Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Κοιτα εγω επαιζα bf4 αλλα οσο νανε με κουρασε, αν και ειναι διαφορετικο στυλ ειπα να δοκιμασω το hardline και τελικα ειναι καλο, ειναι κατι "φρεσκο" ας πουμε... Τσέκαρε το στο g2a εχει και καλη τιμη. Εγω το πηρα 10 ευρω ακριβοτερα απο τα 38 ευρω που το εχει τωρα αλλα το τσιμπισα στο release... https://www.g2a.com/battlefield-hardline-origin-cd-key-global.html

Link to comment
Share on other sites

Ήδη το BF4 είναι πιό διαφορετικό από ότι θα ήθελα να είναι ένα FPS. Το HL δε μου άρεσε καθόλου στο beta και δεν τους δίνω ούτε €.

Άλλωστε δεν ψάχνω ένα καλύτερο FPS, ψάχνω ένα Battlefield που να είναι όπως θέλω: Balanced, χωρίς σημαντικά bugs, να μην είναι arcade σαν το CoD, να έχει μια δόση αληθοφάνειας αλλά να μη καταντάει κουραστικό σαν το ARMA και να δουλεύει σωστά το γ@μομάχαιρο χωρίς να δίνει πλεονέκτημα στον πιό αργό.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το Hardline ειναι καλο, για κανα 20ρικακι. Μεχρι να πεσει η τιμη του θα εχει υποστει και κανα ballance. Οσο για το μαχαιρι φαινεται promising. Τουλαχιστον δεν εχει random-friendly counter knife γ@μ^%$^% το μ@λκ το Patrick και το Perfect Netcode του. :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ws4M5YTh.jpg
The Greek Battlefield Community Fun Event: Greek Nights #14 (29/3/15)

Έναρξη: Κυριακή 29/3 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Zavod 311 • Operation Locker
Golmud Railway • Paracel Storm
Πλατφόρμα: PC

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

βλέπει κανένας μεγάλο cpu usage όταν τρέχει το παιχνίδι παράλληλα με το gaming evolved;;;

 

Με i5 3570Κ @ 4.3GHz, GTX 970 και medium/high settings ειχα CPU Load 95-100% σε 64αρηδες servers... Το αποτελεσμα ηταν να εχω σπασιματα στην κινηση...

 

Με i7 4790Κ το CPU Load ειναι στο ~55% στα ιδια settings.

Link to comment
Share on other sites

Upcoming Battlefield 4 DLC Weapons Identified

 

GROZA-1 Carbine

post-42672-0-20021600-1427878982_thumb.j

 

AN-94 Assault Rifle

post-42672-0-44197100-1427878991_thumb.j

 

GROZA-4 Personal Defense Weapon

post-42672-0-38908800-1427879002_thumb.j

 

L86A2 Light Machine Gun

post-42672-0-68406500-1427879012_thumb.j

 

Mare’s Leg Sidearm

post-42672-0-96633300-1427879022_thumb.j

 

τα οπλακια εχουν ανεβει ηδη στο cte για οποιον θελει να τα δοκιμασει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Με κάνανε ban τα m@#lakismena χωρίς να έχω χρησιμοποιήσει ποτέ cheat ρε παιδια :'(

Τι κάνουμε τώρα

Το ban είναι μόνο στο BF3 !

καμια βοήθεια plzz?

 

δείτε τι ώρα με bannaran εκείνη την ώρα ΔΕΝ έπαιζα πήγα να μπω σε σερβερ και δεν ειχα κανενός είδους hack 

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'eptanisioz' (for 1 minute) ... Cheater banned by GGC-Stream.NET. Ban on GUID  Contact GGC-Stream.NET for details. [Admin Decision]

 

 

1/4/15 - 4:49 μ.μ. no_country.png eptanisioz0.0.*.* Violation (MULTIHACK) #71390

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

To #71390 ειναι της Even Balance violation (Punkbuster) δεν εχει καμια σχεση το GGC-Stream απλα
ετυχε και ο server εκανε stream μονο εκει αλλιως θα το ειχες φαει και απο αλλα anticheat sites.

Ενα θεμα Σπυρο ειναι οτι ο κωδικος αυτος εχει δεν εχει 50-60 bans αρα μπορει να ειναι και λαθος
Κανε ticket κατευθειαν στην Even Balance http://www.evenbalance.com/troubleticket/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με i5 3570Κ @ 4.3GHz, GTX 970 και medium/high settings ειχα CPU Load 95-100% σε 64αρηδες servers... Το αποτελεσμα ηταν να εχω σπασιματα στην κινηση...

 

Με i7 4790Κ το CPU Load ειναι στο ~55% στα ιδια settings.

 

δεν έχω σπασίματα στην κίνηση και cpu load 90-95%.

με ανοιχτό το origin in game πόσο cpu usage έχεις;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION]Proteas[/ MENTION]Protea ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου. Εχω αγχωθεί δε θελω να χάσω το account μου :( Ατυχια. Αναρρωτική άδεια ειχα απο το στρατό και ελεγα να κατσω σπιτι να χαλαρωσω να παιξω κανα παιχνίδι και οριστε.

Ανοιξα θεμα εδω στο φορουμ για να μη χαλάσω το thread.

http://www.thelab.gr/topic/143349-χωρίς-λόγο-ban-στο-bf3/#entry2148047

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Έγραφα video για αυτόν, αλλά πριν τελειώσει το παιχνίδι, του έριξε ban το Fairfight. Μάλλον ελέγχει ποσοστά HS... Όλες του οι βολές ήταν κεφάλι. Επειδή παίζαμε σε bolt only server, στην αρχή λες τυχερός, μετά καλός, μετά πολύ καλός, ε, μετά πάει το cheater...

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/evarage57/stats/1299905701/pc/

 

Έπαιζε με REX & Scout Elite

 

http://bf4db.com/players/13227716

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.