Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guyz, για να πάρω το premium πρέπει να έχω ήδη το παιχνίδι, σωστά;

Οι παρακάτω εκδόσεις τι διαφορά έχουν μεταξύ τους;

Διάβασα ότι η Limited Edition έχει και το China Rising, αλλά μου φαίνεται παράξενο που έχουν την ίδια τιμή..

Battlefield-4

Battlefield 4 Limited Edition

μην κουραζεις το μυαλο σου τσαμπα δεν υπαρχει αλλη λογικη εκτος απο αυτη που σε βλεπουν σα πορτοφολι με ποδια,εγω στη θεση σου θα τα παιρνα πακετο μονο τα κλειδια απο ιντερνετ για μεγαλυτερη οικονομια,οι ρομαντισμοι σε περαστικα παιχνιδια του σορου (με δισκακια και κουτακια ) ειναι περιτη

Link to comment
Share on other sites

to DMR premium shortcut kit ποτε βγαινει λεει 18-24 αλλα δε το βρισκω πουθενα στο store.

Edit πατάς απλας στο premium membership στα news και ερχεται δωρακι ^^

μην πληρώνετε βλακείες ξεκλειδώστε τα μόνοι σας καλέ

Link to comment
Share on other sites

Και τα 4 kit ειναι τσαμπα.

Τα 2 ειναι για οσους εχουν απλη εκδοση

Τα αλλα 2 για οσους ειναι premium member.

Φυσικα οι premium μπορουν να παρουν και τα 4

Tα 2 πρωτα DMR - pistol ειναι απο 18-24 Φεβρουαριου τσαμπα |DMR μονο για premium

Τα 2 επομενα Shotgun-grenade απο 25-4 Μαρτιου.| Shotguns μονο για premium

Link to comment
Share on other sites

Εφοσων εισαι logged in τραβα εδω

Battlefield 4 Shortcut Kits are Live - News - Battlelog / Battlefield 4

και πατα battlefield 4 Premium giveaway στην μεση της σελιδας αριστερα με τα κιτρινα γραμματα για το DMR

Link to comment
Share on other sites

Εφοσων εισαι logged in τραβα εδω

Battlefield 4 Shortcut Kits are Live - News - Battlelog / Battlefield 4

και πατα battlefield 4 Premium giveaway στην μεση της σελιδας αριστερα με τα κιτρινα γραμματα για το DMR

Μου έγραψε απάνω, ένα Success. Αυτό ήταν; :hm:

Edit: Ναι, αυτό ήταν, τα εμφάνισε όλα στο Loadout.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε καιρος και για μενα να κανω το πρωτο μου post.... ειμαι μαζι σας κανα δυο χρονια καθως σπουδαζω μαζι με τον αποστολη159 και μου εδειξε τον Λαμπη...... καλως σας βρικα λοιπον!

Εχθες ελιωσα στο second assault και η εντυπωση μου ειναι καλη καλοοστημενοι χαρτες και ενδιαφερον Levolution απλα μερικες φορες το παιχνιδι κοβεται και Ξεκιναει να φορτωνει αλλο map χωρις καμια εξηγηση ( μαλον το μεγαλειο της dice)

Το επαθε και κανεις αλλος η μονο εγω.....! :help1:

Στο παιχνιδι παιζω σαν SgtSinestro αν με πετυχει κανεις επειδη δεν σας ξερω ολους μονο καποιους θρυλους...... ας πει ενα γεια.....!

:jump1:

Ευχαριστω πολυ!

Έγινε επεξεργασία από Constantinos77
Link to comment
Share on other sites

απλα μερικες φορες το παιχνιδι κοβεται και Ξεκιναει να φορτωνει αλλο map χωρις καμια εξηγηση ( μαλον το μεγαλειο της dice)

Αυτό είναι θέμα server. Τώρα, είναι bug, είναι επειδή έκαναν εχθές αναβαθμίσεις, είναι επειδή ο admin έπαιζε και δοκίμαζε maps; Δε μπορώ να σου πω, αλλά σίγουρα δεν είναι πρόβλημα του game.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι θέμα server. Τώρα, είναι bug, είναι επειδή έκαναν εχθές αναβαθμίσεις, είναι επειδή ο admin έπαιζε και δοκίμαζε maps; Δε μπορώ να σου πω, αλλά σίγουρα δεν είναι πρόβλημα του game.

Ναι το φανταστικα γιατι αλλου παιζω μια χαρα. Γενικα αν και παιζω απο laptop(λογο χωρας) δεν ειχα κανενα θεμα με το game!!

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.