Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Batman Arkham City GOTY ~1,5€ @ NUUVEM

 

Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition ~1,5€ @ NUUVEM

 

Bundle Rockstar Triple Crown (Grand Theft Auto IV: Complete Edition, L.A. Noire: The Complete Edition, Max Payne 3 e Max Payne 3: Rockstar Pass.)  ~6,5€ @ NUUVEM

 

Bundle Lord of The Rings Mordor Edition (Middle-Earth: Shadow of Mordor; Lord of the Rings War in the North; LEGO Hobbit; LEGO Lord of the Rings; Guardians of Middle-Earth.) ~22€ @ NUUVEM

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και τα purchase-locked games.

 

Παιγνίδια που είναι διαθέσιμα για αγορά μόνο σε συγκεκριμένη περιοχή κυρίως λόγω συμφωνιών.

 

Παρόλα αυτά, τα παιγνίδια αυτά μπορείς να τα ενεργοποιήσεις και να τα παίξεις (συνήθως) οπουδήποτε (RoW).

 

Για παράδειγμα, τo GameStop απαιτεί αμερικάνικη διεύθυνση σε πολλά παιγνίδια του,

το Amazon σε συγκεκριμένα (που είναι region-locked) και αρκετά άλλα sites.

 

Καλό είναι να επιβεβαιώνεις το παραπάνω πριν την αγορά ;)

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη τιμή για το Dying Light με τα 3DLC υπάρχει από το skroutz;

 

Δε νομίζω να βρεις καλύτερη αυτή τη στιγμή αλλά έχε στο μυαλό σου ότι τα retail έρχονται τέλος του μήνα στην ελλάδα. Αν το πάρεις τώρα στην ουσία το κάνεις προπαραγγελία :p

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να βρεις καλύτερη αυτή τη στιγμή αλλά έχε στο μυαλό σου ότι τα retail έρχονται τέλος του μήνα στην ελλάδα. Αν το πάρεις τώρα στην ουσία το κάνεις προπαραγγελία :p

Ναι, το γνωρίζω αυτό. Αλλά για κανένα λόγο δε δίνω 50€ που θέλει στο steam

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχε 1.39 το είδα κ εγώ αλλά δεν αγορασα γιατί δεν έχω ξαναγορασει απο αυτό το σάιτ και το σκεφτομουν

Edit: λάθος παιδιά exclusive content είχα δει εγω

Έγινε επεξεργασία από jimmy81
Link to comment
Share on other sites

@Delijohn, @jimmy81, έχετε δίκιο, είδα το παρακάτω αλλά δεν έκανα hover το ποντίκι να δώ λεπτομέρειες μιας κ δεν με ενδιαφέρει το παιχνίδι. Πάντως για όποιον ενδιαφέρουν τα DLC, έχει πέσει μαχαίρι στην τιμή!

post-35016-0-41125500-1424134889_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Προλαβα και τσιμπησα Deus Ex: Human Revolution . 1.39€ αλλα με τους φόρους και τους φορους των φόρων:-p βγηκε 1.85

Μερικό Σύνολο 1,39 €

Buyer Protection 0,00 €

Έκπτωση (zagna) -0,04 €

Payment Charge 0,35 €

Grand Total (Excl.Tax) 1,46 €

Φόρος 0,39 €

Grand Total (Incl.Tax) 1,85 €

eurBalance Spent 0,24 €

Link to comment
Share on other sites

Ναι δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά, μπορεί να μη θυμάμαι ακριβώς. Πες τώρα αξίζει ή να περιμένω μπας και το steam το βγάλει σε καλύτερη προσφορά; Τι το παραπάνω προσφέρει η full έκδοση (δεδομένου ότι υπάρχουν πάρα πολλά mods).

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγαλύτερες εκπτώσεις που έχουν καταγραφεί στο επίσημο μαγαζι του Steam είναι:

 

85% OFF - Euro Truck Simulator 2

85% OFF - Euro Truck Simulator 2 - Gold Bundle

85% OFF - Euro Truck Simulator 2 - Going East!

 

Τα cosmetics δεν τα αναφέρω αναλυτικά, κάποια έχουν φθάσει στο 91%

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.