Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ανοίγεις τον Chrome

Κατεβάζεις το HOLA (extension)

Επιλέγεις χώρα Μεξικό

Πηγαίνεις στο Origin και βάζεις ότι θέλεις στο καλάθι

ΠΡΙΝ κάνεις checkout απενεργοποιείς το HOLA

Πληρώνεις σε δολλάρια Μεξικού με Paypal...

 

 

vlvVTy2.gif

Δε βαριεσαι, for future reference λοιπον..

Έγινε επεξεργασία από Frostbyte
Link to comment
Share on other sites

Δε βαριεσαι, for future reference λοιπον..

Εντάξει, δεν πλήρωσες και 50€ που είχε αρχικά. Δουλεύει φυσικά για όλα τα παιχνίδια του Origin και δεν ξέρω αν δουλεύει και για άλλες πλατφόρμες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@xristaras12, αλλος wizard ειναι αυτος που αναφερεσαι και ανηκει στους HEAT.

Καμια σχεση με τον wizard του lab.

Την ειχα πατησει και εγω με αυτον τον ''μαγο'' στον GRFS. Αληθεια, υπαρχει ακομα ο server?

Link to comment
Share on other sites

Την ειχα πατησει και εγω με αυτον τον ''μαγο'' στον GRFS. Αληθεια, υπαρχει ακομα ο server?

ποιος ο grfs;

φυσικά,για την ακρίβεια υπάρχουν 2 ενας tdm σε conquest large οταν μαζευτεί κόσμος κ ενας κλασσικός tdm ο οποιος αλλάζει modes αναλόγως τα κέφια των διαχεριστών. πχ για 2-3 μέρες είχε μόνο zavod νύχτα,τώρα νομίζω ειναι μόνο locker tdm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ειχα να παιξω αρκετο καιρο bf4 και το εβαλα χθες να παιξω και μου κολλαει στο joining server και οπως καταλαβαινετε δεν μπαινει ποτε. Εχω βγαλει και εχω βαλει το battlelog plug in 10 φορες, εκανα repair το παιχνιδι, αλλαξα καποιες επιλογες στις ρυθμισεις του origin και μετα απο ολα αυτα δεν εχω καταφερει να παιξω με τιποτα. Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα για το τι μπορω να κανω;; Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να ειναι προβλημα του browser σου. Δοκιμασε να κανεις reinstall και τον browser και το plugin.
Αν παλι δεν βγαλεις ακρη, δοκιμασε αλλο browser. Εδω παιζει μια χαρα με Firefox 40.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ειχα να παιξω αρκετο καιρο bf4 και το εβαλα χθες να παιξω και μου κολλαει στο joining server και οπως καταλαβαινετε δεν μπαινει ποτε. Εχω βγαλει και εχω βαλει το battlelog plug in 10 φορες, εκανα repair το παιχνιδι, αλλαξα καποιες επιλογες στις ρυθμισεις του origin και μετα απο ολα αυτα δεν εχω καταφερει να παιξω με τιποτα. Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα για το τι μπορω να κανω;; Ευχαριστω πολυ.

Σου ανοίγει το Origin;

Αν όχι, είχα παρόμοιο θέμα, και το άνοιξα μια φορά μόνος μου, πήγα στο BF4 και πάτησα play, μου άνοιξε τον browser με το battlelog, άνοιξα έναν server στην τύχη και έπαιξε. Έκτοτε δεν το έκανε ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει και με firefox και με chrome. Δεν γινεται τιποτα. Το plug in το εχω βαλει και βγαλει 10 φορες απο χθες. Μαλλον με βλεπω να το ξανακατεβαζω.

καθάρισμα cookies και ξηλωμα το plugin με revo σε advanced επίπεδο.

και μένα το εκανε σε firefox και διορθώθηκε με αυτο τον τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει και με firefox και με chrome. Δεν γινεται τιποτα. Το plug in το εχω βαλει και βγαλει 10 φορες απο χθες. Μαλλον με βλεπω να το ξανακατεβαζω.

Βγες απο origin διεγραψε το Bf4 folder στα εγγραφα (αφου τον αντιγραψεις σε αλλο φακελο). Οταν ξεκινησεις παλι απο origin, o φακελος θα δημιουργηθει με defaul ρυθμισεις.

Αν δεν πετυχει αυτο, δεν χρειαζεται να κατεβασεις ολο το παιχνιδι. 2-3 γιγα μονο, χαρτες κλπ τα κανεις copy σε αλλο φακελο και μετα επαναφερεις

Έγινε επεξεργασία από xriantw
Link to comment
Share on other sites

πόσο χαίρομαι που δεν αφιέρωσα χρόνο επάνω του...με έτρωγε όλον αυτό το καιρό να το αγοράσω και παρακολουθούσα το νήμα αυτό που τα περισσότερα μηνύματα στεκόντουσαν σε προβλήματα παρά στην χαρά του gameplay...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.