Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ένας φίλος είπε ότι το single player θέλει 4-5 ώρες σε normal, βέβαια ο τύπος είναι πολύ καλός gamer..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Στο easy χαιρω πολυ ,αφου ειναι καλος παντα hardcore

Στάλθηκε από το LG-E510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Με hyper-threading κλειστο παιζει παρα πολυ καλυτερα για μενα,υπαρχει αυξηση στα frames και το stuttering σχεδον εξαφανιζεται.

Τα settings στα high και μονο τα textures στα ultra με φιλτρα κλειστα η vram φτανει τα 1600gb,ενω η μνημη του συστηματος φτανει σχεδον τα 5gb....Οριακα την παλευω.

Για ολα τα setting στα ultra ουτε συζητηση.ειμαι out of ram :hehe:

Τα γραφικα του εχουν διαφορα,οποτε οσοι λεγαν οτι θα ειναι ενα battlefield 3.1 επεσαν εξω,μαλλον λογω betas,επισης οι αλλαγες του καιρου το εχουν κανει πολυ ρεαλιστικο.

Εχει δρομο ακομα και θα βελτιωνεται ολο και περισσοτερο.παντως πεφτει πολυ κλαψιμο στο forum του battlelog,ελπιζω να βλεπουν τα καλα και να βελτιωνεται σωστα.

Link to comment
Share on other sites

BC 3 ε ε εερχεται

σε θεμα χραφηκων οπου θα χρεισιμοποιησουν το 95% της engine του bf 4 για καταστροφες μεγαλυτερης εκτασης απο το BC2 οποτε θα μας αναγκασουν να παρουμε νεες καρτες γραφηκων

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος είπε ότι το single player θέλει 4-5 ώρες σε normal, βέβαια ο τύπος είναι πολύ καλός gamer..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

και πολλές είπε.

Διαρκεια 3:30-4 ωρες μεγιστο, τιγκα στο bug και τα textures σε καποια σημεια ειναι για τον π€ο εντελως. A.I. ???? Ανυπαρκτη!Μονο θετικο ο ηχος και η αισθηση των οπλων τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

και πολλές είπε.

Διαρκεια 3:30-4 ωρες μεγιστο, τιγκα στο bug και τα textures σε καποια σημεια ειναι για τον π€ο εντελως. A.I. ???? Ανυπαρκτη!Μονο θετικο ο ηχος και η αισθηση των οπλων τιποτα αλλο.

Σε αυτό το παιχίδι, όπως και στο 3 σε μεγάλο βαθμό, το single player είναι για να κάνει promotion το engine - άντε και να ξεκλειδώσεις κανα όπλο...Και λογικό δηλαδή, γιατί όλα τα λεφτά είναι στο multi.

Link to comment
Share on other sites

Στο easy χαιρω πολυ ,αφου ειναι καλος παντα hardcore

Στάλθηκε από το LG-E510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

To ότι έχεις πρόβλημα μαζί μου, το ξέρω, το ότι θέλεις να απαντήσεις έτσι χωρίς λόγο σε κάτι που είπα δεν το ήξερα.

Δεν βλέπω τον λόγο να πετάξεις μομφές σε έναν φίλο μου που στην προκειμένη περίπτωση μένει 2.500 χιλιόμετρα μακριά και δεν μιλάει Ελληνικα..

Επίσης καλό θα ήταν να διαβάζεις και τι έγραψα.. Normal όχι Easy...

BC 3 ε ε εερχεται

σε θεμα χραφηκων οπου θα χρεισιμοποιησουν το 95% της engine του bf 4 για καταστροφες μεγαλυτερης εκτασης απο το BC2 οποτε θα μας αναγκασουν να παρουμε νεες καρτες γραφηκων

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Να κοιτάξεις λιγάκι την ορθογραφία σου, και τις ρυθμίσεις του tapatalk.

και πολλές είπε.

Διαρκεια 3:30-4 ωρες μεγιστο, τιγκα στο bug και τα textures σε καποια σημεια ειναι για τον π€ο εντελως. A.I. ???? Ανυπαρκτη!Μονο θετικο ο ηχος και η αισθηση των οπλων τιποτα αλλο.

Το ακριβές σχόλιο του ήταν

holy shit single player is short... Just finished it... its like 4-5 hours without rushing :S
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι για πείτε με τι παίζεται με W7 ή W8.1;

Παίζει το ίδιο; ή όπως στην beta τα 8.1 έχουν προβάδισμα;

Ειχαμε τον περιορισμό του shadowplay έχουμε τωρα και το bf4...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To ότι έχεις πρόβλημα μαζί μου, το ξέρω, το ότι θέλεις να απαντήσεις έτσι χωρίς λόγο σε κάτι που είπα δεν το ήξερα.

Δεν βλέπω τον λόγο να πετάξεις μομφές σε έναν φίλο μου που στην προκειμένη περίπτωση μένει 2.500 χιλιόμετρα μακριά και δεν μιλάει Ελληνικα..

Επίσης καλό θα ήταν να διαβάζεις και τι έγραψα.. Normal όχι Easy...

Να κοιτάξεις λιγάκι την ορθογραφία σου, και τις ρυθμίσεις του tapatalk.

Το ακριβές σχόλιο του ήταν

αφού ξέρεις πίσω από κάθε καβγά υπάρχει μια βαθιά αγάπη ! :inlove::inlove::inlove:

δεν ήθελα να θίξω τον φίλο σου και ζητάω συγγνώμη αν έτσι φάνηκε - κατάλαβες και επίσης προς θεού δεν είμαι ρατσιστής (δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τους ανθρώπους αν έχεις τώρα εσύ με εμένα και επειδή κατάγομαι από την Ελλάδα άλλο θέμα :tomato:)

πάμε παρακάτω εγώ παραδέχομαι ότι δεν είμαι αρκετά καλός προς το μέτριος ειμαι τουλάχιστον σε 32" monitor όπου και αυτή την στιγμή είμαι, για έναν σοβαρό GAMER θα βάλει το πιο μεγάλο επίπεδο δυσκολίας που μπορεί να του παρέχει το παιχνίδι ώστε να παίξει λίγες ώρες παραπάνω επίσης το BF4 ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ SINGLE αλλά για ΤΟ MULTY :laughing:

θα το ψάξω και το tapatalk :tomato: ευχαριστώ @Μyralis

αν δεν ερθει, μη φας.... :p :nono:

δεν ειναι μεσα στα πλανα της dice για τα επομενα, τουλαχιστον, 1-2 χρονια.

Το ονομα αυτου Star Wars: Battlefront

όσο για το BC3 θα έρθει και σύντομα μόλις βγούνε όλα τα dlc του BF4 μετά από κανένα εξάμηνο θα ανακοινωθεί ότι θα ξεκινήσει και καλά το dev του BC3 γιατί πολύ απλά πρέπει να φρενάρουν την σειρά BF4 και να συνεχίσουν και τα άλλα shooter που έχουν όπως το 2142-->2143 (prophet) :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το ειχα παραγγειλει BF4+Premium απο simplycdkeys 24/9 και ακομα δεν εχω λαβει τιποτα.. στο paypal εντωμεταξυ δειχνει το transaction expired... :hmm: Εστειλα mail με ολα τα στοιχεια και περιμενω να δω τι γινεται... στο site του μπαινω στο account και δειχνει οτι δεν εχω παραγγελιες αλλα εχω το confirmation mail με το reference number...

Tελικα μου ακυρωσαν οπως φαινεται την παραγγελια... μπηκα στην Αlpha και ειδα τα λεφτα στον λογαριασμο μου... και δεν μου εστειλαν ουτε ενα μαιλ κατι... απο εμενα εχουν ακυρο τρελλο...και ανεβασαν και το πακετο στις 65 λιρες απο 54 που το ειχα παρει...

Kανα αλλο site που να εχετε δοκιμασει για BF4+Premium σε καλη τιμη παιζει;;

Tελικα τους πηρα ενα τηλεφωνο στην Αγγλια (simplykeys) σημερα το πρωι και ολα λυθηκαν... το αγορασα στα 76 και περιμενω να μου κανουν το refund στα 65 μου ζητησαν συγγνωμη για το μπερδεμα και ολα καλα! Ειμαι στο 80% αντε το βραδακυ να λιωσουμε :banging:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.