Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Grand Bazaar πρώτη; και μετά λένε δεν θέλουν COD style.

Το ότι είναι infantry based map δεν το κάνει και COD map.

Υπάρχουν ήδη πολλές επιλογές για όλα τα γούστα.

Πάντως συμφωνώ με το βιντεάκι του Ματίμιο που ανέβασε πιο πάνω ο σκύλος.

Πολύ όμορφα δομημένη πίστα.

Από το Aftermath DLC όποια πίστα και να βάλουν, i am in...Με την Talah Market να είναι λίγο πιο πάνω στις προτιμήσεις μου..Μου θυμίζει Τοujane και Matmata. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

487 ωρες BF4 και το βαρεθηκα...

απο την άλλη μολις κοιταξα και εχω 1320 ωρες BF3.

Εχει τα στραβα του κι αυτο, αλλά ρε παιδι μου ειναι άλλο παιχνιδι.

Δεν ξερω γιατι μα το 4 με εχει ξενερωσει....και δεν φταιει μονο το ρημαδο-netcode

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

μπρρρρρτ ο lvlcrap εκανε το βιντεο, ποιος matimio ? o matimio σε εβρισε ? :p ( ζ@ρες η δικια του ομως :drool:) τον εχω κανει unsubscribe προπολλου μαζι με τον ξαδερφακι του τσακα τον xfactor, εδω μου εθαβε το infantry στο PS2 γιατι δεν μπορουσε να παιξει λεει χωρις να ειναι μεσα σε squad, τραγικος :TD:

μονο jackfrags παρακολουθω απο bugfield celebs και αμα κατσει.

Link to comment
Share on other sites

Τσαπρρρρρρρρρρρρ κιτς κιτς..

Μπέρδεψες τη βούρτσα με τη λούτσα και το λύκο με το σκύλο!

Στο ποστ #4136 αναφέρομαι..

Συμφωνώ για bugfield celebs.Ξάδερφος του Τσάκα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που βελτίωσαν το netcode... μου έτυχε πόσες φορές να πετύχω των άλλον και να δω ότι τον πετυχαίνει αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Από εποχές BC2 υπάρχει το πρόβλημα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι gameplay fun. Ίσως η πλειοψηφία των FPS games funs το προτιμά έτσι.

Gameplays σε servers με kill cam/minimap/regeneration of health = off και friendly fires = on δεν έχουν κόσμο. Οπότε οι χρήστες μάλλον προτιμούν το Unreal από το Realism.

Αυτό που θέλουν να διορθώσουν (και μάλλον είναι σωστό) είναι το balancing (το οποίο υπάρχει σαν λέξη μόνο, γιατί στην πράξη δεν υφίσταται)

Link to comment
Share on other sites

Eιναι μεχρι να βρεις οπλο που να σου αρεσει.

Εμενα μου εχει κατσει και εχω συνηθισει καπως το carbine ΑΚ 5C και το εχω σε ολα τα classes με cobra rds μαζι με heavy barrel και angled grip.

Δυστηχως στο ΒF3 γουσταρα πολυ το AEK971 και το P90 που στο 4 ειναι μαπα.

Έγινε επεξεργασία από narcomenos
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν περασουν οι αλλαγες απο το cte οπως ειναι τωρα μονοκοπανια θα γινει του κουτρουλη ο γαμος τις πρωτες μερες(για να μην πω εβδομαδες)

Προσωπικα λατρευω cte αλλά οι διαφορες με το vanilla bf ειναι χαοτικες και ελπιζω να μπορεσει ενα μεγαλο ποσοστο παιχτων να εγκλιματιστεί γρηγορα, γιατι διαφορετικα τα rants και τα rage quits θα ειναι επικων διαστασεων :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν περασουν οι αλλαγες απο το cte οπως ειναι τωρα θα γινει του κουτρουλη ο γαμος τις πρωτες μερες(για να μην πω εβδομαδες)

Προσωπικα λατρευω cte αλλά οι διαφορες με το vanilla bf ειναι χαοτικες και ελπιζω να μπορεσει ενα μεγαλο ποσοστο παιχτων να εγκλιματιστεί γρηγορα, γιατι διαφορετικα τα rants και τα rage quits θα ειναι επικων διαστασεων :hehe:

εγώ έπαιξα cte καμία ώρα και δεν κατάλαβα κάτι :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.