Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ΛΕίχαμε πήξει στα Red faction & darksiders και τώρα ξεκίνησε το solitaire στο sg εννοω.Να υποθέσω είναι πασιέντζα?

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πήξει στα Red faction & darksiders και τώρα ξεκίνησε το solitaire. Να υποθέσω είναι πασιέντζα?

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Είναι αυτό εδώ: Steam: Faerie Solitaire

Υπάρχει άνθρωπος που δεν το έχει ακόμα;

Ένας λόγος που δεν το έχω είναι γιατί το fairie ακούγεται το ίδιο με το fairy :p

Link to comment
Share on other sites

το gamefly δινει τα Spec Ops και Darkness 2 σε τιμή χώμα. Spec Ops: The Line and The Darkness II Bundle PC Video Game | Download Spec Ops: The Line and The Darkness II Bundle for PC - www.gamefly.co.uk

το θέμα ειναι το εξής. από ότι λέει δεν μπορώ να το αγοράσω γιατι ειναι μονο για Uk. τα παιχνίδια όμως ειναι region lock?? αν όχι και με proxy την κάνουμε την δουλεια :red:

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτό, αν σε ενδιαφέρει: (σφραγισμένο πακέτο, με επιβεβαίωση απογευματινές ώρες)

Warhammer 40000: Dawn Of War II - Complete Collection

και τα παρακάτω σε κλειδιά από το amazon:

- Retribution: Complete Chapter Pack Bundle

- Retribution: Tau Commander + All Campaign Wargear+ TLS Wargear

- Warhammer 40,000 Dawn of War II

- Warhammer 40k: Dawn of War II Retribution

- Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

- Warhammer 40k: Dawn of War II Retribution: Last Stand Alone DLC Complete Pack

Δεν υπόσχομαι ότι παίζουν στο Steam ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτό, αν σε ενδιαφέρει: (σφραγισμένο πακέτο, με επιβεβαίωση απογευματινές ώρες)

Warhammer 40000: Dawn Of War II - Complete Collection

και τα παρακάτω σε κλειδιά από το amazon:

- Retribution: Complete Chapter Pack Bundle

- Retribution: Tau Commander + All Campaign Wargear+ TLS Wargear

- Warhammer 40,000 Dawn of War II

- Warhammer 40k: Dawn of War II Retribution

- Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

- Warhammer 40k: Dawn of War II Retribution: Last Stand Alone DLC Complete Pack

Δεν υπόσχομαι ότι παίζουν στο Steam ;)

με ενδιαφέρει :)

βασικά αυτά τα 3 θέλω η τα 2 πρώτα

- Warhammer 40,000 Dawn of War II

- Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising

- Warhammer 40k: Dawn of War II Retribution

το dlc κλπ δεν με ενδιαφέρουν

γιατι το λες αυτο οτι δεν ειναι στανταρ οτι θα παιζουν στο steam?

στο origin θα παιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν σίγουρα ενεργοποιούνται στο Steam, αλλά χρειάζονται και Games for Windows Live. Δεν ξέρω για καμία έκδοση αυτού του πακέτου που να μην είναι έτσι. Ακόμη και όσα κυκλοφόρησαν ως PC-DVD, έτσι ενεργοποιούνταν.

Για το GFWL δεν είναι υποχρεωτικό να κάνετε κανονικό λογαριασμό, τρέχει και με offline profile, αλλά τότε δεν καταγράφει achievements και δεν υποστηρίζει multiplayer. Σε κάθε περίπτωση, προφανώς μέσα στο παιχνίδι έχει το overlay του GFWL κι όχι του Steam.

Link to comment
Share on other sites

το gamefly δινει τα Spec Ops και Darkness 2 σε τιμή χώμα. Spec Ops: The Line and The Darkness II Bundle PC Video Game | Download Spec Ops: The Line and The Darkness II Bundle for PC - www.gamefly.co.uk

το θέμα ειναι το εξής. από ότι λέει δεν μπορώ να το αγοράσω γιατι ειναι μονο για Uk. τα παιχνίδια όμως ειναι region lock?? αν όχι και με proxy την κάνουμε την δουλεια :red:

Bioshock 1 & 2 στα 3 pounds.

m.joystiq.com/2013/04/02/rapturous-deal-bioshock-1-and-2-for-4-from-gamefly/?post=1&icid=joystiq_home_latest_art

Αλλά δεν ξέρω μπορούμε τελικά να τα αγοράσουμε από Ελλάδα για το steam?

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Link to comment
Share on other sites

Borderlands 2 $19.99

Borderlands 2 Season Pass $9.99

Borderlands 2 + Season Pass $24.99

Με τρώει το χέρι μου για το Season pass, αλλά λέω να περιμένω για όταν θα βγει το "Upgrade Normal to GOTY version" :p

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με τρώει άσε. Πότε υπολογίζουμε να βγεί το upgrade και πόσο θα κοστίζει;

Κάτι μας είπες τώρα...

Δεν έχω ιδέα, αλλά θεωρώ σίγουρο ότι φέτος τα Χριστούγεννα θα κυκλοφορεί τέτοια έκδοση... :p

Προσωπικά δεν έχω τελειώσει καν το main story, οπότε το να πάρω τα extras τώρα θα ήταν υπερβολή (λες και δεν κάνω τέτοιες αγορές... :upside:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.