Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=34ab5py4IJc]Battleloggers! Mission Impossible! By Battlefield Friends Season 2 Episode 10! - YouTube[/ame]

Από ότι κατάλαβα περιλαμβάνει μόνο τα expansion packs το premium;

WITH A BATTLEFIELD 4™ PREMIUM MEMBERSHIP:

+ FIVE DIGITAL EXPANSION PACKS

+ TWO-WEEK EARLY ACCESS TO ALL FIVE EXPANSION PACKS <---

+ EXCLUSIVE PERSONALIZATION OPTIONS <---

+ 12 BONUS BATTLEFIELD 4 BATTLEPACKS <---

+ SEAMLESSLY TRANSFER PREMIUM MEMBERSHIP FROM XBOX 360 TO XBOX ONE AND PS3 TO PS4

+AND MORE! <--- Και οχι μονο...

Link to comment
Share on other sites

Μετά το σημερινό ανέβηκαν οι προσδοκίες μου για το παιχνίδι. Ναι καλά ακούσατε, προσδοκίες. Το BF3 Premium ηταν κοροϊδία. Ελπίζω να τιμήσουν το λόγο τους για το premium του 4.

Δε μου φάνηκε κοροϊδία εμένα Γιάννη, ίσως επειδή λόγω πανελληνίων δε το καταλάβαμε και πολύ καλά, πάντως άξιζε !

Link to comment
Share on other sites

Δε μου φάνηκε κοροϊδία εμένα Γιάννη, ίσως επειδή λόγω πανελληνίων δε το καταλάβαμε και πολύ καλά, πάντως άξιζε !

ουτε εμενα μου φανηκε κοροιδια το premium του 3... (οχι μονο επειδη το αγορασα φθηνα απο ινδια :p)

για καποιον που σχεδιαζε να αγορασει ολα τα DLCs ητανε καλο deal ακομα και αν δεν τον ενδιεφεραν καθολου τα αλλα bonus του.

ακομα και αν ειχε την τιμη των 5 DLCs και δεν κερδιζα χρηματα, παλι θα το επαιρνα για να παιζω μια εβδομαδα νωριτερα το νεο υλικο.

για μενα προσωπικα στο μονο που υστερει το premium του 3 απο του 4 ειναι στην μια εβδομαδα αντι για 2...

τα υπολοιπα χαρακτηριστικα (battle packs -βλεπε camos, screenshots, guides, vids- premium achievments κλπ) με αφηνουνε αδιαφορο.

εκτος λοιπον απο την μια εβδομαδα, δεν βλεπω αλλο λογο που το BF3 premium ητανε κοροιδια ενω του 4 αξιζει...

Link to comment
Share on other sites

Το αν ειναι κοροιδια ή οχι θα φανει σε βαθος χρονου, το προηγουμενο ητανε οντως fail σαν deal γιατι σε μεγαλο ποσοστο του playerbase τα CQ/AK/EG δεν κατσανε καλα, δηλαδη ναι μεν γλιτωσε χρηματα καποιος πληρωνοντας 50 ευρω για το premium αντι για 75 (ειδαμε και παθαμε μεχρι να δουμε εκπτωσεις σε οσους εχουν ηδη καποιο DLC ) αλλα θα μπορουσε να ειχε γλιτωσει ακομα περισσοτερα αν επαιρνε μονο AM και B2K στην ωρα τους και 12-15 ευρω εκαστο.

Οπως ειχα πει και τοτε, ειναι χαζο να δινεις 50 ευρω προκαταβολη για τα expansion που ΘΑ βγαλουνε, και να καμαρωνεις κιολας που θα κανεις 2 βδομαδες νωριτερα beta testing πριν απο τους υπολοιπους ( αυτο το gunship ΠΟΣΕΣ φορες το πειραξανε σε server update ? )

Αν δεχονται πεσος/ρουπιες ισως γινει κατι, διαφορετικα .... χλωμο :p αν του χρονου πχ ο σακης ο τακης και ο μακης με εχουν στην απεξω επειδη παιζουν naval warfare πιο νωρις απο μενα δεν θα κατσω να σκασω, θα εχω τα : planetside 2 - rising storm - tactical intervention - arma 3 - titanfall - payday2 - interstellar marines - insurgency να με περιμενουν στο steam library με ανοιχτες αγκαλες :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

γρηγορη, το premium ειναι ουσιαστικα pre-order των DLCs...

σου δινει καλυτερη τιμη και καποια αλλα καλουδια, για αλλους σημαντικα και για αλλους ασημαντα.

αν ειναι καποιος κατα των pre-orders και θελει να ξερει τι ακριβως προκειται να αγορασει, τοτε δεν πρεπει να γινει premium.

γι' αυτον ολα τα pre-orders θα ειναι κοροιδια

ολα τα αλλα ειναι γουστα.

εμενα μου αρεσει να παιζω ενα παιχνιδι (ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΕΙΜΑΙ FANBOY και ελπιζω οτι φαινεται) οσο νωριτερα μπορω.

προσωπικα ξερω απο τωρα οτι θα αγορασω ολα τα DLCs του BF4 (οπως αγορασα και του 3)

εσυ που εισαι (επιεικως :p) hater του BF3 εχεις καθε δικαιωμα να εισαι επιφυλακτικος και να θες να δεις πριν αγορασεις το 4 (το game ή τα DLCs). λογικο.

οπως εχω ξαναγραψει (και δεν εναφερομαι σε εσενα) ΜΑΚΑΡΙ ολοι οσοι εβριζαν το BF4, την DICE, την σουηδια και τον πλανητη ολοκληρο να πραγματοποιησουν τις απειλες τους και να μην αγορασουνε οχι το premium αλλα ουτε το game.

δεν με χαλαει καθολου αν μειωθει η playerbase και η "κοινοτητα". ισα ισα θα αρχισω και παλι να τους εκτιμω επειδη οσο ενηλικιωνονται τοσο σεβονται την ιδια τους την γνωμη :p

το johnson baby shampoo (οχι πια δακρυα) ειναι φαρμακο για οποιαδηποτε community σε ολους τους τομεις.

αν και δεν θα το κανουνε, εγω εμμενω σε αυτη τη θεση μου και απλα ελπιζω...:hehe:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Για οσους κοιμοντουσαν το μεσημερι :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=l7jMp9TZcZY]Battlefield 4 Gamescom Livestream 21st Aug | Part 1 - Paracel Storm Overview - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Secon Assault maps απ' όσα έχω δει θα είναι:

Gulf of Oman

Caspian Border

Metro

Operation Firestorm

Οπότε λογικά ισχύει η παραπάνω φώτο :D

θα προτιμουσα kharg ή (και) moshar στη θεση του μετρο (φυσικα...) ή (και) του firestorm/caspian

ο λογος (εκτος απ τον προφανη για το metro) ειναι οτι kharg και moshar εχουνε θαλασσα και μπορει ο παικτης να εκμεταλευτει τα νεα θαλασσια οχηματα πραγμα που δεν ισχυει για caspian και firestorm.

caspian/firestorm ειναι δημοφιλεις χαρτες αλλα και το kharg (κυριως) με το moshar ειναι επισης δημοφιλεις (λιγοτερο αλλα ειναι)

αν και μισω το wake θα ταιριαζε περισσοτερο απο το (αγαπημενο μου) oman για τον ιδιο λογο: περισσοτερη θαλασσα.

:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

θα εχουν μπολικη δουλεια αυτοι φετος και εμεις διαβασμα:

Advanced BF3 & CoD:BO2 etc. Weapon Stats and Charts |Symthic

θα προτιμουσα kharg ή (και) moshar στη θεση του μετρο (φυσικα...) ή (και) του firestorm/caspian

ο λογος (εκτος απ τον προφανη για το metro) ειναι οτι kharg και moshar εχουνε θαλασσα και μπορει ο παικτης να εκμεταλευτει τα νεα θαλασσια οχηματα πραγμα που δεν ισχυει για caspian και firestorm.

caspian/firestorm ειναι δημοφιλεις χαρτες αλλα και το kharg (κυριως) με το moshar ειναι επισης δημοφιλεις (λιγοτερο αλλα ειναι)

αν και μισω το wake θα ταιριαζε περισσοτερο απο το (αγαπημενο μου) oman για τον ιδιο λογο: περισσοτερη θαλασσα.

μην ανησυχείς και θα εχουμε αρκετη θαλασσα και νερο στο bf4, ασε να υπαρχει και λιγο στερια...

εννοειται παντως οτι και εγω θα προτιμουσα καναλια και kharg απο firestorm/oman, για αλλο λογο βεβαια (favorite tdm maps :banging:), αρκει να μπορουσες να κατεβασεις ολοκληρο το γερανο κατω μαζι τις καμπιες που ειναι πανω :sarcastic:

metro/caspian δε με χαλανε καθολου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.