Jump to content



σας κοιτανε παραξενα?


Elpis

Recommended Posts

κοιτα αν σκανε 100 ατομα ημερησιως και ζητανε παπαγαλακια και αμμο για να χεζουν οι γατες και πλαστικα κοκκαλα,λογικο ειναι οταν πηγαινω εγω και ζηταω αντλια για υδραυλικο κυκλωμα ψυξης να παθαινουν ενα μικρο πανικο.....τους εχω μαθει τωρα δεν με τρομαζουν(λολ) τον πρωτο καιρο γελαγα με τις αντιδρασεις τους και αυτοι με μενα.....

βεβαια,εγω κανω πλακα περισοτερο με οικειους μου,πχ διαφορα φιλαρακια που τα ξερω χρονια....εκει να δεις γελιο οταν μπαινει στο δωματιο μου και βλεπει 3-4 υπολογιστες εδω και κει διαφορα τροφοδοτικα,καμμενους επεξεργαστες ...σκληρους κλπ.καλα για το νερο και το wc τι να πεις....βεβαια επειδη γενικα οσοι με ξερουν γνωριζουν οτι κατα καιρους μπιελωνω και ασχολουμαι με οτι να ναι δεν ξαφνιαζονται πολυ...την μεγαλυτερη χλευη την αντιμετωπισα οταν ασχοληθικα με το fad οπου και ακουσα σχολια του στυλ" δηλαδη τωρα εσυ θα ανακαλυψεις την θεραπεια για το hiv ειπαμε ? " αλλα τι να κανεις....? φιλοι ειναι παλιοι,να τουθς χεσω δεν γινεται,καθενας τρωει τα κολληματα του,γουστα ειναι αυτα,ολοι λιγο πολυ εχουμε γουστα.....---

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από naz [Σήμερα, στις 01:02]

κοιτα αν σκανε 100 ατομα ημερησιως και ζητανε παπαγαλακια και αμμο για να χεζουν οι γατες και πλαστικα κοκκαλα,λογικο ειναι οταν πηγαινω εγω και ζηταω αντλια για υδραυλικο κυκλωμα ψυξης να παθαινουν ενα μικρο πανικο.....τους εχω μαθει τωρα δεν με τρομαζουν(λολ) τον πρωτο καιρο γελαγα με τις αντιδρασεις τους και αυτοι με μενα.....

βεβαια,εγω κανω πλακα περισοτερο με οικειους μου,πχ διαφορα φιλαρακια που τα ξερω χρονια....εκει να δεις γελιο οταν μπαινει στο δωματιο μου και βλεπει 3-4 υπολογιστες εδω και κει διαφορα τροφοδοτικα,καμμενους επεξεργαστες ...σκληρους κλπ.καλα για το νερο και το wc τι να πεις....βεβαια επειδη γενικα οσοι με ξερουν γνωριζουν οτι κατα καιρους μπιελωνω και ασχολουμαι με οτι να ναι δεν ξαφνιαζονται πολυ...την μεγαλυτερη χλευη την αντιμετωπισα οταν ασχοληθικα με το fad οπου και ακουσα σχολια του στυλ" δηλαδη τωρα εσυ θα ανακαλυψεις την θεραπεια για το hiv ειπαμε ? " αλλα τι να κανεις....? φιλοι ειναι παλιοι,να τουθς χεσω δεν γινεται,καθενας τρωει τα κολληματα του,γουστα ειναι αυτα,ολοι λιγο πολυ εχουμε γουστα.....---

τα παπαγαλακια και η αμμος δεν ειναι τπτ.....χριστουγεννα να γινεται πανικος ολοι να ερχονται και να αγοραζουν η/υ λες και ειναι πατατες (1-2 κιλα) και ενα απο τα πολλα καιρασακια της τουρτας ειναι να ερχονται διαφοροι πελατες (γυναικες κυριος)και να σου λενε

"ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΗ ΘΕΛΩ ΣΕ ΡΩΖ!!!!" :rip: :sick:

και πολλα αλλα που τελικα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τα βγαλω ολα σε ενα θρεντ

εκει να δεις γελιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από satkok [Σήμερα, στις 01:16]

τα παπαγαλακια και η αμμος δεν ειναι τπτ.....χριστουγεννα να γινεται πανικος ολοι να ερχονται και να αγοραζουν η/υ λες και ειναι πατατες (1-2 κιλα) και ενα απο τα πολλα καιρασακια της τουρτας ειναι να ερχονται διαφοροι πελατες (γυναικες κυριος)και να σου λενε

"ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΗ ΘΕΛΩ ΣΕ ΡΩΖ!!!!" :rip: :sick:

και πολλα αλλα που τελικα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τα βγαλω ολα σε ενα θρεντ

εκει να δεις γελιο

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΚΟΡΥΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

Σε ηλεκτρονικό κατάστημα:

Εγώ: Γεια σας, έχετε sleeving kit?

Καταστηματάρχης: Τι είναι αυτό?

Ε: Είναι κάτι για να μαζέψω τα καλώδια μέσα στο κουτί του PC μου.

Κ: Βάλε ένα ποντικό να στα μαζέψει όλα.

Ε: :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Σε ηλεκτρονικό κατάστημα:

Εγώ: Γεια σας, έχετε sleeving kit?

Καταστηματάρχης: Τι είναι αυτό?

Ε: Είναι ένα κάτι για να μαζέψω τα καλώδια μέσα στο κουτί του PC μου.

Κ: Βάλε ένα ποντικό να στα μαζέψει όλα.

Ε: :boxed:

εεεεεεεεεεεεεεεεεε ποτττεεεεεεεεεεεεεεε

:tw: :tw: :tw: :tw: :tw:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman

Επισκεψη σε 'ροζ' καταστημα Θεσ/νικης απο γνωστο moderator.

moderator: Καλησπερα σας.

κοπελα: Καλησπερα!

moderator: Θα ηθελα το φνηνοτερο καλσον που εχετε.

κοπελα: ΟΚ. μηπος θα σε βολευε κατι 'καλυτερο'?

moderator: Οχι οχι, οσο ποιο απλο γινεται.

κοπελα: μαλιστα, και τι θα το κανεις?

moderator: Ωχ τι να σου λεω τωρα...

κοπελα: Ε οχι, πες μου ντε ;-)

moderator: ΟΚ για τον υπολογιστη μου το θελω...

:blink:

:boxed:

Χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα

α ρε mod

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.