Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τρώω αμέριμνος τη σουβλακάρα μου 1 τα ξημερώματα να ξενερώσω λίγο από τα τσίπουρα, κι εκεί που μασουλάω, ρουφάω και μια καλή τζούρα κοκακόλας -να βοηθήσω τη πέψη από τη στοματική κοιλότητα ρε παιδί μου γιατί το στομάχι δεν είναι καλά- και τσουπ πετάγεται ο ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ με το στούντιο 54.

Και τσουπ στο τσουπ πετάγονται 15γραμμαρια γύρου, 5 γραμμάρια τζατζίκι λίγο μασημένη πατάτα μια φλούδα ντομάτας και ολίγον κρεμμυδάκι παρέα με 30ml της κόκας πάνω σε γραφείο/πληκτρολογιο/οθόνη. :lol: :lol: :lol:

 

 

Αν δεν κάνω λάθος γιατί έχω καιρό να παίξω κιόλα με το "H" κρύβεται το chat;

Όλα καλά τότενες... :p

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Τρώω αμέριμνος τη σουβλακάρα μου 1 τα ξημερώματα να ξενερώσω λίγο από τα τσίπουρα, κι εκεί που μασουλάω, ρουφάω και μια καλή τζούρα κοκακόλας -να βοηθήσω τη πέψη από τη στοματική κοιλότητα ρε παιδί μου γιατί το στομάχι δεν είναι καλά- και τσουπ πετάγεται ο ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ με το στούντιο 54.

Και τσουπ στο τσουπ πετάγονται 15γραμμαρια γύρου, 5 γραμμάρια τζατζίκι λίγο μασημένη πατάτα μια φλούδα ντομάτας και ολίγον κρεμμυδάκι παρέα με 30ml της κόκας πάνω σε γραφείο/πληκτρολογιο/οθόνη.

Να φανταστεις οτι εμενα μου πεταχτηκαν χωρις να τα εχω φαει κιολας......... :hehe: :hehe: :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κριμα στο λαιμο σου αν δεν μπορεις να καταλαβεις το νοημα συγνωμη αλλα δεν χαλαω φαια ουσια για καποιον που δεν θελει να καταλαβει...

Αν δεν σου αρεσει ο server υπαρχουν αλλοι 5000. Αν θελεις να το παιξεις θεουσα τωρα, αν το ειπες αλλιως δεν θα σε πειραζε και τοσο.....

Το ξαναλεω εχει η προσβολη βαθμο ?

Χαρακτηριζοντας καποιον που δεν τον ξερεις μην εχοντας επιχειρηματα Η προταση για κατι καλυτερο πανω στο θεμα στο οποιο

δεν απαντας η απαντας κατα επιλογη τοτε πες οτι θες, κανεις δεν σε κρατα και φαινεται καθαρα ποιος ειναι ποιος και τι...

To νόημα ποιά ακριβώς είναι; Γιατί εγώ κατάλαβα πως θεωρείς το ίδιο κάποιος να πικάρει τον αντίπαλο, που αφενός είναι μέρος του παιχνιδιού, αφετέρου μπορεί να κλείσει το chat αν τον ενοχλεί (σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις έχει 3 modes, when active, show, hide και αλλάζουν με το J) με το να του προσβάλεις την οικογένεια. Και η προσβολή φυσικά έχει βαθμό, μάλιστα μέχρι και ο νόμος διαχωρίζει τις προσβολές. Λίγο διάβασμα δε βλέπτει, καλό θα σου κάνει. 

 

Και για ποιά επιχειρήματα μιλάς; Σε τι δε σου απάντησα; Στις ηλίθιες δικαιολογίες που γράφεις λέγοντας ότι είναι το ίδιο το "easy (game)" με το "η μάνα σου ήταν εύκολη εχθές τη νύχτα";;;;;!!!!! Τι παραπάνω θέλεις να σου πει κάποιος από το ότι είναι γελοία και προσβλητική η αυτόματη απάντηση σε μια αστεία "προσβολή"; Τι δεν καταλαβαίνεις όταν λέμε ότι είναι παιχνίδι και το πικάρισμα είναι μέρος του παιχνιδιού; Και αν είμαι εγώ θεούσα που προσβάλεις τη μάνα μου, εσύ τι είσαι που προσβάλεσαι με το "easy"; Πολύ ψηλά τον έχετε πάρει τον αμανέ. Χαλαρώστε. Admins σε ένα serverάκο είστε, τίποτα παραπάνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις οχι σε ηρεμο τονο και με χαρακτηρισμους αυτο μου λεει πολλα.Ποιος εισαι εσυ που θα πεις να κλεισουμε το chat.

Και γιατι δεν το εκανες εσυ στην τελικη....Ποιος νομος λεει οτι η προσβολη εχει και βαθμο απο την στιγμη που αισθανομαι

θιγμενος απο τα λεγομενα καποιου, μπορει για σενα η για τον "νομο" να μην σημαινει κατι μια λεξη για αλλον ειναι.

Θα ηταν καλυτερο με το πρωτο easy που θα εγραφες να επαιρνες και τα αρβυλα σου και να εψαχνες για αλλον server ?

Θα ηταν διαφορετικο αν στο ελεγε αυτο το μηνυμα καποιος παικτης ? Απο ποτε το πικαρισμα ειναι μερος του παιχνιδιου?

Ποιο μερος του fair & mature gameplay δεν καταλαβαινεις ? Θα ηθελα να ηξερα το σχολιο σου απο την πλευρα των ηττημενων.

Αλλα δεν σε ειδα να αλλαζεις ομαδα για ενα καλυτερο gameplay αντιθετος οταν τελειωσε ο αγωνας ετρεξες να γραψεις την βλακεια σου.

Εσυ να χαλαρωσεις το τι ειμαστε το ξερουμε καιρος να μαθεις τι εισαι εσυ. Αφου δεν μπορεις να καταλαβεις το νοημα του chatbot H

δεν θελεις να καταλαβεις Η δεν προτεινης κατι αλλο στην θεση αυτου του μηνυματος τοτε στο ξαναλεω δεν προσφερεις κατι.

Παραδειγμα 40 λεπτων στο chat http://pastebin.com/sRjJg9SpO παικτης ενεργοποιει 3 chatbot δεν επαναλαμβανει ξανα τις λεξεις

την τελευταια φορα μαλιστα γελαει κιολας μας λεει οτι ειναι κοντα τα tickets και δινει gg οταν ο αγωνας τελειωνει.

Ανωριμοι, κλαψιαριδες, παικτες που αλλαζουν ομαδα για να κερδισουν, παικτες που δεν σεβονται τον αντιπαλο τους που νομιζουν οτι

μπορει να συμπεριφερονται οπως γουσταρουν μεσα στο παιχνιδι και στο chat δεν χωρανε εκει μεσα κρατα την χολη σου για αλλον server.

Link to comment
Share on other sites

"Ανωριμοι, κλαψιαριδες, παικτες που αλλαζουν ομαδα για να κερδισουν, παικτες που δεν σεβονται τον αντιπαλο τους που νομιζουν οτι

μπορει να συμπεριφερονται οπως γουσταρουν μεσα στο παιχνιδι και στο chat δεν χωρανε εκει μεσα κρατα την χολη σου για αλλον server."

 

Αυτο σου λεει και ο αλλος τοση ωρα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις οχι σε ηρεμο τονο και με χαρακτηρισμους αυτο μου λεει πολλα.Ποιος εισαι εσυ που θα πεις να κλεισουμε το chat.

Και γιατι δεν το εκανες εσυ στην τελικη....Ποιος νομος λεει οτι η προσβολη εχει και βαθμο απο την στιγμη που αισθανομαι

θιγμενος απο τα λεγομενα καποιου, μπορει για σενα η για τον "νομο" να μην σημαινει κατι μια λεξη για αλλον ειναι.

Θα ηταν καλυτερο με το πρωτο easy που θα εγραφες να επαιρνες και τα αρβυλα σου και να εψαχνες για αλλον server ?

Θα ηταν διαφορετικο αν στο ελεγε αυτο το μηνυμα καποιος παικτης ? Απο ποτε το πικαρισμα ειναι μερος του παιχνιδιου?

Ποιο μερος του fair & mature gameplay δεν καταλαβαινεις ? Θα ηθελα να ηξερα το σχολιο σου απο την πλευρα των ηττημενων.

Αλλα δεν σε ειδα να αλλαζεις ομαδα για ενα καλυτερο gameplay αντιθετος οταν τελειωσε ο αγωνας ετρεξες να γραψεις την βλακεια σου.

Εσυ να χαλαρωσεις το τι ειμαστε το ξερουμε καιρος να μαθεις τι εισαι εσυ. Αφου δεν μπορεις να καταλαβεις το νοημα του chatbot H

δεν θελεις να καταλαβεις Η δεν προτεινης κατι αλλο στην θεση αυτου του μηνυματος τοτε στο ξαναλεω δεν προσφερεις κατι.

Παραδειγμα 40 λεπτων στο chat http://pastebin.com/sRjJg9SpO παικτης ενεργοποιει 3 chatbot δεν επαναλαμβανει ξανα τις λεξεις

την τελευταια φορα μαλιστα γελαει κιολας μας λεει οτι ειναι κοντα τα tickets και δινει gg οταν ο αγωνας τελειωνει.

Ανωριμοι, κλαψιαριδες, παικτες που αλλαζουν ομαδα για να κερδισουν, παικτες που δεν σεβονται τον αντιπαλο τους που νομιζουν οτι

μπορει να συμπεριφερονται οπως γουσταρουν μεσα στο παιχνιδι και στο chat δεν χωρανε εκει μεσα κρατα την χολη σου για αλλον server.

Τους χαρακτηρισμούς στο πρόσωπό μου τους άρχισες εσύ κι απαντάω ανάλογα. Συγνώμη που πέφτω στο επίπεδό σου, δε θα επαναληφθεί.

Εγώ δε σου είπα να κλείσεις το chat, είπα ότι όποιος είναι "θεούσα" (δική σου έκφραση) και προσβάλεται από μια απλή λέξη που μπορεί να γραφτεί και ως απλή παρατήρηση, ας κλείσει το chat να μην ενοχλείται.

Η προσβολή έχει βαθμό, αν δεν το καταλαβαίνεις, πρόβλημά σου. ΔΕΝ είναι το ίδιο να σου πω "ευκολάκι", με το να σου πω "γ@ το μ@ της μ@ σου". Πως να το κάνουμε δηλαδή;

Αυτό ακριβώς έκανα λοιπόν. Πήρα τα άρβυλά μου και πήγα σε άλλο server. Όσο για τα "'άρβυλα" δείχνει πόσο στρατόκαβλοι είστε και πόσο νομίζετε ότι είστε κάποιοι. Admin είστε σε server που πληρώνετε, δεν έχετε αξίωμα στρατηγού που κερδίσατε με τον ιδρώτα σας.

Fair & mature είναι το παιχνίδι και με το πικάρισμα. Πες μου ότι όταν παίζεις τάβλι και φέρνεις συνέχεια διπλές, ζητάς συγνώμη από τον συμπαίκτη σου και δεν τον πικάρεις τώρα, να γελάω καμιά εβδομάδα. Εσύ είσαι θεούσα αν σε προσβάλει το easy, όχι εγώ.

Τέλος, αν νομίζεις ότι είναι ανώριμος και δε σέβομαι τον αντίπαλο, χαίρομαι που έχεις τέτοια άποψη για εμένα γιατί κρίνοντας από τα γραφόμενα και τη συμπεριφορά σου, το θεωρώ κοπλιμέντο. Παίζω online παιχνίδια πριν αποκτήσεις τον πρώτο σου υπολογιστή και γνωρίζω πολύ καλά ότι τέτοιες προσβολές, όπως και άλλες βρισιές που λέγονται από διάφορους, είναι δείγμα αδυναμίας και κόμπλεξ. Το να θέλεις να πεις κάτι χειρότερο από αυτό που είπε ο άλλος, είναι αγωγή νηπιαγωγείου και όχι "mature & fair".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι για του λόγου το αληθές:

 

Άρθρο 362 - Ποινικός Κώδικας - Δυσφήμηση

Όποιος με οποιονδήποτε τρόπο ενώπιον τρίτου ισχυρίζεται ή διαδίδει για κάποιον άλλον γεγονός που μπορεί να βλάψει την τιμή ή την υπόληψή του τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι δύο ετών ή με χρηματική ποινή. Η χρηματική ποινή μπορεί να επιβληθεί και μαζί με την ποινή της φυλάκισης.

Το να πεις ότι η μάνα μου ήταν εύκολη εχθές το βράδυ, που υπονοεί ότι την πήδηξες, βλάπτει την τιμή της και την υποληψή της μαζί με τη δική μου.

Εξήγησε μετά εσύ στον δικαστή, ότι όταν εγώ έγραψα "εύκολο" στο τέλος του γύρου, έκανα το ίδιο.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα πηδηξα την μανα καποιου χτες βραδυ απορω πως βλαπτει την τιμη και την υποληψη της αφου αυτη εκατσε...

Το μηνυμα ειναι καθαρο δεν λεει πουθενα πηδηξα την μανα σου λεει οτι ηταν ευκολη εχτες βραδυ.

Ερμηνειες μπορει να δωσει ο καθενας (π.χ. επαιζα μαζι της χτες και ηταν ποιο ευκολακι...)

Σε προκαλω να ρωτησεις αεροπαγιτη! αλλα εχεις μαθει να προσβαλεις και να μην δεχεσε προσβολες.

Τους χαρακτηρισμους σε προσωπικο επιπεδο δεν τους αρχισα εγω εχω μια αποψη η οποια δεν γινεται σεβαστη

και δεν βλεπω επιχειρηματα στο ολο θεμα αντιθετος βλεπω οτι σε καθε σου post κανεις ολο και περισσοτερους

χαρακτηρισμους, απο το "μ@κες" στο "γελοίος " στο "κυριούλες" και στο τελος ειμαστε και στρατόκαβλοι.

Με ξερεις απο χτες ????

Απορω φυσικα πως ξερεις ποτε αποκτησα τον πρωτο μου υπολογιστη και αν υπηρχε online game τοτε...

Και για να τελειωνουμε γιατι δεν προσφερεις κατι επικοδομητικο, δειγμα αδυναμιας και κομπλεξ ειναι

να γραφεις κατα το τελος ενος αγωνα σχολια τετοιου τυπου αυτη ειναι αγωγη νηπιαγωγειου.

Τελος απο μενα σκεψου ξανα το νοημα πισω απο chatbot κοιτα και το pastebin για να δεις τι αποτελεσματα εχει

νομιζω οτι δεν θα σου αρεσε και σενα να γινεται chatwars σε εναν server μετα απο λιγο κατανταει κουραστικο

μαθε να περιμενεις και την απαντηση οταν εσυ ξεκινας κατι, θα μπορουσε να στο πει παικτης το μηνυμα τι θα

εκανες εκει θα επαιρνες τηλεφωνο τον δικηγορο σου να κανεις μηνυση?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα έχει πολυ ζουμί ,το διαβάζω χωρίς καν να παίζω battlefield.

Το ζουμί ειναι ένα ,αν θες να πετάξεις τη μπηχτή σου ,ετοιμάσου να δεχτείς μπηχτή πίσω.

Αν η μπηχτή που δέχεσαι πίσω ειναι πολυ σκληρότερη από τη μπηχτή που πέταξες ,και δε μπορεις να τη δεχτείς ,γιατι ξεκίνησες τις μπηχτές εξαρχής ;

Ελπίζοντας οτι ο άλλος θα σου πει " συγγνώμη που με προσβαλατε " ;

Έτσι για να ρίξω λίγο λαδι κι εγω...

Μακάρι να μπορούσα να μπω battlefield chat χωρίς να παίζω battlefield (βαριέμαι ολα τα πολεμικά [emoji14] )

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις να υπεκφευγεις τις ερωτησεις και το μονο που κανεις ειναι να πετας

λασπη και χαρακτηρισμους αυτο και αν απαιτει νοημοσυνη και μορφωτικο επιπεδο.

Εγω λυπαμαι πραγματικα που δεν καταλαβαινεις το νοημα πισω απο το chatbot.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, απλα νομιζει ο ανθρωπος πως θα σταματησει τις ανωριμοτητες και το βρισιμο, βριζοντας και συμπεριφερομενος ανωριμα και γενικα οφθαλμος αντι οφθαλμου. Και το υποστηριζει κιολας. Μονο γελιο.

 

 

Στο προκειμενο, διαβαζοντας το changelog βλεπω οτι απο εδω και περα τα 80-2 των ΜΑΑ θα γινουν περιπου 40-10 και τα 80-2 των jets θα γινουν 150-0.

 

Δυναμωνουμε τα οχηματα λεει και τα εχει σκισει. Αυτο το 2.5" στο active protection που αποσκοπει? Βγαλτο τελειως αν ειναι, σε εναν ανοικτο χαρτη το 90% των missiles κανουν παραπανω απο 2.5" να σε χτυπησουν, και σε ενα κλειστο προφανως δε προλαβαινεις να ενεργοποιησεις το ΑP μεχρι να σε χτυπησει εκτος αν εχεις 0-10ms ping. Κι αν το ενεργοποιησεις αφου σε χτυπησει κατι πλεον δε προλαβαινεις να κανεις dodge το επομενο αφου τα reload κρατουν περισσοτερο απο 2.5".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζεις να υπεκφευγεις τις ερωτησεις και το μονο που κανεις ειναι να πετας

λασπη και χαρακτηρισμους αυτο και αν απαιτει νοημοσυνη και μορφωτικο επιπεδο.

Εγω λυπαμαι πραγματικα που δεν καταλαβαινεις το νοημα πισω απο το chatbot.

Για ποιές ερωτήσεις μιλάς; Ποιά ακριβώς ήταν η ερώτησή σου; Να σου πω εγώ τι να κάνεις το chatbot;

 

νόημα chatbot VS σου προσβάλω τη μάνα.... Για δύσκολους λύτες.

Link to comment
Share on other sites

 Φιλαρακι προτεα τελικα η μανα σου ηταν εύκολη χθες το βραδακι ,δεν πιστευω να τσαντίστηκες ετσι .............τωρα να πω για οικογένειες και σεβασμούς και αλλα τετοια ποιο χοντρά δεν μπορώ καθωτι και προειδοποιημένος.Εγω παντως για τη μανα που με γέννησε τρέφω απεριόριστο σεβασμό και δεν επιτρέπω σε κανένα να την πιάνει στο στομα του,ποσο μάλλον μερικα "παλιοπαιδα".

 

 

Το πρόβλημα δεν ειναι η λογικη σου που εν μερει ειναι σωστή αλλα ο τροπος που βρηκες για να την εφαρμοσεις.

Έγινε επεξεργασία από spyros 007
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν καλυτερο με το πρωτο easy που θα εγραφες να επαιρνες και τα αρβυλα σου και να εψαχνες για αλλον server ?

Θα ηταν διαφορετικο αν στο ελεγε αυτο το μηνυμα καποιος παικτης ? Απο ποτε το πικαρισμα ειναι μερος του παιχνιδιου?

Ποιο μερος του fair & mature gameplay δεν καταλαβαινεις ? Θα ηθελα να ηξερα το σχολιο σου απο την πλευρα των ηττημενων.

@spH3RiCal Ο "ανθρωπος" δεν νομιζει εχει αποδειξεις και μιλαει η ανωριμοτητα τετοιων παικτων μονο με ανωριμοτητα

πολεμιεται προσωπικα αν θελεις να ξερεις δεν ανοιγω το chat παρα μονο να βοηθησω καποιον η να δωσω τα gg μου.

Δες το pastebin και πες μου οτι εχω λαθος.Και στο βρισιμο που λες δεν εχω κανενα προβλημα ουτε περιοριζουμε τις λεξεις

με διαφορα plugin αλλα οταν ο αλλος βρισει/σχολιασει αλλα ας περιμενει και απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

spyros 007 παιζατε τις κουμπαρες και εχασε στα χαρτια ? στο ξαναπα οταν εχεις επιχειρηματα ελα ξανα,

το ανησυχητικο ομως ειναι οτι ατομα με "νοημοσυνη και μορφωτικο επιπεδο" σου δινουν likes...

@filthy_dwarf πες μας και ποιος το παει αλλου να εχει μια ιδεα το forum

γιατι οταν δεν εχουν να απαντησουν στο θεμα στο πανε εκει που μπορουν..

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.