Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Με λίγο ψάξιμο στο thread θα έβρισκες την απάντηση :)

Πήρε Premium ή Premium Edition;

Αν πήρε Premium, δεν περιέχει το παιχνίδι. Πρέπει να έχει αγοράσει το παιχνίδι και μετά να βάλει το Premium.

Θα πρέπει όπως και να έχει να βάλει δύο κωδικούς, το game και το Premium.

θα τον δω το απογευμα εχει γουστο να θελει και το κυριως παιχνιδι δηλαδη και αλλα λεφτα θα πρεπει να ριξει στη περιπτωση που ειναι μονο premium;

νομιζω κοντα κανα 60αρι εδωσε δε ειμαι σιγουρος !!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω κοντα κανα 60αρι εδωσε δε ειμαι σιγουρος !!

Με 60€ μπορεί να έχει πάρει Premium Edition, αλλά από κάποιο online key store. Αν πήγε στο Origin, 60€ ακριβώς έχει το παιχνίδι, ενώ το Premium Edition είναι στα 110€ :X:

Link to comment
Share on other sites

Το κάνει σε κανένα άλλο να ξεκινάει το παιχνίδι σε window mode και να χρειάζεται restart για να επανέλθει;

Τρελλο boost πάντως με την 770 σε σχέση με την 570 σε 1440p.

Παραπάνω από τα διπλάσια frames!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πόσο ψέμα

Δεν είναι ψέμα, το είπαμε και πιό πάνω νομίζω :)

Τα δεδομένα που στέλνει συμπιέζονται realtime, έτσι βλέπεις τον όγκο που λαμβάνεις σε ασυμπίεστα δεδομένα και όχι πραγματική ταχύτητα download. Το update είναι 172ΜΒ ασυμπίεστο, οπότε με ταχύτητα 2.5ΜΒ/s θα το κατεβάσεις σε 1' και 10" περίπου :)

Link to comment
Share on other sites

Το κάνει σε κανένα άλλο να ξεκινάει το παιχνίδι σε window mode και να χρειάζεται restart για να επανέλθει;

Τρελλο boost πάντως με την 770 σε σχέση με την 570 σε 1440p.

Παραπάνω από τα διπλάσια frames!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Με γειές αγορίνα!

Με Alt+Enter δεν επανέρχεται το full screen?

Link to comment
Share on other sites

Με γειές αγορίνα!

Με Alt+Enter δεν επανέρχεται το full screen?

Ευχαριστώ :-)

Όχι, κλείσιμο το παράθυρο και αναγκαστικά reboot.

Αν δοκιμάσω να ξανατρεξω ξανά χωρίς restart κάνει ακριβώς το ίδιο.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απλα τραγικοι...

Obliteration Issue F - Forums - Battlelog / Battlefield 4

We're currently rolling out a quick fix for the Obliteration bug where no one could pick up the bomb when the carrier was eliminated. This fix is server-side and it may take a while before all the servers are updated.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση! Εβαλα το premium και βλεπω ενα σωρο battlepacks. Πως τα χρησιμοποιω? Τι κανουν? Βλεπω silencers κλπ. Μενουν μονο 1 φορα και μετα εξαφανιζονται? Πως τα κανω equip?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μετέφερα το game στον SSD φορτώνει πολύ ποιο γρήγορα συνήθως μπαίνω στο game από τους πρώτους, από τον HDD φόρτωνε πολύ πιο αργά και έμπαινα στο game από τους τελευταίους

αυτό που δεν ξέρω είναι ποσο επιβαρύνεται ο SSD από εγγραφες και αν αξίζει τον κόπο η αν είναι καλύτερα να ψάξω για κανένα δεύτερο SSD φθηνό καινούριο η used από της αγγελίες

έχω σύνδεση forthnet interleaved και σε ευρωπαϊκούς servers έχω ping συνήθως από 53-55 ms

με forthnet και fastpath ποσο κυμαίνεται? αν υπάρχει κάποιος να δώσει νούμερα να έχουμε ένα μετρο σύγκρισης?

με άλλες συνδέσεις ποσα ms έχετε?

syuy.png

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω τιποτα. Ξεκλειδωσα στη μαχη το PRISM 3.4x για τον engineer με το πρωτο οπλο. Που το βρισκω για να το βαλω?

Δες εδω [ame=http://www.youtube.com/watch?v=mLMdTNcgA1o&feature=player_detailpage]BF4 Customisation: Kits, Loadouts & Classes - Battlefield 4 Customization - YouTube[/ame]

Αλλα μπορεις και μεσω battlelog απο το loadout

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα εν τελει. Thank U.

Εν τω μεταξυ ολο με σκοτωνουν ενω ειμαι πισω απο τοιχο συνεχεια. Τι μαλaκια ειναι αυτη?

δε θα καθεσαι πισω απο το τοιχο αλλα μπροστα απο αυτον :p

Link to comment
Share on other sites

μετέφερα το game στον SSD φορτώνει πολύ ποιο γρήγορα συνήθως μπαίνω στο game από τους πρώτους, από τον HDD φόρτωνε πολύ πιο αργά και έμπαινα στο game από τους τελευταίους

αυτό που δεν ξέρω είναι ποσο επιβαρύνεται ο SSD από εγγραφες και αν αξίζει τον κόπο η αν είναι καλύτερα να ψάξω για κανένα δεύτερο SSD φθηνό καινούριο η used από της αγγελίες

έχω σύνδεση forthnet interleaved και σε ευρωπαϊκούς servers έχω ping συνήθως από 53-55 ms

με forthnet και fastpath ποσο κυμαίνεται? αν υπάρχει κάποιος να δώσει νούμερα να έχουμε ένα μετρο σύγκρισης?

με άλλες συνδέσεις ποσα ms έχετε?

syuy.png

-5 με -10 ms αν το γυρίσεις σε fastpath. Ψήθηκες σε βλέπω :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.