Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ειχα δει ενα site αντι για 35 στα 15 ευρω αλλα δεν ξερω αν ηταν αξιοπιστο το site.

ναι κλειδι θελω να αγορασω μονο.

Λογικά το φθηνότερο που μπορείς να βρεις σε Steam Gift είναι κοντά στα 25€ χωρίς να είναι σε sale

Link to comment
Share on other sites

[WadjetEyeGames] The Blackwell Deception (FREE) : GameDeals

δεν μπορώ να ανοίξω το store page. Φαντάζομαι έχει μεγάλη κίνηση...

EDIT: Τώρα δουλεύει αλλά δεν δίνουν άλλα steam keys αλλά κατευθείαν μια drm-free έκδοση για να κατεβάσετε.

Έγινε επεξεργασία από EraserheadX
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά όχι. Από μερικά σχόλια που διαβάζω εδώ φαίνεται ότι δεν έχουν πρόβλημα. Τα κλειδιά πιθανόν είναι αγορασμένα από Ρωσία φτηνότερα, αλλά δεν είναι region-locked. Στη συζήτηση αναφέρουν κι άλλες εναλλακτικές, αλλά και πάλι δεν μπορώ να πω πόσο αξιόπιστες είναι.

Link to comment
Share on other sites

^ έχει αγοράσει κανεις απ το μαγαζι?

Το παιχνίδι αξίζει, και η τιμή είναι πολυ καλή!

Μολις πριν λιγο αγορασα κλειδι απο το "μαγαζι" και ολα πηγαν καλα,

δλδ αμεσα μουστειλαν κλειδι στο mail μου,

το εβαλα στο steam, ενεργοποιηθηκε παρ αυτα, και τωρα παιζω γνησιο το παιχνιδι μου. :fun:

Link to comment
Share on other sites

Buy Batman: Arkham Origins Steam CD Key Online - €15.59

Λένε ότι είναι καλή προσφορά... δεν ξέρω λεπτομέρειες για το μαγαζί ή αν τα αξίζει το παιχνίδι.

Και αυτό σαν εναλλακτική ελάχιστα πιο φθηνά

Batman Arkham Origins + Deathstroke DLC Steam Key

Link to comment
Share on other sites

Thank you mr dwarf. Μόλις τσίμπησα το batman, ρώσικο κλειδί μου ήρθε αλλά μπήκε στο steam κανονικά. Τώρα το κατεβάζω, ελπίζω να είναι στα Αγγλικά γιατί τα Ρώσικα μου είναι λίγο σκουριασμένα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αμα πετυχει κανεις το Arkham Asylum (ναι το 1ο) σε καμια τιμουλα τυπου 1-2 ευρω ΜΑΞ.... ριξτε ενα mention.

Το city το εχω (και δεν το εχω ακουμπησει). Απλα ειπα να το παρω για να εμπλουτισω την συλλογη με παιγνια που δεν θα παιξω ποτε :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.