Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Battlefield 4 Fall update is in certification, releases later this month

 

DICE has confirmed that the upcoming Battlefield 4 Fall update is in certification with Microsoft and Sony and should be released by the end of October.

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν με διαβάζει κάποιος από GRFS,κάντε κάτι με τον paplabros ρε είπαμε να κλέβει αλλά αυτός τώρα το κάνει ασύστολα. Μόλις παράτησα τον server σας γι αυτό το λόγο και ένα ολόκληρο oposite team διαμαρτυρόταν.Τώρα εγώ τα pro player και το "γνωρίζει το αντικείμενο" τα ακούω βερεσέ.

Link to comment
Share on other sites

Αν με διαβάζει κάποιος από GRFS,κάντε κάτι με τον paplabros ρε είπαμε να κλέβει αλλά αυτός τώρα το κάνει ασύστολα. Μόλις παράτησα τον server σας γι αυτό το λόγο και ένα ολόκληρο oposite team διαμαρτυρόταν.Τώρα εγώ τα pro player και το "γνωρίζει το αντικείμενο" τα ακούω βερεσέ.

https://www.youtube.com/watch?v=ddDZ8yfDf4k

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε σας έθιξα το "φιλαράκι" σε μερικούς; @wolves Σωραίοςςςςςς.Αυτή ακριβώς είναι η τεκμηριωμένη απάντηση που θα έδινε κάθε 15άχρονο που σέβεται την ηλικία του.

Όποιος θέλει μπορεί να μπει και να παίξει αντίπαλος με το καλόπαιδο να δει την γλύκα.

Link to comment
Share on other sites

black66.gr

Αυτο που λες το στηριζεις καπου, εννοω εχεις video - stats και το λες

η μια απο τα ιδια παλι "ξερω εγω δεν χρειαζομαι κατι αλλο" κατηγοριες

χωρις αποδειξεις σε κανουν να φαινεσαι "καπως" ελπιζω να καταλαβαινεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

^^ ακριβώς, οι απαντήσεις που δεν σου άρεσαν ήταν ανάλογες της δήλωσης που έκανες. for the record ούτε ξέρω τον τυπά ούτε παίω σε αυτόν τον server ( κυρίως γιατι δεν έχει maps των expansion.) το να λες ο τάδε χακάρει είναι καραμέλα το ακούω 5-6 φορές κάθε φορά που παίζω άρα χωρίς αποδείξεις δεν έχει κανένα νόημα να το ισχυρίζεσαι 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να αποδείξω τι;Τα stats και το βρισίδι που έφαγε ο τύπος μπορεί να τα δει ο κάθε admin του server από το ιστορικό.Μιλάμε για κάτι 89-3,95-8,108-10 κλπ και οι διαμαρτυρίες από τους αντιπάλους να πηγαίνουν σύννεφο.Όταν είμαι κρυμμένος στου βοδιού το κέρατο,εκεί που δεν με βλέπει ούτε ο Θεός πίσω από ταμπέλες ή τοίχους και με τρώει από τα 500 μέτρα με το ΑΑ, ή όταν αυτός σημαδεύει αεροπλάνο,και πάω από την ακριβώς αντίθετη πλευρά στα 10 μέτρα να του βάλω c4 και ως δια μαγείας με καταλαβαίνει και αστραπιαία γυρνά το πυροβόλο 180 μοίρες και μου ρίχνει σε κλάσματα δευτερολέπτου,δεν χρειάζονται αποδείξεις. Οι pro players μας έχουν τελειώσει από καιρό. (Από εποχής powersam :p). Έχω 650 ώρες στο BF4 και από άλλες τόσες στο BF3 το BF2 και το BC2. Μπορεί καλός παίκτης να μην έγινα ποτέ, αλλά ένα hack το καταλαβαίνω ;) .Τέλος πάντων πολύ ασχολήθηκα με το θέμα.Καθόμαστε να παίξουμε κανένα δίωρο το ΣΚ να ηρεμήσουμε από τα προβλήματά μας και μερικοί μας κάνουν τα νεύρα τσατάλια.Δεν θα ξανά παίξω στον server γιατί έτσι και αλλιώς μετά από την σημερινή διαμαρτυρία μου δεν θα είμαι και πολύ ευπρόσδεκτος εκεί οπότε το θέμα από εμένα θεωρείται λήξαν.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Ζουμε μερες greek_killer στο bf3 παλι.

Οσοι θυμουνται καταλαβαινουν.

 

Οσο για τον συγκεκριμενο, τον papalampro, ουτε φιλος ειναι ουτε τιποτα. Τις λιγες φορες που τον εχω πετυχει, ειναι σχεδον παντα αντιπαλος, και εχω νιωσει τον πονο που μοιραζει οταν πιασει οχημα. @black66.gr, πιστεψε με, σαν 15χρονος στο λεω, ειναι πολυ n00bas σε σχεση με αλλους που εχω δει.

Μαθετε το γ@μημενο το game πριν αρχιζετε να γραφετε οτι σας κατεβει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζουμε μερες greek_killer στο bf3 παλι.

Οσοι θυμουνται καταλαβαινουν.

 

Οσο για τον συγκεκριμενο, τον papalampro, ουτε φιλος ειναι ουτε τιποτα. Τις λιγες φορες που τον εχω πετυχει, ειναι σχεδον παντα αντιπαλος, και εχω νιωσει τον πονο που μοιραζει οταν πιασει οχημα. @black66.gr, πιστεψε με, σαν 15χρονος στο λεω, ειναι πολυ n00bas σε σχεση με αλλους που εχω δει.

Μαθετε το γ@μημενο το game πριν αρχιζετε να γραφετε οτι σας κατεβει...

Εμένα μου αρέσει η τόση πολλή σιγουριά για κάποιον που τον έχεις πετύχει τόσες λίγες φορές και σου έχει δώσει τόσο πόνο και δεν είναι και φίλος σου!!!!Αδερφέ το ότι είμαι "noobas" δεν χρειάζεται να το πεις εσύ,το λέω και μόνος μου που δεν είμαι 15χρονος. Ποτέ δεν διεκδίκησα τις δάφνες του pro player,ούτε καν του καλού.Μέτριος προς τον κακό είμαι,έτσι ακριβώς όπως είναι πολλοί "παιχταράδες" αν τους βγάλεις το hack.Τώρα αν είναι να παίζω 2-3 ώρες την εβδομάδα για να ξεδίνω λίγο από την καθημερινότητα και να μου σπάει τα παπάκια κάθε καλόπαιδο που το μόνο που ενδιαφέρεται είναι να ανεβαίνουν τα stats του με οποιονδήποτε τρόπο τότε παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω. NO PROBLEM. ΘΕΜΑ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει η τόση πολλή σιγουριά για κάποιον που τον έχεις πετύχει τόσες λίγες φορές και σου έχει δώσει τόσο πόνο και δεν είναι και φίλος σου!!!!Αδερφέ το ότι είμαι "noobas" δεν χρειάζεται να το πεις εσύ,το λέω και μόνος μου που δεν είμαι 15χρονος. Ποτέ δεν διεκδίκησα τις δάφνες του pro player,ούτε καν του καλού.Μέτριος προς τον κακό είμαι,έτσι ακριβώς όπως είναι πολλοί "παιχταράδες" αν τους βγάλεις το hack.Τώρα αν είναι να παίζω 2-3 ώρες την εβδομάδα για να ξεδίνω λίγο από την καθημερινότητα και να μου σπάει τα παπάκια κάθε καλόπαιδο που το μόνο που ενδιαφέρεται είναι να ανεβαίνουν τα stats του με οποιονδήποτε τρόπο τότε παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω. NO PROBLEM. ΘΕΜΑ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

Ολοι ξερουν οτι το AA ειναι OP.Στα αλλα οτι ειπαν οι αποπανω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.