Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Όσοι αγοράσατε από τα κλειδομάγαζα το serial σας το στέλνουν επιτόπου και το βάζετε στο origin ή θα σας το στείλουν την ημέρα κυκλοφορίας?

Το στελνουν την ημερα της κυκλοφοριας

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιό φθηνό...

Battlefield 4 Premium CD Key for Origin

Απο κει εχω παρει και το 3..

Το θεμα ειναι οτι αυτό ειναι κλειδι για να ξεκλειδώσεις το premium.

Το base game θα το πληρώσουμε αλλο ένα 40αρι;

*mobile

Link to comment
Share on other sites

Απο κει εχω παρει και το 3..

Το θεμα ειναι οτι αυτό ειναι κλειδι για να ξεκλειδώσεις το premium.

Το base game θα το πληρώσουμε αλλο ένα 40αρι;

Και στο 3 το ίδιο δεν κάναμε; Εδώ γιατί να αλλάξει;

Απλά επίσημα βγαίνει στα ~100€ ενώ αν το πάρεις από κάποιο τέτοιο site μπορεί να τα βρεις σύνολο στα 70€.

Link to comment
Share on other sites

Single player θα παίξει κανείς; :upside: αν μπορείς να παίξεις με coop θα έχει ενδιαφέρον...Αυτό είναι το μόνιμο παράπονό μου σε fps ...βάλε δυνατότητα coop σε ένα αχανές single player campaign όπου θα μπορείς έστω και με κάποιον άγνωστο που είναι στο ίδιο σημείο με σένα, να τρέξεις ένα κομμάτι του παιχνιδιού πχ από savepoint σε savepoint

Link to comment
Share on other sites

Και στο 3 το ίδιο δεν κάναμε; Εδώ γιατί να αλλάξει;

Απλά επίσημα βγαίνει στα ~100€ ενώ αν το πάρεις από κάποιο τέτοιο site μπορεί να τα βρεις σύνολο στα 70€.

Α θα παει τοσο ε;

Αργησα αρκετά να παρω το εγω, και το ειχα παρει 38 συνολο φαντασου.

Τώρα θα τα σκασω τι να κάνουμε

*mobile

Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω πως και πως..! Το BF3 το έχω διχαθεί πλέον μετά από τόσες ώρες και τόσο ψάξιμο αφού δεν υπάρχει κάτι άλλο να μάθουμε. Άλλα fps να παίξω δε μπορώ(εκτός του all time favourite Counter Strike :D ) αφού τα συγκρίνω με την σειρά BF και απλά "χάνουν πολύ". Πάντως gameplay video εκτός των official για το BF4 δε βλεπω και δε πρόκειται να δω. Χαλάνε την όλη εμπειρία. Θέλω να πάρω το παιχνίδι και να τα δω όλα με την δικιά μου ματιά, να μη ξέρω τι περιμένω. Τότε και μόνο τότε ξεκινάμε πάλι την ρουτίνα guide video->in-game test->go pwn son :neo:

Link to comment
Share on other sites

Single player θα παίξει κανείς; :upside: αν μπορείς να παίξεις με coop θα έχει ενδιαφέρον...Αυτό είναι το μόνιμο παράπονό μου σε fps ...βάλε δυνατότητα coop σε ένα αχανές single player campaign όπου θα μπορείς έστω και με κάποιον άγνωστο που είναι στο ίδιο σημείο με σένα, να τρέξεις ένα κομμάτι του παιχνιδιού πχ από savepoint σε savepoint

Δοκίμασε το borderlands

Link to comment
Share on other sites

βάλε δυνατότητα coop σε ένα αχανές single player campaign όπου θα μπορείς έστω και με κάποιον άγνωστο που είναι στο ίδιο σημείο με σένα, να τρέξεις ένα κομμάτι του παιχνιδιού πχ από savepoint σε savepoint

Προκύπτουν άλλα προβλήματα που δεν αφήνουν τους devs να βάλουν έτσι απλά μια επιλογή για co-op. Μια μάχη που είναι επική και balanced για 1 άτομο, πες π.χ. εναντίον 30 εχθρών, δε θα είναι το ίδιο επική και καλή για 2 άτομα. Θα χάσεις σε feeling και θα σου χαλάσει την εμπειρία που θέλουν να έχεις. Το ίδιο και με τίποτα boss events ή ακόμα χειρότερα αυτά τα quicktime/slowed time που βλέπουμε συχνά τον τελευταίο καιρό.Δε θα ήταν ξενέρωτο η τελευταία σφαίρα στο τέλος να είναι με slow-mo και απλά να σε προλάβει ο συμπαίκτης και να το τελειώσει εκεί χωρίς εσύ να έχεις κάνει τίποτα;

Κι αυτά είναι 2 απλά παραδείγματα. Έχει παρα πολλά θέματα. Αποκλειστικά co-op missions δουλεύουν καλύτερα σε αυτό αλλά θέλουν έξτρα χρήμα και χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει το Battlefield 4 + China Rising DLC .Τι είναι καλύτερα να πάρω μετά ?

Το ΙΝΚΑ

INKA_GEN_.jpg

:hehe:

Παιξτε το πρωτα λιγο ρε παιδια να δειτε αν οντως αξιζει, σε 2 βδομαδες βγαινει το dem... εεεε η beta, 100 ευρω μονοκοπανια να πουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.