Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Για τα crash σε nvidia ίσως βοηθήσει:

You should check your event log and if there is anything related to nvstream you have probably found the reason your game is crashing.

https://www.google.com/search?q=nvstreamsvc+crashes [google.com]

open start type cmd than

sc stop "NvStreamSvc"

sc config "NvStreamSvc" start= disabled

if it doesnt help

sc delete "NvStreamSvc"

or if you dont have a shield just go to control panel / add remove and get rid of NVIDIA Virtual Audio and never install this again unless you have a SHIELD.

Link to comment
Share on other sites

παιδια,τα κλειδια για το παιχνιδι απο τα τα διαφορα ιντερνικα μαγαζια,μας δινουν παλι το παιχνιδι στα ρωσικα οπως στο bf3?πρεπει να κατεβαζουμε παλι language packs 'η οχι αυτη τη φορα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια,τα κλειδια για το παιχνιδι απο τα τα διαφορα ιντερνικα μαγαζια,μας δινουν παλι το παιχνιδι στα ρωσικα οπως στο bf3?πρεπει να κατεβαζουμε παλι language packs 'η οχι αυτη τη φορα?

Εξαρτάται από το που θα το πάρεις. Αναφέρουν γλώσσα συνήθως.

edit: Μόλις πρόσεξα ότι πάλι έχασε τα στατιστικά από το τελευταίο παιχνίδι εχθές το βράδυ... Εντάξει, καλά, όταν το φτιάξουν, πείτε μου να μπω... :dots:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι λένε πάντως ότι όλα τα όπλα τους φαίνονται ίδια, μάλλον δεν έχουν καθόλου άδικο.

Είπαμε να υπάρχει μια ισορροπία, αλλά αυτοί το χέσανε. Εκτός του SCAR, τα υπόλοιπα έχουν ακριβώς το ίδιο damage/distance. Μικρές διαφορές στο rpm και recoil/spread. Με αυτό το σκεπτικό, η επιλογή θα γίνεται βάσει αυτών των δύο και μόνο, άρα λίγο πολύ όλοι θα παίζουν πάλι με το ίδιο όπλο... :slap:

Δείτε τα στατιστικά του symthic για να καταλάβετε

attachment.php?attachmentid=59134&stc=1&d=1383478432

post-173-1416077870,1067_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Σε 64ρηδες απλά δε μπορείς να παίξεις.

Ουφ ωραία άρα δεν είμαι μόνο εγώ..

Πραγματικά πάνε ένα μετρο την φορά η χαρακτήρες δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..

Γιατί ήμουν έτοιμος να πάρω τηλέφωνα σε ιντερνετ κτλπ

Δεν ήξερα τι να κάνω..

Και ένα 32 που μπήκα πάλι τα ίδια ήτανε πραγματικά από χθες δεν μπορώ να βρω Server χωρίς LAG

καλά είναι και Σ/Κ όλος ο κόσμος είναι μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεάκι έλεγε ότι υπάρχουν server crash, και client crash, πως καταλαβαίνω ποιο είναι ποιο; Ποιο είναι αυτό που σου πετάει μήνυμα στο battlelog για connection error;

A! Kαλού κακού, κάντε και ένα update το Punkbuster...

Link to comment
Share on other sites

Πειτε κανα site να το πάρουμε παίδες αξιοπιστο και φθηνο κατα προτίμηση με το premium μαζί.

Αν βάλεις coupon code "all5keyshop", στο δίνει 75€ νομίζω

Battlefield 4 Premium Edition English Only EA Origin Key :: Battlefield Series :: G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ωραία άρα δεν είμαι μόνο εγώ..

Πραγματικά πάνε ένα μετρο την φορά η χαρακτήρες δεν μπορείς να κάνεις τίποτα..

Γιατί ήμουν έτοιμος να πάρω τηλέφωνα σε ιντερνετ κτλπ

Δεν ήξερα τι να κάνω..

Και ένα 32 που μπήκα πάλι τα ίδια ήτανε πραγματικά από χθες δεν μπορώ να βρω Server χωρίς LAG

καλά είναι και Σ/Κ όλος ο κόσμος είναι μέσα..

δεν υπαρχει ποια lag μονο dc αραια και που. εκανες update to punkbuster απο το φακελο?

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεάκι έλεγε ότι υπάρχουν server crash, και client crash, πως καταλαβαίνω ποιο είναι ποιο; Ποιο είναι αυτό που σου πετάει μήνυμα στο battlelog για connection error;

A! Kαλού κακού, κάντε και ένα update το Punkbuster...

Αν συμβεί server crash και δε σε πετάξει τότε θα το καταλάβεις. Αν τώρα συμβεί και σε πάρει η μπάλα τότε θα σου πετάξει μήνυμα της μορφής "client closed down connection". Αν φας client crash, ε τότε θα το καταλάβεις σίγουρα :p

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει ποια lag μονο dc αραια και που. εκανες update to punkbuster απο το φακελο?

Πως κάνεις Update το Punkbuster?

Aπλό Repair/Install από το φάκελο του BF4?

edit :

Παίζει να έκανα Update..

Κατεβάζω το PBSetup v3.6 Βάζω Game Path κτλπ..

Και Check For Update..

030tn6E.png

Και κάτι έκανε Install :p

Να κάνω μια και το BF3 και επανερχομαι να δω μπας και γιατί πραγματικά δεν μπορείς να παίξεις..

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.