Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@SpirosKGR,

 

http://www.ign.com/articles/2015/12/12/dice-confirms-its-now-working-on-next-battlefield

 

Τελικα δεν ηταν fake το ποστ που εκανες ;)  

Αυτα που αναφερονται στο λινκ, τα εχει ξανανακοινωσει η ΕΑ πριν καιρο...

Ειναι γνωστο πλεον οτι απο πισω εχει αρχισει η προετοιμασια για το 5, το οποιο θα βγει τετοιες μερες το 16 και θα ειναι militaty themed, οτι και αν σημαινει αυτο.

Το περι bf5 armaggedon που κυκλοφορησε στο imdb ειναι παπατζα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αναμφίβολα 16 τετοιες μερες θα έχουμε το 5αρι. Το "Armageddon"σαν ονομα μπορεί να είναι οτιδήποτε από κάτι φυσικό όπως dlc, game mission, τοποθεσία ή κάτι σαν project name ή και τιποτα. Anyway μακάρι να έχουμε καλο αποτέλεσμα με καλή δουλειά απο την Dice ,μην την πατησουμε όπως στο 4.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

kDB9m7Y.jpg

 

Ερχεται αυριο ο καινουργιος χαρτης και πολλες αλλαγες μεσα στο παιχνιδι που θα βρειτε στο παρακατω link

https://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/battlefield4/assets/patch_notes/Patchnotes_HolidayPatch.pdf

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα 2 γύρους εχθές στην Dragon Valley...

Η "Noshahr" δεν έχει καμία σχέση. Όπως είχε ειπωθεί στα video, είναι πολύ μεγάλη και χάνει αυτό το γρήγορο gameplay που είχε η παλιά.

Η υπόλοιπη πίστα σε Conquest, απλά δεν παίζεται αν δεν υπάρχει όριο για Snipers per team. Από τις 25 φορές που πέθανα, οι 20 πρέπει να ήταν από snipers με 20/40ρες, που βρίσκονταν σε κάποια σημεία της πίστας χωμένοι, σε μερικά από αυτά, δεν ήξερα πως να πάω, ενώ στα υπόλοιπα, λόγω του μεγάλου μήκους της πίστας, οι πιθανότητες να φτάσεις ζωντανός ήταν ελάχιστες. Όταν δε προσπαθούσες να τους πετύχεις από μακρυά, ανακάλυπτες ότι ήταν άλλοι 2-3 μαζί τους και φυσικά αν δε σε έτρωγαν, έκανε spawn ο άλλος πάλι στο ίδιο σημείο.

Κρίμα και ξυπνούσε πολύ όμορφες αναμνήσεις, ειδικά η μουσική της.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Easter Egg in Dragon Valley (DICE LA Camo!)

Aν θελει να το κανουμε καποιος μαζι στειλτε ενα pm.Δυστυχως το Morse Tools δε δουλευει σε light reader mode στο κινητο μου crasharei με το που το ανοιγω οποτε ειναι δυσκολο να κανω αποκρυπτογραφηση το code.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και ένα τέτοιο δίπλα στο γραφείο κάθε φορά που παίζεις Battlefield.. 

Sorry καλό μου, εγώ δεν κλαίγομαι κάθε φορά που χάνω σαν κι εσένα, απλά δεν παίζω σε ανάλογους χάρτες. Οπότε κράτα τα μαντηλάκια, σου είναι πιό χρήσιμα.

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα 2 γύρους εχθές στην Dragon Valley...

Η "Noshahr" δεν έχει καμία σχέση. Όπως είχε ειπωθεί στα video, είναι πολύ μεγάλη και χάνει αυτό το γρήγορο gameplay που είχε η παλιά.

Η υπόλοιπη πίστα σε Conquest, απλά δεν παίζεται αν δεν υπάρχει όριο για Snipers per team. Από τις 25 φορές που πέθανα, οι 20 πρέπει να ήταν από snipers με 20/40ρες, που βρίσκονταν σε κάποια σημεία της πίστας χωμένοι, σε μερικά από αυτά, δεν ήξερα πως να πάω, ενώ στα υπόλοιπα, λόγω του μεγάλου μήκους της πίστας, οι πιθανότητες να φτάσεις ζωντανός ήταν ελάχιστες. Όταν δε προσπαθούσες να τους πετύχεις από μακρυά, ανακάλυπτες ότι ήταν άλλοι 2-3 μαζί τους και φυσικά αν δε σε έτρωγαν, έκανε spawn ο άλλος πάλι στο ίδιο σημείο.

Κρίμα και ξυπνούσε πολύ όμορφες αναμνήσεις, ειδικά η μουσική της.

θα συμφωνίσω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eγω πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες πιστες για να ευχαριστηθεις BF. Ο λογος ειναι οτι μπορεις να παιξεις με πολλους διαφορετικους τροπους, μονος ή με φιλους. Ισως η μονη απο τις μεγαλες πιστες που μπορεις να παιζεις infantry οποιαδηποτε κλαση 100% του χρονου. Τα τανκ δεν πανε παντου. Εχω πανω απο 20 γυρους και εχω δει σκορ οπου ο MVP εχει 25 kills και αλλες φορες που φτανουν 60. Η πιστα ειναι μια χαρα, οι campers ειναι που χαλανε το παιχνιδι, και ισως και εμεις αν δεν προσαρμοζομαστε. Εχω φαει σνιπερ ακομα και με shotgun-frag-flir.

Μονο μην μπειτε σε πιστα με πανω απο 1200 tickets, γιατι στο τελος εχουν πεσει ολα τα δεντρα και οι τοιχοι,.... tank paradise

CQ 64 players.

Έγινε επεξεργασία από xriantw
Link to comment
Share on other sites

Για μενα το παιχνιδι απεβιωσε...ετσι κ αλλιως στην εντατικη ηταν απο την μερα που βγηκε...

 

Εχω κανα διμηνο(ισως κ παραπανω) να παιξω....μπορω να πω οτι δεν μου λειπει, δοξα τον Παναγαθο υπαρχουν πολλες εναλλακτικές

 

Θα περιμενω το BF5 και αν δω και εκει οτι "μυριζ'κουπρια", τοτε πολυ απλα τερμα το BF franchise...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Για μενα το παιχνιδι απεβιωσε...ετσι κ αλλιως στην εντατικη ηταν απο την μερα που βγηκε...

 

Εχω κανα διμηνο(ισως κ παραπανω) να παιξω....μπορω να πω οτι δεν μου λειπει, δοξα τον Παναγαθο υπαρχουν πολλες εναλλακτικές

 

Θα περιμενω το BF5 και αν δω και εκει οτι "μυριζ'κουπρια", τοτε πολυ απλα τερμα το BF franchise...

Κανει τα παντα για να μην παιξεις BF4, το εβαλα τωρα για τις γιορτες και καταλαβα γτ δεν το επαιζα τοσο καιρο. Απολυτο χαος, ελικοπτερα σε πολεις για να μπορει ο καθε βλακας να κατσει στην ταρατσα και να μην προσφερει απολυτως τιποτα, DMR CARBINES για ολους και τα class περιπατο, βαρκες καραβια commanders και π@υτσες μπλε. Το game πρεπει να παει πισω στο BF2 τελος. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.