Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Δοκίμασε σε παρακαλώ αν μπορείς και χωρίς cf.[/QUOT

Με κλειστο cf εστρωσαν καπως τα πραγματα. Καθολου κοληματα και 35 εως 45 fps σταθερα.

gpu usage 80%

Στα high κιολας?Μια χαρά.Άρα εγώ στα 1680*1050 που παίζω θα είμαι αρκετά καλά.Μπράβο η dice!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Διαβασα καλα στο κατω μερος της εικονας οτι βγαζει 35 fps περιπου average ή είναι κατι αλλο αυτο??

Δεν εχω καταλαβει ακομα!

πάνω δεξιά είναι τα FPS , κάτω το frametime ( ms )

Link to comment
Share on other sites

πάνω δεξιά είναι τα FPS , κάτω το frametime ( ms )

Αη καλα! Στραβωμαρα! Ουτε που κοιταξα πανω δεξια. Cool τοτε, μια χαρα τρεχει το game. Απο περιεργεια, το aliasing που το ρυθμιζεις 1,2,4,8x?? Βλεπω μονο ολογραφως, low, high κλπ.

Σου κοβει πολλα fps αν το βαλεις 2x??

Thx

Link to comment
Share on other sites

Αη καλα! Στραβωμαρα! Ουτε που κοιταξα πανω δεξια. Cool τοτε, μια χαρα τρεχει το game. Απο περιεργεια, το aliasing που το ρυθμιζεις 1,2,4,8x?? Βλεπω μονο ολογραφως, low, high κλπ.

Σου κοβει πολλα fps αν το βαλεις 2x??

Thx

Τα τελευταία που τα έχω off τα έχω βάλει off για να μειωθεί το stutter και το fps drop, τρώει , όχι πολλά fps αλλά VRAM ! εδώ που τα έχω max πάει 1,7-1,8 ας αφήσουμε λίγο και την κάρτα να ανασάνει, θα δοκιμάσω να ενεργοποιήσω κάποια από τα off

Link to comment
Share on other sites

Win 7 ultimate

i5 2500k 3.3

16GB Ram

GTX 570

331.40 Beta Driver

Εβαλα τα παρακατω updates

KB2670838

KB2835361

KB2834140

KB2836502

Κοιταξτε αν εχετε αυτα τα update αν οχι προτεινω να τα βαλετε εχω μερικες φορες fps drop

αλλα καμια σχεση με πριν η διαφορα σε μενα ειναι μεγαλη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η VRAM εδω μου καθεται! Ποσες μερες τρωγομαι να παρω ενα μοντελο με 3gb!

Το έχουμε πει ξανά. Το ότι γράφει 2.5GB δε σημαίνει ότι τα χρειάζεται. Μεγάλο μέρος αυτής είναι cache. Αφού έχει χώρο, τον αξιοποιεί. Είναι εντελώς ανούσια αυτή η μέτρηση από τη στιγμή που δε φαίνεται πόσο είναι χρήση και πόσο cache.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η VRAM εδω μου καθεται! Ποσες μερες τρωγομαι να παρω ενα μοντελο με 3gb!

ΔΕΝ χρειαζεται να τρωγεσαι... Με την καρτα σου παιζω κομπλε!

Εχεις 770 και τρωγεσαι? Δηλαδη επειδη εβαλαν 3GB VRAM στα recommended, πρεπει να παμε να αλλαξουμε τις καρτες μας? Relax bro! :)

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Για όσους βιάζοντε να το αγοράσουν.

Το παρήγγειλα αρκετά φθηνά από εδώ, βάζοντας και 3 λύρες Αγγλίας voucher code από εδώ (το δευτερο λινκ δουλευει και με referalls, αν γραφτείτε χρησιμοποιώντας το λινκ που έδωσα κερδίζω cashback, αν δεν με γουστάρετε πηγαίντε κανονικά, η προσφορά των 3 λυρών ισχύει μέχρι 11 Οκτωβρίου).

Update

Με χρέωσε ~32.3 ευρώ, ΑΛΛΑ, δεν είναι για beta, τον κωδικό θα τον στείλουν 1 μέρα πριν το παιχνίδι.. (Ελπίζω :) )

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Αν είχες το 3, το έχεις από σήμερα

Αν είχες το 3 Premium, το έχεις από 1/10

Έχω το 3, πως βρίσκω το beta? Δεν είναι στο κατάστημα της Origin.

Edit

Μάλλον από το Battlenet, δοκίμασα και παίρνω αυτό

CeKJGfp.png

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.