Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Βρε παιδες 38.50 Battlefield 4 Origin EU + China Rising DLC την deluxe δεν εννοει ?

η δινει την απλη με dlc? συγγνωμη αν δεν καταλαβα καλα και σας μπερδεψα.

http://www.gamekeyfinder.de/shops/SahinPlay.eu_86842612_.html

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από εδώ μη μπείτε στη διαδικασία να αγοράσετε γτ εγώ μέσω paypal ενώ τη μια στιγμή πήρα mail επιβεβαιωσης της παραγγελίας την επόμενη πήρα άλλο ένα για refund από το paypal. Και η |πολογία στο livechat κατέληξε στο ότι απορήφθηκα από το security system τους. Τα ίδια και ο [MENTION=11666]wolves[/MENTION].:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε,αυτο ειναι μονο το game και το dlc,η deluxe ειναι αλλη.

Εχει βρει κανεις χαμηλότερη τιμη απο το Go2arena για το παιχνιδι;

Κανει 35 τωρα.

προσεχε γιατι 35 εχει χωρις το DLC

ουσιαστικα ειναι προπαραγγελια στο site και οχι στο οριτζιν

το ιδιο site εχει την κανονικη pre order (με το china rising) στα 39 ευρα

αν κανεις προπαραγγελια απο την origin (ή απο διαφορα sites) τοτε παιρνεις την (ας την ονομασουμε) "limited edition"

αυτη την στιγμη η φθηνοτερη limited edition που βρισκω εχει 37 ευρα (ισχυει για παραγγελιες μεχρι 16/9)

πολλα sites πουλανε την απλη εκδοση απο τωρα, ειναι ενα ειδος προπαραγγελιας αλλα δεν ειναι η limited edition, φανταζομαι θα αγορασουνε την ημερα κυκλοφοριας την απλη εκδοση και θα σου στειλουν τον κωδικο τον οποιο εχεις προπληρωσει. :p

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε ποτε θα κυκλοφορησει το premium?

αν κυκλοφορησει πριν το china rising τοτε οντως δεν χρειαζεται καποιος που θα γινει premium να παρει την limited edition...

αν ομως κυκλοφορησει αργοτερα (οπως στο BF3 που κυκλοφορησε πολυ μετα απο το B2K) τοτε το πραγμα μπερδευεται...

πχ στην περιπτωση σου, θα παιξεις πολυ αργοτερα το china και ουσιαστικα θα εχεις γλυτωσει 2-3 ευρα (ασε που υπαρχει περιπτωση οσοι ηδη εχουνε καποιο DLC να παιρνουν εκπτωση στο premium, κατι που συνεβη, εστω αργα, και στο BF3...)

προσωπικα αγορασα την limited edition για 40 ευρα. και θα παρω και το premium.

αν το premium κυκλοφορησει πριν το china δεν θα το παρω αμεσως (αφου εχω ηδη το china) αλλα με την κυκλοφορια του 2ου DLC.

ετσι, ακομα και αν δεν παρω εκπτωση απο το origin, η τιμη λογικα θα εχει πεσει στα key stores.

:p

ΥΓ: ρε paloman, νταξ, στην ινδια εχει θεσσαλονικη (και αλλες ελληνικες πολεις... :p) αλλα εσυ βρηκες θεσσαλονικη και στην βραζιλια βλεπω... :whistle2: σωστοοοοος! :laughing:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Το premium υπαρχει ήδη,και στο λινκ που εδωσες εδω το εχεις σαν επιλογη απο κατω,και αρκετα φθηνα κιολας...

Ξερεις αν ειναι αξιόπιστο το site;;

Το premium στο 3 απο ινδια το πηρα,αλλα ειχα κανει δοκιμες πρώτα με την βραζιλία,μιας και οταν το πήρα δεν ειχε πει κανένας για ινδία τιποτα.

Αλλα τωρα προσπαθω να αλλαξω χωρα σε ελλαδα,και δεν το παιρνει :p

Link to comment
Share on other sites

Oxι δεν το ξερω το site...

Το πριμιουμ υπαρχει παντου. To θεμα ειναι πως δεν εχει ανακοινωθει ποτε θα κυκλοφορησει..

Οταν ανακοινωθει και αναλογα την ημερομηνια, τοτε θα μπορω να ξερω αν κακως εκανα προπαραγγελια την λιμιτεντ (σε θεωρητικο επιπεδο μιλαω γιατι το χρημα το περιφρονω.

:p

και ειδικα οταν προκειται για ενα παιχνιδι που ειμαι χουλιγκαν του... :p)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εφόσον έχει το DLC, δε ξερουν ακόμα, θα το πάρω κουτάτο από δω (Gamestation). Με 6 ευρω ουσιαστικα παραπάνω και το κεφαλι σου έχεις ήσυχο και ένα παραπάνω κουτί να σκονίζεται στο συρτάρι. :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εφόσον έχει το DLC, δε ξερουν ακόμα, θα το πάρω κουτάτο από δω (Gamestation). Με 6 ευρω ουσιαστικα παραπάνω και το κεφαλι σου έχεις ήσυχο και ένα παραπάνω κουτί να σκονίζεται στο συρτάρι. :p

Και εγώ για κουτάτο είμαι, να κάνει παρέα σε BF2/BF2SF/BFBC2/BF3.

Δεν με νοιάζει το day-1, απλά θέλω την έκδοση με τα περισσότερα dlc, μην τρέχω (πάλι) στην Ινδία.

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσα δεντρα χρειαζονται για να γινει ενα χαρτινο manual?

ξερετε ποσες χωρες ακομα θα "απελευθερωσουνε" οι γιανκηδες για να βρουνε πετρελαιο να κατασκευαζουνε τα κουτια που σκονιζονται στα συρταρια σας;

οταν ολα τα δαση της σκανδιναυιας θα χωρανε σε μια ζαρτινιερα, εσεις να κοιτατε τα κουτια σας και να καμαρωνετε... :p

ΥΓ: παρεπιπτωντος, καλωσωρισατε στο 2013... :p

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσα δεντρα χρειαζονται για να γινει ενα χαρτινο manual?

ξερετε ποσες χωρες ακομα θα "απελευθερωσουνε" οι γιανκηδες για να βρουνε πετρελαιο να κατασκευαζουνε τα κουτια που σκονιζονται στα συρταρια σας;

οταν ολα τα δαση της σκανδιναυιας θα χωρανε σε μια ζαρτινιερα, εσεις να κοιτατε τα κουτια σας και να καμαρωνετε... :p

ΥΓ: παρεπιπτωντος, καλωσωρισατε στο 2013... :p

Περισσότερη ικανοποίηση μου δίνει όταν βλέπω αυτό :

IMG_2000_zps9be948c5.jpg

παρά αυτό :

steam_zps6b13ed40.png

ΥΓ: Μακάρι να είχαμε 1994 όταν πήρα τον 1ο μου υπολογιστή (UFO Enemy Unknown, Master of Orion, Warcraft, Wing Commander 3, Sensible World of Soccer, Jagged Alliance, Doom 2, System Shock, TIE Fighter).

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω μεινει παρα πολυ πισω και η ερωτηση θα ειναι ασχετη

Αν αγορασω το CD μπορω να το επικυρωσω στο steam και να παιξω μεσω steam ;

η πρεπει να αγορασω απο το steam για να παιζω μεσω steam ; :p

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω μεινει παρα πολυ πισω και η ερωτηση θα ειναι ασχετη

Αν αγορασω το CD μπορω να το επικυρωσω στο steam και να παιξω μεσω steam ;

η πρεπει να αγορασω απο το steam για να παιζω μεσω steam ; :p

μπορείς να το επικυρώσεις για οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι εκτός του Βattlefield ( EA και steam δε τα πάνε καλά )

( για παράδειγμα αυτό έκανα κι εγώ στο Tomb Raider και στα 1/2 Βlack ops )

Σορρυ για πριν δεν είχα δει ότι νόμιζα ότι ρωτούσες γενικά και έκανα edit

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.