Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

H 780 σου, ειναι 3GB γιατι αγχωνεσαι? Δε νομιζω να απαιτει Titan. Φαινεται να εχει καλυτερο κωδικα η μηχανη που τρεχει το παιχνιδι. Οχι οπως το Crysis 3 που ελεγε στα Recommended 6πυρηνο της Intel.

Γελουσαν τα τσιμεντα στο σπιτι μου μια βδομαδα οταν το διαβασα!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως είμαι σε δίλημμα αν θα το πάρω απ' την αρχή ή θα δώσω στον grisos/gousias/wizard/orion2001/papatsonis/shooteraks/gruntGR/alexopus και λοιπούς συμπολεμιστές του bf3 ένα headstart 6-7μηνών και να το ξεκινήσω όταν το βρω σε καλή τιμή...H 670 μου μια χαρά θα είναι (συμπληρώνει χρόνο πάνω στο pc μου)...

Link to comment
Share on other sites

Συμπληρωνει χρονο στο pc σου αλλα δεν εχει κλεισει ουτε μια μερα στην υπογραφη σου.

(σε αντιθεση με κατι ποζερια που πρωτα βαζουν τους τιτανες στην υπογραφη και μετα απο 1 βδομαδα στο pc :p )

Κανε τιποτα με την 2407WFP γιατι δεν σε βλεπω καλα :p

BF4 ετσι κι αλλιως εγω θα το παρω του χρονου δεν πα να εχει γραφικα crysis 3 με gameplay project reality, ο Alexopus μετα απο αυτα που γινανε στον Bazo ουτε που θελει να ξανακουσει για BF και με το δικιο του.

edit : τα αναγραφομενα specs μην τα παιρνετε και πολυ στα σοβαρα, εδω το crysis εγραφε στα recommended οτι θελει 8800GTS :hehe:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

3GB προτεινομενο ειναι για full hd.Σε 3240*1080 ειναι λιγο περισσοτερα mb τα textures ξερεισ.Οχι πολυ καμια 500αρα MB σιγουρα αλλα χωρις ΑΑ.

Σιγουρα απευθυνεται σε 1080p? Στα 1440p δηλαδη θα θελει Titan?

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου μονο οτι 3xsurrnound αναλυση ειναι 2x και λιγο παραπανω απο τα pixels του 2560*1600...

Και μονο που παιζει ολα ultra μια 780 σε τετοια αναλυση overclokaρισμενη στα 60-75 fps βεβαια το BF3 δειχνει τι θηριο ειναι αλλα για τις ιδιες ρυθμισεις δε θα μου κανει εντυπωση αν στο BF4 εχει τα μισα.Ειδικα τον πρωτο καιρο μεχρι να βγαλει nvidia optimized driver καθως το παιχνιδι ειναι AMD READY

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να φτιαξουν drivers με την ελευση του παιχνιδιου για να μην παιδευτουμε.

Στο 3 πάντως, είχαν κορυφαίους.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=26DzdLSmrKg]Battlefield 3, GPU Artifacting (NVIDIA 320.49 Display Driver) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.