να πάρω δισκάκι στα 41 euro limited edition + china rising !

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βάζει σαν Assigments αυτό λέω.. (γιατί δεν το βλέπω κάπου στο Log)

@wolves με την SQ στο LB για παράδειγμα.. θα την αράξω 10 λεπτά και θα κάνω Repairs..

Δεν εχει βγει ακομα το second assault για αυτο δε το βλεπεις ακομα, ειναι "κρυφο", βλεπεις την προοδο μονο μεσα απο το ingame report στο τελος του καθε round στα assignements. Οταν τα κανεις ομως θα στο ξεκλειδωσει.

10 repairs σε squadmate λεει, οχι 10 λεπτα repairs.

Link to comment
Share on other sites

Και τα αλλά οπλα θα ξεκλειδωναν αλλα εχουν prequisites πιστες τους Second assault .Δυστυχως

π.χ

F2000 The assignment is called Express Train. Prerequisite is Level 10. Requirements are an Assault Rifle Ribbon, Kill Assist Ribbon x2, and 10 kills inside the Metro.

GoL Magnum

Firestorm or Caspian Border, at least 4 players who will co-operate and just get what is needed. The pre-requisite is that you need to have Second Assault and you have to be rank 10. What needs to happen in game is each person who wants it needs at least 6 kills from the main towers on one of the maps listed above.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις μου έκανε το εξής κουλό στην Altai Range:

Παίρνω LAV από σημαία, ενώ είναι άλλος εκεί και μας την παίρνει, κι αυτός με LAV.

Του αδειάζω το κανόνι, του ρίχνω tow, δε βλέπω κανένα hot-reg και φυσικά με τρώει.

Το κάνω άλλες δύο φορές και συνέβη το ίδιο. Και τις 3, το εχθρικό LAV έμενε με 100%.

Ήταν ο ίδιος πάντα, αλλά δε διαμαρτυρήθηκε κανείς ότι κλέβει, οπότε για bug το κόβω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις μου έκανε το εξής κουλό στην Altai Range:

Παίρνω LAV από σημαία, ενώ είναι άλλος εκεί και μας την παίρνει, κι αυτός με LAV.

Του αδειάζω το κανόνι, του ρίχνω tow, δε βλέπω κανένα hot-reg και φυσικά με τρώει.

Το κάνω άλλες δύο φορές και συνέβη το ίδιο. Και τις 3, το εχθρικό LAV έμενε με 100%.

Ήταν ο ίδιος πάντα, αλλά δε διαμαρτυρήθηκε κανείς ότι κλέβει, οπότε για bug το κόβω.

APS?

Link to comment
Share on other sites

H το πιο extreme οταν σας επαιρνε τη σημαια το παιχνιδι σε εβαλε κατα λαθος στο Lav λογω lag την εβλεπες μπλε ενω ηταν γκρι πχ( το γνωστο υπο κανονικες συνθηκες παταω το οχημα σε διαπλεκομενη σημαια και δε μπαινει),

Σε βαλε κατα λαθος και μετα απλα δε εκανε register τιποτα απο τα hits σου με το οχημα.Αναλογο με το οταν ψοφαω εξαφανιζετε το rocket launcher shell μου ή η grenade μου που κληρονομησαμε με το τελευταιο update.

Συντομα και πολυδιαστασιακο πεδιο μαχης με διακτινισμους... :spam::rant:

P.S μου χει συμβει και μενα ακριβως το ιδιο πραγμα μια φορα δε ειχα ριξει tow αλλα καμια 20 αρια φορες με το main gun τουτ LAV και register κανενα

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.