Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[ame=http://www.amazon.com/gp/product/B00AMKTR48/ref=s9_simh_gw_p367_d0_i4?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1ZEHKX9A8JWGEGEW59C0&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1389517282&pf_rd_i=507846]Amazon.com: 2K Strategy Super Pack [Download]: Video Games[/ame]

Για τους λατρεις των strategy..

Link to comment
Share on other sites

Απλά τρέχτε...

[ame=http://www.amazon.com/THQ-Darksiders-Bundle-Download/dp/B00APOVDDY/]Amazon.com: Darksiders Franchise Pack [Download]: Video Games[/ame]

Αν βάλεις και τα 5$ που δίνει δώρο η Amazon μόλις με 8.5$ παίρνεις darksiders 2 full pack + darksiders 1

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για την αγορά του Darksiders μου έστειλαν τα παρακάτω:

- You have earned a $5 credit toward the purchase of select game downloads starting 1/1/2013 and good through 1/31/2013

- Your purchase entitles you to a $9.99 promotional credit, good towards the Airmech Holiday Gift Pack

- Your purchase entitles you to a $9.95 promotional credit, good towards Adventure Quest Worlds Amazon Warrior Armor

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το titan quest με το expansion immortal throne και ψήνομαι να το αγοράσω, το θέμα είναι ότι έχω είδη το titan quest ( θέλω να το πάρω λόγο του expansion), ξέρει κάποιος τι παίζει με τα key και αν κάνει για steam ή όχι;

Titan Quest Gold Edition - Buy and download on GamersGate

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION]

Νιονιο εσυ δεν ειχες εκφρασει καποια στιγμη επιθυμια για το 2013???

Football Manager

Αν και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο καποιος να ασχολειται με ... τριτοκοσμικα αθληματα :p

Link to comment
Share on other sites

Borderlands 2 fourpack για 10€ !

Άλλη μια "πατάτα" στο gamaresgate.com, που απέσυραν άρον-άρον όπως και το "Bethesda New Year Collection"

Borderlands 2 - Four Pack - Buy and download on GamersGate

Και η αντίδραση:

http://www.change.org/petitions/www-gamersgate-com-send-the-steam-keys-of-the-products-bethesda-nyc-and-borderlands-2-4pack-2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION]

Νιονιο εσυ δεν ειχες εκφρασει καποια στιγμη επιθυμια για το 2013???

Football Manager

Αν και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο καποιος να ασχολειται με ... τριτοκοσμικα αθληματα :p

επειδή δεν έχω ασχοληθεί, αυτό το σάιτ είναι αξιόπιστο; και βου, πως δίνει το παιχνίδι; κατεβάζω iso και παίζω; μου δίνει κάποιο κωδικό για στιμ; κάτι άλλο (τι);

Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν έχω ασχοληθεί, αυτό το σάιτ είναι αξιόπιστο; και βου, πως δίνει το παιχνίδι; κατεβάζω iso και παίζω; μου δίνει κάποιο κωδικό για στιμ; κάτι άλλο (τι);

Απο οσο καταλαβα steam ειναι... Αξιοπιστια δεν γνωριζω αλλα οι αλλοι που το ανακαλυψαν πηραν κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχατε πάρει κουπόνια των 5$ από προηγούμενες αγορές μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε τώρα. Περισσότερες πληροφορίες εδώ. Αν κάποιος θέλει κάτι πολύ και δεν έχει κουπόνι ας μου πει να δούμε αν μου έχει περισσέψει κανένα (δεν δείχνει πόσα απομένουν) και να τον εξυπηρετήσω στην αγορά (δεν μεταβιβάζεται το κουπόνι).

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] στο Amazon έχει το Football Manager 2013 στα 30$ ή 25$ αν έχεις ήδη κουπόνι (δηλαδή στα ~19€) και δίνει κλειδί για το Steam.

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά "χαλάστηκα" με αυτό που έγινε με το "Jagged Alliance Bundle" στο IndieGala.

Για να γίνω σαφής, το "Jagged Alliance Bundle" έδινε το SkyDrift με $0,99 (ευτυχώς πρόλαβα και το πήρα με $1,00).

Ήδη, πριν ξεκινήσει το bundle, το GreenManGaming έδινε το SkyDrift στα 2,49€ και τα DLCs

"SkyDrift: Gladiator Multiplayer" στα 0,74€ και "Skydrift: Extreme Fighters Premium" στα 0,39€ (μαζί με έκπτωση 20%).

Μέσα σε λίγη ώρα βγήκε ανακοίνωση στο IndieGale ότι τελείωσαν τα κλειδιά του bundle (ενώ τώρα δεν υπάρχει η σελίδα),

ενώ στο GreenManGaming οι τιμές επέστρεψαν στα φυσιολογικά επίπεδα.

Έχω μια αίσθηση ότι δεν ήταν τυχαίο :angry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.