Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tα χει και τα 2 από 35,80 έκαστο..

Πάρω το απλό και όλο και καμια "Ινδ-ιά" θα ξανακάνουμε για το premium... :p

Όσοι ψωνίσατε πήρατε και το premium από τώρα ε;

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Από Ινδία δε παίζει γτ στο 3 τουλάχιστον κάναν ανατίμηση, οπότε φαντάζομαι και στο 4. Όσο για Mexico που έβγαινε 40 ευρώ και τα 2, με proxy οσοι δοκιμάσαν έγινε η αγορά εμφανίστηκε στο origin αλλά πριν γίνει ακόμα το charge της κάρτας, τους το ακυρώσανε. Χωρίς εξαίρεση. Εγώ λίγο που δοκίμασα στο check out μου βγαζε άλλο ποσό από αυτό που έβλεπα στην αρχή , παρόλο που ήταν μικρότερο απο του origin εδώ. Δοκίμασα και με vpn ( trial με Mexican IP), αλλά ενώ έφτανε στο checkout δε μπορούσε να μου κανει validate τη κάρτα. Και δοκίμασα πολλές. Όπως και να χει στη τελικη μια χαρά deal είναι το παραπάνω. Εξάλλου πάλι για 2 χρόνια θα παίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως μια χαρά deal είναι αλλά αν δεν παίζουν φράγκα..

Θα χρειαστώ κι αλλαγή πλατφόρμας κατά 99% οπότε ότι κόβεται καλό ειναι... ;)

Σκέφτομαι να πάρω το απλό τώρα και κάποια στιγμή στο μέλλον τσιμπάω και το premium.

Κάποια στιγμή θα πέσει από τα 35 που χει τώρα π.χ..

Και στο 3 έτσι έκανα εξάλλου..

Είδωμεν..

Link to comment
Share on other sites

Κανενα αξιοπιστο site με paysafe ειναι αδειο το paypal μου και η χρεωστικη που το χω linked.

Βρηκα αυτο σε καλη τιμη αλλα δε ξερω ποσο legit ειναι

Battlefield 4 + China Rising ORIGIN Cd-Key PRE-ORDER

Link to comment
Share on other sites

Κανενα αξιοπιστο site με paysafe ειναι αδειο το paypal μου και η χρεωστικη που το χω linked.

Βρηκα αυτο σε καλη τιμη αλλα δε ξερω ποσο legit ειναι

Battlefield 4 + China Rising ORIGIN Cd-Key PRE-ORDER

απο inexus δεν εχω ψωνισει αλλα ξερω οτι ειναι legit...

δες και εδω με paysafe:

http://www.onlinekeystore.com/Battlefield-4-plus-china-rising-CD-KEY-ORIGIN.html

Link to comment
Share on other sites

στο origin έχει και ένα στα 49,90 που λέγετε BF4 PREMIUM MEMBERSHIP ?

dlc έχει

τι είναι αυτό ?

ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΞΑΝΑΒΑΛΑΝΕ PAYSAFE ΝΑ ΑΓΟΡΣΕΙΣ !!!

Τι να αγοράσω παίδες πείτε έχω χάσει τον μπούσουλα

άρμεγμα κανονικό άκου τώρα τα σαίνια 70 euro το deluce και άλλα 50 τα dlc σύνολο 120 ευρώ , ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ???

-------------------

οπότε απεργώ εγώ μιας και η τιμή του είναι εξωφρενική !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Εμ ΕΑ εγγυηση στους γαλακτοκομους

τώρα ξαναβάλανε PaySafe σε κανένα δίμηνο (Χριστούγεννα) θα το ξαναβγάλουν αρμεγμα κανονικό κάνουν τώρα !

πάρτε πάρτε

κανονικά όλοι οι gamers έπρεπε να μην το αγοράσουν για κανένα δίμηνο ή και παραπάνω αλλά ζώα είμαστε οπότε ποιος είμαι εγώ που θα σου πω μην το αγοράσεις !

επίσης ετοιμαστήτε να σκάσετε και ενα 300ρικο για να το παίξετε αξιοπρεπώς άντε γεια !

κανένα BC 3 θα βγάλουν μιας και θεωρώ ότι αξίζει περισσότερο από το BF3 και λογικά και το BF4

πάντως είναι αστείο εκεί που το είχαν παρατήσει στο ΒF2 τώρα την ξαναπιάσανε την σειρά και την κάνανε σαν τα μούτρα τους

Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικα.To bf3 ειχε του κουτιου υποστηριξη για 3d vision και μαλιστα ειχε παρα πολυ καλα fps.Δηλαδη ενα 70-75% της αποδοσης με το 3d off.Παντα για το single γιατι στο multi απλα δε λεει να παιζεις με 3D

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα τελευταίο για να μείνετε ζεστοί μέχρι την Τρίτη. Αφορά το latest built, η beta θα είναι μια βελτιωμένη έκδοση αυτού του built, και απαιτεί ποπ κορν γτ είναι σχεδον 4 ωρες gameplay. Ναι το είδα όλο. Για τους ελικοπτεράκιδες έχει αξία γτ έχει πολύ πράμα και ο level ειναι αρκετά καλός. Δυστυχώς δεν έπαιξε καθόλου bolt actions :(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=if-32QYfHUU]Paracel Storm Uncut Gameplay 3 Hours 50 Minutes! (Battlefield 4 Gameplay/Commentary) - YouTube[/ame]

Και λίγο διάβασμα:

Battlefield 4 Domination – Is history repeating itself?

Competitive Battlefield – Can Defuse create competitive play?

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Καλά στο capture γιατί βάλανε και progress bar; ολόκληρος κύκλος που όπου και να γυρίσεις την κάμερα στον δείχνει δεν αρκούσε;

Άσε που σου αποσπά και την προσοχή η μπάρα μες την μέση...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.