Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ρε παιδιά, εμείς που είμαστε παιδιά ενός κατώτερου Θεού και για να γίνουμε άνθρωποι μας κάνανε δώρο το BF4 το απλό, γίνεται απλά να αγοράσουμε το Premium πακετο σαν αναβάθμιση; Η πάει μαζί με το παιχνίδι και πρέπει να δώσω 60;

Οχι δεν παει απαραιτητα μαζι με το παιχνιδι. Μπορεις να το προσθεσεις extra.

Εγω το πηρα απο εδω. Σε 3 λεπτα θα εχεις στο e-mail σου τον κωδικο.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο battlelog μετά από ένα μήνα και βρήκα 2 ασημένια και 2 χάλκινα battlepacks χωρίς να έχω παίξει αυτόν τον καιρό ούτε δευτερόλεπτο. Τι συμβαίνει; Έχουν τύψεις και μοιράζουν δωράκια;

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο battlelog μετά από ένα μήνα και βρήκα 2 ασημένια και 2 χάλκινα battlepacks χωρίς να έχω παίξει αυτόν τον καιρό ούτε δευτερόλεπτο. Τι συμβαίνει; Έχουν τύψεις και μοιράζουν δωράκια;

Κάθε μέρα για όλον τον Φερβουάριο δίνουν δώρο ένα battlepack. Χάλκινο τις καθημερινές, ασημένιο τα Σαββατοκύριακα. Σαν δώρο για όλα τα προβλήματα που είχε τον προηγούμενο καιρό. Παράλληλα υπάρχουν και community challenges που αν ολοκληρωθούν δίνουν χρυσό battlepack. Η τρέχουσα πρόκληση είναι να γίνουν 100.000 captures σε conquest μέσα σε μια βδομάδα.

Έγινε επεξεργασία από Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται να μαθουν λιγα πραγματα για την καραμπινα Μ1014 και δεν θεωρουν τα βιντεο μου απαραδεκτα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=b1az2_Go2D8&feature=c4-overview&list=UUpTHIhAYFdN8V7T4bDEgAEA]Battlefield 4 - One Man Army - M1014 Killing Machine! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν εχει παξει με Dao, πρεπει να το δοκιμασει πριν το νερφαρουν. Μακραν η πιο αποτελεσματικη καραμπινα.

Στο SA με χαλασαν παρα πολυ τα χρωματα και ψαχνομαι για SweetFX. Οταν βρω χρονο θαβαλω αυτο AaGeOn's BF4 SweetFX Full v1.06 - Battlefield 4

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7EGBlxphXuI]BF4 SweetFX Comparison - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν εχει παξει με Dao, πρεπει να το δοκιμασει πριν το νερφαρουν. Μακραν η πιο αποτελεσματικη καραμπινα.

Στο SA με χαλασαν παρα πολυ τα χρωματα και ψαχνομαι για SweetFX. Οταν βρω χρονο θαβαλω αυτο AaGeOn's BF4 SweetFX Full v1.06 - Battlefield 4

BF4 SweetFX Comparison - YouTube

εγώ παίζω με dao.. πραγματικά θερίζει!

Link to comment
Share on other sites

και με το sound loop crash στο bf4 εφταιγαν οι τελευταίοι drivers...μολις εβαλα παλιότερους και συγκεκριμενα τους 332.21 crash τελος...

Εγω που μιλησα μαζι τους, με ειπαν οτι ειναι bug, το γνωριζουν και προσπαθουν να το φτιαξουν..θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα τους 334.89 και μέχρι στιγμής δεν έχω φάει crash.

Παίζει και το shadow mode του shadowplay σωστά πλέον.

Εγω απο τη στιγμη που τους εβαλα, τρωω μονιμα crash και δε δουλευει το shadowplay....

χαχαχαχα

Για να παιξω, κανω την πατεντα του SOF με το κλειδωμα στα 58 frames... αλλιως τρωω crash στη μαπα στα 5 δευτερολεπτα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.