Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Απαραδεκτο Launch του παιχνιδιου, 10 λεπτα το πολυ μπορω να παιξω και μετα freeeezzzeee ctrl + alt + delete και κλεισιμο εφαρμογης η απλα bf4.exe stopped working... ελεος 2 χρονια ειχαν να το φτιαξουν

H αλήθεια ότι έχω χρόνια να δω να κυκλοφορεί παιχνίδι και να είναι 'έτοιμο', πλέον το κυκλοφορούν και πατσάκι με πατσάκι στο φτιάχνουν.

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια ότι έχω χρόνια να δω να κυκλοφορεί παιχνίδι και να είναι 'έτοιμο', πλέον το κυκλοφορούν και πατσάκι με πατσάκι στο φτιάχνουν.

Χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω τις εταιρίες αυτό έχει να κάνει και με το πόσο πολύπλοκα έχουν γίνει τα παιχνίδια.

Πραγματικά δεν θα ήθελα να δω τον κώδικα που κρύβεται πίσω από το BF3 ή το 4.

Το ότι μπορούσαν να περιμένουν ένα χρόνο(ή όσο χρειαζόταν) ακόμη βέβαια αλλά να το βγάλουν άψογο είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Απολαυσετε παιδες, συγγνωμη που αργησαμε αλλα ξερετε τι συμβαινει με τους servers.

Δεν νομιζω να βρειτε κατι καλυτερο και τοσο αναλυτικο.

6 Επεξεργαστες (ι7 4770k , i5-4670k , Fx-8350 ,Fx-6300, FX-4300 , i3 4340)

4 Καρτες Γραφικων (Gtx770 , 7970GHZ ,7870 ,GTX660)

2 Λειτουργικα (Win 7 και Win 8.1)

1920x1080 + 2560x1440 (Low-Medium-High-Ultra)

Battlefield 4 Benchmark - MP CPU and GPU W7 vs W8.1 | HardwarePal

Link to comment
Share on other sites

Tι είναι αυτό ;; και μένα δεν μου ξεκινάει κάν το παιχνίδι...μου το πετάει με το που κάνω κλικ στο exe..!..

Σε ποιό exe...?

Μέσα από το battlelog παίζεις. Την 1η φορά το ξεκινάς από το Origin πατώντας το "Play" όπου θα κάνει το authenticate και θα σου ανοίξει το battlelog και έκτοτε μόνο από εκεί, είτε για multi είτε για campaign.

Link to comment
Share on other sites

To αφήνω απλά εδώ...

Progression - RyanB011 - Battlelog / Battlefield 4

Padding 100%, αλλά κ πάλι...lvl90+....?!

Progression - RyanB011 - Battlelog / Battlefield 4

Όλοι αυτοί οι servers είναι no kill only flagrun Multiplayer - Battlelog / Battlefield 4

Αυτό είναι PADDING.Το θέμα είναι ότι είναι "νόμιμοι" ή "παράνομοι" βάση κανονισμών ΕΑ; Και αν είναι "παράνομοι" γιατί υπάρχουν στο battlelog ; Στην EA δεν τους έχουν πάρει χαμπάρι ; Αλλά φαίνεται ισχύει το " ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος".

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Έχει άλλος θέμα με το msvcp110.dll(από event viewer) όταν κρασάρει το παιχνίδι;

ειχα εγω στη αρχη-αρχη με win 8.1 ομως μου κρασαραν εναλλαξ και το msvcp-msvcr 100 και το 110 τα κατεβασα τα εβαλα system 32 και στο syswow 64 και μου εστρωσε μετα !!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε προβλήματα με το msvcp110.dll και δεν ξεκινάει καν το παιχνίδι δοκιμάστε να εγκαταστήσετε αυτό Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 from Official Microsoft Download Center.

PS. Δεν έχω δοκιμάσει να τρέξω το παιχνίδι, απλώς έπεσε το μάτι μου στο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το ΑΑ nerfάραν έχω την αίσθηση, τα άλλα μια χαρά θερίζουν.

Ειδικά το HMG του άρματος βαράει χωρίς bullet drop στα 1000μ :p

To δε 20 και 30mm του μεγάλου πλωτού (RCB) είναι overpowered.

On a side note:

Πόσο ρεαλιστικό έχει γίνει το gaming...ή πόσο gaming έχει γίνει ο πόλεμος....!? :hmm:

LiveLeak.com - 2 APACHES KILL A PLATOON OF TALIBAN

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.