Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Rising storm 2 Deluxe preorder από 14-15ε στο Kinguin ! (το πήρα από το μαγαζί Α-Ζ το ποιο φτηνό , άμεση παράδοση κλειδιού (είδη το πέρασα στο steam μου))

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PAYDAY 2: Pen Melee Key: BY0RG-J2VT5-P7F3?=W
Quake Champions Beta Key: 7FN9-7K8H-E89R-7CE3-GP6?=E
Orcs Must Die! Unchained bundle Key: SR967-XRM9D-VFDCS-EE4E6-A9V8?=U
Star Trek Online Federation Orion Science Bridge Officer Key: CCmnssO?=z

 

Paladins: Champions Of The Realm Sha Lin & Bravado Set Key: APSB372590107042?=0
Paladins Champion Evie and a Set of Skins key: APEC2A964F817042?=0
Paladins Champion Bomb King Key: APBK4055D6877042?=0
Paladins Champion Lex Key: APLC140CF97E7050?=3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος UltraB έγραψε:

Δεν παίζει κανένα, προφανώς τα πήραν.

ε και εσυ, 17 λεπτα μετα τι περιμενες; :p 

Συνηθως τα παιρνουν και ατομα ασχετα τελειως και δεν λενε ουτε ενα ευχαριστω. 

Αλλα νταξ... Η κινηση μετραει :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UltraB said:

Δεν παίζει κανένα, προφανώς τα πήραν.

Είσαι σίγουρος; Φαίνεται να είναι κλειδιά για διαφορετικές υπηρεσίες, δεν είναι όλα Steam. Επίσης, μπορεί κάποιο να ήταν ήδη χρησιμοποιημένο. Δεν αμφιβάλλω ότι κυκλοφορούν και δω νίντζα, αλλά οι συνήθεις επισκέπτες του θέματος είναι πιο ευγενείς. Όπως και να έχει, ευχαριστούμε όλοι για τη χειρονομία, @Proteas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα σχεδόν όλα στο Steam. Κανένα απ όσα δοκίμασα δεν έπαιξε αν και μου φάνηκαν και εμένα παράξενα κλειδιά για Steam μετά που τα ξαναείδα.

Απλά όπως έχω ξαναπεί ας γράφουν ένα ευχαριστώ (γενικότερα καθώς έχει ξανατύχει αρκετές φορές), κάτι τέλος πάντων που να μην προσπαθούμε άδικα εμείς που δεν προλάβαμε.

Link to comment
Share on other sites

Τα απο πανω κλειδια δεν ειχαν χρησιμοποιηθει 1000% π.χ το Quake Champions Beta Key το πηρα 2 λεπτα πριν κανω το post.

Για skin,dlc's etc τα βαζω χυμα και οποιος τα παρει για κλειδια παιχνιδιων εχουμε πει να τα ζηταει οποιος τα θελει. Τωρα αν

υπαρχει θεμα οτι εξαφανιζονται στο φτερο μπορουμε να κανουμε οτι κανουμε με τα κλειδια των παιχνιδιων.

 

@UltraB Τα ποιο πολλα κλειδια απο πανω ειναι για in-game redeem εκτος απο το payday νομιζω μπορεις φυσικα να πεις

ποιο/α ηθελες να το εχουμε υποψην αν πεσει κανενα ξανα στα χερια καποιου και δεν το θελει :)

 

Link to comment
Share on other sites

Απλά επειδή έπαιζα Payday & Paladins δοκίμασα τους κωδικούς ώστε να "μεγαλώσω" την συλλογή μου.

Δεν είναι ότι τα θέλω, απλά να υπάρχουν στην συλλογή και ίσως αν μου άρεσαν τα χρησιμοποιούσα.

 

Απλά μου την "σπάει":

1) Που κάποιος δίνει δωρεάν κάτι (ακόμα και δωρεάν να το πήρε) και δεν του λένε ένα ευχαριστώ πχ.

2) Ότι δεν αναφέρουν κάτι και δεν γνωρίζει ο άλλος αν έχουν χρησιμοποιηθεί ή όχι ώστε να χάνει τον χρόνο του.

Μη δίνετε και πολύ σημασία, ίσως απλά να είμαι παράξενος...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.humblebundle.com/store/dungeons-2

 

Επισης, birthday game απο GreenManGaming.

https://www.greenmangaming.com/games/free-birthday-game/

Βαλτε το στο καλαθι σας, επιλεξτε Voucher, δωστε το ονομα FREEGIFT, και πατηστε APPLY. 

Θα μηδενιστει το "4.99€" και θα σας δωσει καποιο παιχνιδι αφου πατησετε checkout. 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

https://www.humblebundle.com/store/dungeons-2

 

Επισης, birthday game απο GreenManGaming.

https://www.greenmangaming.com/games/free-birthday-game/

Βαλτε το στο καλαθι σας, επιλεξτε Voucher, δωστε το ονομα FREEGIFT, και πατηστε APPLY. 

Θα μηδενιστει το "4.99€" και θα σας δωσει καποιο παιχνιδι αφου πατησετε checkout. 

Έπεσε πανούκλα, out of stock :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.