Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XHr0qazMdPw]Battlefield 4 All Graphics Settings Comparison - Low, Medium, High, Ultra - PC - GTX 660 - YouTube[/ame]

High -> Ultra οι διαφορές είναι μηδαμινές όπως ήταν και στο BF3. Ουσιαστικά το μόνο που μπορεί κανείς να παρατηρήσει είναι το αυξημένο AA(MSAA x4) και το HBAO.

Έγινε επεξεργασία από Johnny6RED
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε έναν 64αρη μαζί με τον [MENTION=14120]narta[/MENTION] αλλά εκείνον τον έχασα και εμένα με πέταξε λίγο αργότερα... bf4.exe not responding...

Ένα άλλο "bug", όταν σε κάνουν revive, βγάζει μήνυμα να πατήσεις SPC για accept ή right click για Deploy. Με το space δεν κάνει τίποτα :boxed: Θέλει left click όπως στη beta...

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε έναν 64αρη μαζί με τον [MENTION=14120]narta[/MENTION] αλλά εκείνον τον έχασα και εμένα με πέταξε λίγο αργότερα... bf4.exe not responding...

Ένα άλλο "bug", όταν σε κάνουν revive, βγάζει μήνυμα να πατήσεις SPC για accept ή right click για Deploy. Με το space δεν κάνει τίποτα :boxed: Θέλει left click όπως στη beta...

σε εμένα γινόταν το αντίθετο δούλευε το space και όχι το deploy. Ότι ναναι
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε ξανά τις τελευταίες 10 σελίδες...

Ναι βρε αγόρι μου διαβασμένες είναι αλλά τι είναι αυτό? ο Netcode που έχει πρόβλημα? η LAG γιατί δεν τα γνωρίζω τα παραπάνω..

Απλώς θέλω να διαβεβαιωθω ότι από μεριά μου ότι είμαι ένταξη μέχρι και Win 8.1 θέλω να βάλω μπας και διορθωθεί τίποτα..

Η το ότι φταίει το Game και να περιμένω..

Link to comment
Share on other sites

E ok, τι μου αγχώνεστε; Ίδιο launch με όλα τα Battlefield (ίσως το 1943 του Χ360 να είναι η μόνη εξαίρεση) :p

Τα γνωστά: κάνα hotfix εδώ, κανένα άλλο εκεί, το επόμενο patch θα φτιάξει ένα κάρο πράγματα, στο μεθεπόμενο θα φτιάξουν το hit registratrion (πάντα το αργούν λίγο) κ.ο.κ.

Γι αυτό το τσιμπάμε κανένα 6μηνο μετά μαζί με premium σε καμιά τιμή χώμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε αγόρι μου διαβασμένες είναι αλλά τι είναι αυτό? ο Netcode που έχει πρόβλημα? η LAG γιατί δεν τα γνωρίζω τα παραπάνω..

Απλώς θέλω να διαβεβαιωθω ότι από μεριά μου ότι είμαι ένταξη μέχρι και Win 8.1 θέλω να βάλω μπας και διορθωθεί τίποτα..

Η το ότι φταίει το Game και να περιμένω..

To Game φταίει όπως και να έχει. Όσο έχει σοβαρά προβλήματα, δε μπορείς να είσαι σίγουρος για το pc σου.

Μόλις βγήκε στο battlelog:

WE HAVE IDENTIFIED AN ISSUE WHERE THE GAME SERVER WILL CRASH AND DISCONNECT PLAYERS. WE HAVE A FIX IN PROGRESS. WE ARE ROLLING OUT A PC FIX FOR THE JOIN QUEUE.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα δουλεύει και το queue οπότε μάλλον το πέρασαν το fix, κρασάρει ακόμη πάντως...

Όσοι έχετε απλό δίσκο 7200, αργεί και εσάς να φορτώσει τις πίστες; 1-2 λεπτά κάνει σε εμένα.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες δωστε μια γνωμη:

Ενω παει πολυ στρωτα απο πλευρας γραφικων, καθε ~3 λεπτα μου κανει ενα διαολεμενο spike που μου σπαει τα νευρα...

Εψαχνα διαφορα και μεσα σε αυτα εχω τρεξει το directX που βρισκεται μεσα στο φακελο του παιχνιδιου, καθως και κατι που ειχε αναφερει ο [MENTION=7739]MasterCommander[/MENTION] σχετικα με σπασιματα στην κινηση και την virtual memory (system managed size).

Το game τρεχει πολυ καλα, αλλα μου κανει αυτη τη λαλακια... Καμια ιδεα????

NowKyjY.png

Link to comment
Share on other sites

Battlefield 4 All Graphics Settings Comparison - Low, Medium, High, Ultra - PC - GTX 660 - YouTube

High -> Ultra οι διαφορές είναι μηδαμινές όπως ήταν και στο BF3. Ουσιαστικά το μόνο που μπορεί κανείς να παρατηρήσει είναι το αυξημένο AA(MSAA x4) και το HBAO.

οντως τι διαφορες να δεις εδω δε προλαβαινεις να ξυσεις τη μυτη σου μερικες φορες !! :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

Δοκίμασε να πας το pagefile σε άλλο δίσκο,αν είναι στον ssd βάλτο σε μηχανικό.

Ναι Κωστα σε SSD ειναι! ΟΚ το μεταφερω στο μηχανικο. Να αφησω System Managed Size?

Link to comment
Share on other sites

Το μετεφερα στο μηχανικο σκληρο. Δυστυχως δεν αλλαξε κατι.

Εφαγα και 2 freeze καθως επαιζα (ειχα να φαω freeze απο προχτες)... Αλλα ενταξει, αυτα μπορει να ειναι τα κλασσικα του παιχνιδιου (freeze/crash).

Link to comment
Share on other sites

Απαραδεκτο Launch του παιχνιδιου, 10 λεπτα το πολυ μπορω να παιξω και μετα freeeezzzeee ctrl + alt + delete και κλεισιμο εφαρμογης η απλα bf4.exe stopped working... ελεος 2 χρονια ειχαν να το φτιαξουν

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.