Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

played last night for several hours, very smooth compared to Beta, and impressed.

playing on win 7 64 bit and at 1920x1080 on ultra with everything max, only thing I changed was to 2x MSAA, I get 70-90 FPS, these are with 320.49 drivers and GTX 680 SC. When checking ram on the GTX680 it never gets higher then 1.8 GB.

I was worried I would need a new video card with higher ram, but I guess for 1080p no worries needed.

Battlefield 4 **Official Discussion Thread** - Page 20 - [H]ard|Forum

Τα αμερικ(λ)ανακια παιζουν ηδη, αντε να δουμε .....

edit : WTF, μας βγηκε αχρηστο HT τωρα ? :S http://hardforum.com/showthread.php?t=1788472

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

για αρχη για single παιζω με αυτα τα settings !! σε 1680x1050 με fx 8320 @4.5 και nvidia 760 stok με 331.65 drivers

κατι παραπανω σε ingame ρυθμιση προσωπικα δε μου χρειαζεται !! αλλα θα δοκιμασω αργοτερα για παραπανω αν αλλαζει κατι σε τι βαθμο !! και με τι κοστος σε fps !!

τα γραφικα ειναι πανεμορφα και πολυ λεπτομερη !! θα ελεγα αν και για αρχη εχω πολυ καλη κινηση και προπαντως σταθεροτητα κοντα στο 60αρι με v-sync on!!

4svi.jpg

74vd.jpg

9hhp.jpg

Νίκο πάρε το για multiplayer γι αυτό είναι το παιχνίδι...αξίζει τα λεφτά του.

Το SP είναι απλώς ένα promo για τα γραφικά τίποτε άλλο.

Εγώ και τα φιλαράκια μου το περιμένουμε αύριο και κατευθείαν multi ίσως μετά από μέρες να μπω λίγο single να το δω αλλά είναι καθαρά το τελευταίο πράγμα που το παίρνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το SP δινει οπλα οποτε θα το παιξουμε...

εννοείται ότι θα το παίξουμε αλλά multi για αρχή. Το χα ξεχάσει ότι δίνει όπλα το single προφανώς γιατί στο BF3 ήταν πολλοί αυτοί που δεν το είχαν ακουμπήσει!

Link to comment
Share on other sites

Με FX4100, ATI 7870, 4GB RAM DDR3,WINDOWS 7 64bit KAI SSD KINGSTON V300 120GB το παιχνιδι παιζει με ολα ανοιχτα τερμα. Δεν νομιζω οτι χρειαζεται τη παραπανω μνημη που λενε...μια χαρα παιζει.

Καλη συνεχεια σε ολους.

Έγινε επεξεργασία από xkabamarux
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.