Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Battlefield 4 Player Appreciation - News - Battlelog / Battlefield 4

To show our appreciation for your patience as we work through these issues, we are announcing that from November 28 through December 5, we will reward all players with Double XP for every multiplayer match they complete. We understand that the launch issues may have impacted your progression, and we want to do everything we can to help you get back the XP that you may have lost.

Also, to cap off the week, on December 5 we will give all players that log in to Battlefield 4 multiplayer a M1911 pistol scope. This special sidearm scope, previously reserved for our DICE developers, has a 3X zoom and is available for all classes in Battlefield 4.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

σαν ασχετος να κανω μια ερωτηση ? ποια εκδοση και απο που να αγορασω... γιατι κατα καιρους εχω διαβασει διαφορες προτασεις αλλα τωρα που υπαρχει το ρευστο ειμαι προς αναζητηση... κοιταγα για παραδειγμα απο το official site που παραπεμπει στην origin

αλλα δεν ξερω ποια εκδοση ετσι ωστε να ειμαι καλυμμενος με οσο το δυνατον περισσοτερα packs etc

ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

σαν ασχετος να κανω μια ερωτηση ? ποια εκδοση και απο που να αγορασω... γιατι κατα καιρους εχω διαβασει διαφορες προτασεις αλλα τωρα που υπαρχει το ρευστο ειμαι προς αναζητηση... κοιταγα για παραδειγμα απο το official site που παραπεμπει στην origin

αλλα δεν ξερω ποια εκδοση ετσι ωστε να ειμαι καλυμμενος με οσο το δυνατον περισσοτερα packs etc

ευχαριστω προκαταβολικα.

παρε αυτο εδω.

Battlefield 4 + China Rising EA Origin Key - Battlefield Series

και αν θες και τα υπολοιπα map που θα βγουν σε μερικους μηνες παρε και το απο κατω.

Battlefield 4 Premium DLC EA Origin Key - Battlefield Series

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φαν του Bf4! Μου το έστειλαν μέσα στην εβδομάδα αλλά δεν είχα χρόνο να το ποσταρω....

[ame]

[/ame]

Η αλήθεια είναι πως με το Bf4 δεν έχω ασχοληθεί πολύ λόγο χρόνου, και ίσως τέτοιες φάσεις να είναι ψωμοτυρι μέσα στο παιχνίδι. Για έμενα πάντως το παληκαρακι έγραψε...

Link to comment
Share on other sites

Οχι το SRAW απλα ειναι τουμπανο.Χθες εκανα 3ple sraw bomb surprise σε αυτο το map σε ενα ανυποψιαστο full hp assault boat.Και απλα δε πρεπει να το νερφαρουν κιολας κατα την αποψη μου.Γιατι 1ον για κινουμενα οχηματα θελει πολυ aiming και prediction για δε multi barrage αν σε παρει target ενας πριν ερθει το payload πανε ολες οι βολες χαμενες μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείτε αν έχει ξαναγραφτεί, αλλά με τι πρόγραμμα κάνετε monitoring το BF4 64bit;

Υπάρχει επίσης ένα post το οποίο δεν βρίσκω που κάποιος έγραφε για τα optimal settings perfomance/quality (για 7970,680,770 κτλπ ή τέτοια δυνατότητας κάρτες) στο multiplayer... εκτός αν έχετε να προτείνετε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ μέσω της in game-console ( ενεργοποιείται με το " ~ " από το πληκτρολόγιο ) τις παρακάτω εντολές :

για να δω fps γράφω την συγκεκριμένη Perfoverlay.DrawFps 1

και για να δω πώς τα πάει το σύστημα ( cpu - gpu ) αυτήν Perfoverlay.DrawGraph 1

Γίνεται και να "φτιάξεις" τις παρακάτω εντολές να ενεργοποιούνται αυτόματα κατά την έναρξη του παιχνιδιού ώστε να μη χρειάζεται να τις γράφεις κάθε φορά.

Στο θέμα του BF3 είχα γράψει αναλυτικά με εικόνες και βήματα πώς γίνεται , δεν είναι κάτι δύσκολο, ένα αρχειάκι cfg φτιάχνεις με όνομα user μέσω του notepad, το οποίο κάνεις save στο installation folder του παιχνιδιού και κάνεις copy paste τις εντολές

Perfoverlay.DrawGraph 1

Perfoverlay.DrawFps 1

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες monitoring? Nα βλέπεις FPS?

Υπάρχουν 2 τρόποι, o πρώτος είναι να γράψεις στην κονσόλα perfoverlay.drawfps 1 ή αν θες να το έχεις μόνιμα βάλε το σε ένα αρχείο user.cfg

O δευτερος είναι να έχεις ανοιχτό το FRAPS

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17903]denz[/MENTION] αν εννοεις monitoring τυπου Rivatuner Statistics,(Gpu usage,Core temp, Vmem κ.λ.π) σε 64bit δε γινεται απ οσο γνωριζω δε εχει υποστηριξη.Αν βρεις κατι ενημερωσε με γιατι χρησιμοποιω 64bit version μου φανηκε ελαχιστα γρηγοροτερη απο την x86.

Link to comment
Share on other sites

με ειχαν βγαλει τη ψυχη με τα κρασαρισματα οι 331.82 καθε 3 και λιγο χωρια η χασουρα ( σε ποντους) :rant:!!

γυρισα στους 331.65 μεχρι στιγμης μετραω 3 στα 3 ανετα και χαλαρα !!! φτου φτου :flower:!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ μέσω της in game-console ( ενεργοποιείται με το " ~ " από το πληκτρολόγιο ) τις παρακάτω εντολές :

για να δω fps γράφω την συγκεκριμένη Perfoverlay.DrawFps 1

και για να δω πώς τα πάει το σύστημα ( cpu - gpu ) αυτήν Perfoverlay.DrawGraph 1

Γίνεται και να "φτιάξεις" τις παρακάτω εντολές να ενεργοποιούνται αυτόματα κατά την έναρξη του παιχνιδιού ώστε να μη χρειάζεται να τις γράφεις κάθε φορά.

Στο θέμα του BF3 είχα γράψει αναλυτικά με εικόνες και βήματα πώς γίνεται , δεν είναι κάτι δύσκολο, ένα αρχειάκι cfg φτιάχνεις με όνομα user μέσω του notepad και κάνεις copy paste τις εντολές

Perfoverlay.DrawGraph 1

Perfoverlay.DrawFps 1

ΟΚ ευχαριστώ πολύ, θα βάλω και τα settings που προτείνει το

και ελπίζω να είμαι κομπλέ.
[MENTION=17903]denz[/MENTION] αν εννοεις monitoring τυπου Rivatuner Statistics,(Gpu usage,Core temp, Vmem κ.λ.π) σε 64bit δε γινεται απ οσο γνωριζω δε εχει υποστηριξη.Αν βρεις κατι ενημερωσε με γιατι χρησιμοποιω 64bit version μου φανηκε ελαχιστα γρηγοροτερη απο την x86.

Ναι εννοείται θα ενημερώσω. Btw, αυτό που γράφουν για την διαφορά μεταξύ Win8.1 και 7 ισχύει; Γιατί σε χαμηλότερες ρυθμίσεις γραφικών έχει αρκετή διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Xθές το αγόρασα το παιχνίδι.Για έναν λόγο που ακόμα δεν βρήκα,κρασάρει βγάζοντας σφαλμα για τα dx,για τη καρτα γραφικων δηλαδη.Kαμια ιδέα για το τι φταίει?Αύριο θα βάλω και screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.