Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα. Θα ήθελα να μου πείτε αν θα μπορώ να παίξω το BF4 σε 1980x1024 με ULTRA settings και χωρίς ΑΑ στο παρακάτω σύστημα μου

CPU : AMD FX 8320 (8 core)

RAM : 8 GB DDR3

Graphics Card : Gigabyte Geforce GTX660 OC

ΥΓ. Αυτή τη στιγμή το BF3 μου πάει σφαίρα σε αυτή την ανάλυση-ρυθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν μετράω FPS.. Από τη στιγμή που μου πάει σφαίρα χωρίς το παραμικρό lag σε οποιοδήποτε σημείο του παιχνιδιού ότι και αν γίνεται στην οθόνη , θεωρώ το "παίζω"... λογικά αυτό θα πρέπει να μεταφράζεται κάπου 50-60 fps..

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν γινεται να εχεις την απαιτηση και ultra και minfps = 50 με αυτην την καρτα, ειδικα σε 64αρη server, ολο και κατι θα χρειαστει να κοψεις :)

edit : τωρα που ξανακοιταω τα official specs, παρατηρω χτυπημα κατω απο την μεση στην AMD

Recommended

OS: Windows 8 64-Bit

Processor: AMD Six-Core CPU or Intel Quad-Core CPU

Memory: 8 GB

Graphics Card: AND Radeon 7870 or NvIDIA GeForce GT 660

Graphics Memory: 3 GB

Hard Drive: 30 GB

Minimum

OS: Windows Vita SP2 32-Bit (with KB971512 platform update)

Processor: AMD Athlon X2 2.8 GHz or Intel Core 2 Duo 2.4 GHz

Memory: 4 GB

Graphics Card: AMD Radeon 3870 or NVIDIA GeForce 8800 GT

Graphics Memory: 512 MB

Hard Drive: 30 GB

Ειναι σαν να σου λεει " παρε i5 και αμα ειναι να παρεις amd τοτε παρε εναν στα ιδια ghz με τον intel αλλα φροντισε να εχει +2 πυρηνες για να πατσισετε " :hehe:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή πιο συμφέρον είναι να πάρουμε την απλή έκδοση και αργότερα το premium;

ήμουν έτοιμος να κάνω την πατάτα με την digital deluxe νομίζοντας ότι έχει και το premium μαζί.

Link to comment
Share on other sites

καλα είναι, αλλα έτσι όπως το βλέπεις όλο μαζι ~80€ φαίνονται πολλά.

ενω χωριστα, που πάλι τα ίδια πληρώνεις (μπορει και περισσότερα), φαίνεται διαφορετικα :hehe:

Μάλλον θα το τσιμπήσω, αν και θα το θελα κουτι...

Link to comment
Share on other sites

Ειπα δεν θα το παρω. To The Division παει για pc. k εφαγε ακυρο το preorder του PS4

Αλλα χειμωνας χωρις τις γαιδουρινες φωνες των [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] & [MENTION=3942]Grisos[/MENTION], το γρυλο που ξεφυγε απο τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION], την ηρεμια της ψυχασθένειας του [MENTION=11666]wolves[/MENTION], την φιλοσοφία του [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] (ενω ταυτοχρονα σου χωνει μαχαιρι στην μουρη), το γκαρισμα του [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] και την απαλεψία του [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Buy Battlefield*4 CD KEY lowest price

Ψαχτειτε το limited edition ειναι out of stock απ οτι ειδα και λιγο τσιμπημενο στα 54€

Για τα 3 gold packs που εχει σε σχεση με το απλο eu+china μαλλον καλη τιμη ειναι το +14€, γιατι βλεπω το καθενα παει 8 ευρω

Για μενα το καλυτερο ειναι να βρει κανεις limited οσο φθινοτερα γινεται και αργοτερα παιρνει και το premium.

Τα Gοld packs απ οτι καταλαβα ειναι τα customization σε οπλα -οχηματα που θα χεις στο multiplayer χρωματα +καποια early unlocks σε gadgets για fast leveling οπως το SKS και το Τype88 στο bf3 limited.

Προς το παρον ειμαι ενα click να σκασω στο 40αρι στο g2play αλλα δε τους παω τους π$# δες με ειχαν ριξει παλια στο tera εχασα το pre order bonus για 5λεπτα εξαιτιας τους,

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.