Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τώρα που τελικά άλλαξε το πρόγραμμά μου και έχω λίγο χρόνο να ασχοληθώ έλεγα να αρχίσω, αξίζει όμως ρε παιδιά ή να περιμένω το 5 και να ασχοληθώ με κανένα άλλο game;

Κάποιος μια γνώμη;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν ξέρω τι αλλάξανε στα άρματα, αλλά τελευταία μου συμβαίνει πολύ συχνά να με τρώνε με headshot με το βλήμα... Κάποια βλακεία πρέπει να έχουν κάνει κι όταν σκάει κοντά σου το μετράει headshot, δε γίνεται ξαφνικά να έγιναν όλοι τόσο καλοί στο σημάδι.

Link to comment
Share on other sites

Πειτε ποιο αρμα και βλημα για να το τεσταρουμε .

Με τα tanks, όχι τα LAV. Τώρα για βλήμα, νομίζω ότι οι περισσότερες φορές ήταν με HPE, αλλά δε βάζω και στοίχημα.

 

Edit: Μόλις μου συνέβη με AP

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν αργησαν πολυ κανα 2 χρονια μονο.Ελπιζω στο BF5 να ναι default.

 

P.S ΤΟ 60 αρι tick επρεπε να ναι default δε νοειται pc χωρις 60hz οθονη η γραμμη να μη το σηκωνει στις μερες μας παγκοσμιως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα PC, ούτε θέμα γραμμής, αλλά θέμα φόρτου στον server. Και μην περιμένετε με το που θα το βγάλουν να αρχίσουν να παίζουν όλοι σε 60/120/144. Καταρχάς νομίζω ότι οι 64ρηδες θα πηγαίνουν μόνο μέχρι 60. Επίσης, ρίξε μια ματιά στην τιμολογιακή πολιτική για αυτά τα Tickrates και θα καταλάβεις όλοι δε θα αναβαθμίσουν όλοι.

Link to comment
Share on other sites

37 high ticket rate σερβερς βλεπω αυτη τη στιγμη...τωρα ποσοι οντως ειναι και δεν το γραφουν για κραξιμο, δεν ξερω

 

edit:

 

Βρηκα 144ρη...testing time

 

E3PEmnO.png

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.